Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor lesz ennek...

Szerintetek mikor lesz ennek vége és meddig művelhető még?

Figyelt kérdés
Mo gazdasága folyamatosan romlik. Egyre nagyobb az államadósság, egyre kevesebb embernek van munkahelye, folyamatosan nő a munkanélküliség. Egymás után zárják be a legutolsó magyar gyárakat, melynek következtében megint 100-akat küldenek utcára. A pénztelenség miatti rezsi nem fizetés miatt kisgyerekes családokat lakoltatnak ki. A lajstrom végtelen... az ország csak követel, de sohasem teljesít. Kérdés: mi lesz ennek a vége? A magyarok tényleg megvárják a biztos pusztulást, vagy lesz végre valami "ellenforradalom"?? Mert ezek a tüntetgetések k..va szánalmasak. Úgyse lesz eredménye...

2014. júl. 20. 10:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Mi is lenne a megoldás?
2014. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de azt hiszem mindenki sejti, csak félnek tőle. Miért? Ha téged megtámadnak és el akarnak venni tőled mindent, akkor mit teszel? És ha azt mondják neked, hogy most vezess a lakásodhoz, hogy kipakolhassuk? Mert jelenleg ez zajlik. Mi a megoldás?? Ez jó kérdés. Vajon lehet-e ennek békés lezárása? Igen, lehet, de csak úgy ha minden ugyanúgy tovább tűrünk. Addig nem fognak megállni, amíg minden el nem veszíti mindenét. Idő kérdése.
2014. júl. 20. 10:20
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Amíg tömve vannak az éttermek péntek-szombat esténként és a plázák szarásig vannak emberekkel, és amíg minden 2. ember szájából a 950Ft/doboz cigi lóg addig itt K.U.R.V.Á.R.A nincs gond! Úgyhogy ez baromság amit leírtál.
2014. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
A kérdezőt valamilyen sérelem érte (lehet devizahiteles, és a hosszú orrú zsidó bácsik kib*sztak vele, vagy a hirtelen barnult emberek kirabolták vagy nem tudom.). Töménytelen butaságot ír anélkül, hogy csicsás torta diagarammok nélkül megpróbálná alátámasztani az írását. Az is elég, ha mindenki a saját anyagi helyzete miatt aggódik nem MO. gazdasága miatt, mert MO. gazdasága nem rajtunk múlik, hanem külső hatásokon, tehát lehet nekünk akárhány darab gyárunk ha az USA-ban vagy Németországban gáz van.
2014. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem baromság, ez most is zajlik folyamatosan, csak lehet eddig nem tudtál róla.
2014. júl. 20. 10:37
 6/23 A kérdező kommentje:
szoktam itt olvasgatni sok kérdést és általában nagyon sokaknak erre nincs pénzük, arra nincs pénzük, más országokban ezek természetes kiadások. Nem ért sérelem, semmilyen. Tévedés. Csak sok emberrel szoktam beszélgetni, ez tévedés. És sokan panaszkodnak. Nem rinyálnak, mondom panaszkodnak, hogy nagyon nehéz. 1-2 hozzászólásból még nem vonom le azt a következtetés, miszerint vízióim vannak, nyilván sok olyan ember is van, akik nem elég tájékozottak.
2014. júl. 20. 10:40
 7/23 A kérdező kommentje:
bocs a szóismétlésért.
2014. júl. 20. 10:41
 8/23 A kérdező kommentje:
Na és a fiataljaink elvándorlása? Nem szeretik Mo-ot, vagy kalandvágyók? Vagy nem szeretik a szüleiket, testvéreiket? Elmennek azért, mert sok munkahely van és nagyon jól fizetnek? Na és az orvoselvándorlás? Ez mind az én vízióm lenne? Szóval ez mind baromság?
2014. júl. 20. 10:44
 9/23 anonim ***** válasza:
28%
Figyelj azt kell hogy mondjamm, hogy rossz környezetben mozogsz. El lehet menni dolgozni havi 80-90 ezer forintért meg el lehet menni dolgozni havi 5-10 millió forintért is, tehát aki 80-90 ezer forintot keres az rossz helyen dolgozik, DE kérem az az ő hibája. Most ha megnézzük akkor van Európa meg USA itt keresnek az emberek többet mint Magyarországon ez kb. 700-600 millió ember, a Föld lakosságának a 10%, és akkor a Föld lakosságának a 90% kevesebb fizetésből el van a magyarok. Az Németországban, az USA-ban TÚL VANNAK FIZETVE AZ emberek, és ez nem fenntartható. Egy ázsia egy tál rizsért megcsinálja azt amit egy európai vagy egy amerikai.
2014. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz amíg tömve vannak a plázák bevásárló központok addig nagy baj nem lehet. És az sem minden igaz amit írtál hogy nő a munkanélküliség. És rezsi nem fizetés miatt még a világon senkit nem lakoltattak ki max ki kötik a vizet gázt stb. Elég túlzóan írtál le mindent. Azért mert most rossz paszban vagy nem biztos hogy más is. Ha meg olyan vagy mint sok munkatársam hogy van vagy 3-5 milla hitele 25 éves korára de felmutatni nem tud belőle semmit arról nem én tehetek.
2014. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!