Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az, hogy a roma kisebbség...

Igaz az, hogy a roma kisebbség észak - kelet Magyarországon a falvakat is tönkreteszik?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte akinek a nagymamája egy észak Magyarországi faluban lakik, hogy azokban a falvakban ahol romák laknak a romák a kerítéseket, veteményeseket, sőt a magára hagyott házakat is tönkreteszik. Az ismerősöm nagyijától öt házzal arrébb egy család elutazott két hétre mire hazaértek a ház a kert hátsó felére néző részén leszedték a tetőt! Hihetetlen! Szerencsére elkapták őket két roma volt mindkettő tizennyolc év alatti. Azért csinálták, hogy legyen egy kis piára pénzük.
2014. júl. 15. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Látom a libbantaknak ahhoz már nincs bőr a képükön, hogy ehhez hozzászóljanak :D. Azért ezt letagadni még nekik is meredek, pedig aztán........
2014. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Komárom-Esztergom megye egyes helyein is ez van. Hétvégi házunk van, rendszeresen látogatnak minket. A telek már eladhatatlan, mert elszaporodtak a cigányok! A rendőrség nem tud vagy nem akar tenni semmit! Annyira durva, rongálnak, minden mozdíthatót visznek. Még a kertben tárolt ruháimat, a bugyimat is ellopták!! Igénytelen, szavahihetetlen, undorító, büdös, hangos banda. A többséget nem sorolom az ember kategóriába. Alig van köztük kivétel, aki viszont az, az nagyon nehéz helyzetben van!
2014. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó reggelt, te eddig hol éltél?
2014. júl. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Dél-kelet Magyarország ugyan ez...

Egyik ismerősömnek sok földje van erre felé. Néhány éve RAJTAKAPTA a rohad, mocskos, semmirekellő cigányokat, hogy lopják a kukoricáját, pakolták föl lovaskocsira. Rájuk hívta a rendőröket, oda futott ki az ügy, hogy még ő lett meghurcolva, mert szerencsétlen cigányok csak éheztek.

Amúgy higgyétek el annyi kellene csak, hogy az emberek ne rettegjenek tőlük hanem fogjanak össze ellenük.

Ez már jó pár éve volt, egy tőlünk nem messze lévő kis faluban. Élt ott egy cigány család, akik teljes terrorban tartották az ott élőket, főleg öreg embereket. Aztán egyszer az emberek megunták, az EGÉSZ falu kivonult a cigányok "házához" gépekkel és ledúrták a francba az egészet. Eredmény: az említett kis falu megszabadult a cigóktól, de azok átköltöztek a szomszéd faluba és ott folytatták, mert ott már nem álltak ellen nekik...

Ja és így a végén csak halkan megjegyzem, én abszolút liberálisnak tartom magam. De nálam a liberalizmus azt jelenti, és igyekszem eszerint élni, hogy mindenki szabadon azt csinál amit akar, amíg azzal másnak nem árt. Ebbe pedig a tisztességes embereket terrorizáló cigányok nem férnek bele.

2014. júl. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én megjegyezném, hogy nálunk mivel ritkán járunk ki a földünkre nagy szokott lenni a gaz, akár fél-egy méteres is van, de mihent lekaszáljuk ( mert ugye csak a kasza viszi ), már aznap este / másnap mennek ki a cigányok és szedik a terményt.

A szőlőt, a szilvát, a meggyet, a cseresznyét, paradicsom, burgonya, saláta, stb.

De kaszálni nem megy oda, arra lusta!

-3#

2014. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ózd és környéke.

2014. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%

Én vagyok a volt #10-es


Na, melyik liberális zsidó csőcseléknek nem tetszett a hozzászólásom?!


Tudjátok mi a dolgotok! Takarodjatok el egy "cigány szögbe", költözzetek be melléjük és egy hónap múlva gyertek ide fel és beszélgessünk el a tapasztalataitokról!


A sok liberális emberi jogvédő csak könyvből (jobb esetben)olvasott a cigányságról. HA szerencséjük van volt képi illusztráció a széljegyzékben.


Személyes tapasztalatom mikor egy rózsadombon lakó, pszichológus nő,aki főiskolán tanított "szakmai készségfejlesztést", arról próbálta meggyőzni a népet,hogy a cigányság nyomora a mi hibánk, nekünk kell őket felemelni...akkor elismétlem a lényeges dolgokat.


Rózsadomb, pszichológus (magán praxis), szegény cigányok.


Hát ez olyan életszerűnek hangzott,mint amikor cigányok ezre áll sorban a parlamentnél és munkát követelnek...


Az NEM mehet a végtelenségig, hogy a magyar az csak tesz és tesz a közösbe, a cigányság nagyobb része pedig csak elvesz és elvesz.

Miért kötelességem x idegen embert támogatni a levont járulékaimból? Nekem ki segít? Tudom, a magyarnak kuss a neve. A magyar az tűrjön és húzza az igát azokkal a kevés cigányokkal,akik még dolgoznak és próbálnak tisztességesen élni ebben a tetves országban. Közben minket -magyart és dolgozó cigányt egyaránt- lejáratnak ezek a tetvek és lehúzzák rólunk a 7. bőrt is.


Királyunk meg építse azt a szájba vert stadiont,mert arra van szükség. A sok botlábú focistának pont az kell.

Nem vagyok nagy sport rajongó,de annyit még én is tudok,hogy a vízi sportokban kaszálunk...


Azzal meg ne jöjjön senki,hogy milyen jó,hogy emelték a minimálbért...ja, kezdjük ott,hogy el vettek belőle 16%-ot (de jó), két év alatt 7 ezerrel nőt (70-ről 77-re)kérdem én, hogy az élelmiszer árak mennyivel növekedtek?2-3 éve a lapockát megvettem -ha nem volt akciós 1050-ért, most 1200 az alap ára.

2-3 éve simán vettem a fos szlovák UHT tejet 145 forintért, már 175 alatt nem kapni...


Ezt gyűlölöm a legjobban,mikor reflektor fénybe állítják,hogy a jobb kezükkel MENNYIT ADTAK (rezsi csökkentés,amit én nem tapasztaltam, biztos az én hibám, ha fűteni kellene a tetőtéri medencét biztos észre vettem volna)....de a bal kezüket a sötétbe dugják és azzal vesznek el 2*-3* annyit,mint amennyit adtak, a sok hülye meg beveszi.(telefon adó,tranzakciós díj...stb)


Meddig tűrjük még ezt?Én már határozottan unom.


1 millió új munkahelyet teremtenek...persze, két millió régi helyett.

2 hét alatt rendet csinálnak ...persze. Mivel Én két lábon állok a földön, tudtam,hogy ez lehetetlen,de gondoltam -én naív-, hogy 2-3,de max 4 év, ha tényleg egy a cél, akkor ez lehetséges. Nos, úgy kaptak megint többséget -hogy maguknak alakították a játszóteret-, hogy a két igen égető és fontos ígéretből NEM TELJESÍTETTEK SEMMIT.


Gratulálok azoknak,akik ezt akarták.Remélem nektek jó. Én meg elmegyek munkanélkülire...valamit kapjak már vissza abból,amit beadtam a közösbe. Igaz meggazdagodni nem fogok, hisz a "semmire" nem elletem 5 puját, ez az Én nagy hibám.


Apropó "semmi".



"Akinek nincs semmije, az annyit is ér."

2014. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!