Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a vége Magyarországnak...

Mi lesz a vége Magyarországnak? Hogy látjátok a jövőt?

Figyelt kérdés

Több oka is van annak, hogy aggódok.

1. Folyamatos a kivándorlás, jó a környezetemben leginkább azok az emberek döntenek így ,akiknek itt nem jött be az élet, mert nem is tettek érte, de nyilván megáll az is, hogy a sikeres emberek is belevágnak a még jobb élet reményében.

2. Egyre több a segélyezett ember, akik között egyre több az analfabéta.

3. Nincs olyan politikai párt, akikre szívesen szavazok.

A Fidesz egyértelműen a saját zsebét tömi, a baloldal csak tömte, a Jobbik még elmenne, mert kimernek mondani dolgokat, de az Eu ellenességükkel kinyírnak, az LMP meg kész vicc, bár most ők is váltottak szerintem pozitív irányba.


Attól tartok, hogy jó 10-15 éven belül össze fog omlani a rendszer, polgárháború lesz a romák és a magyarok között és a vége egy totál elszegényedett ország lesz, amit páros lábbal rúgnak majd ki az Unióból.



2014. jún. 24. 10:33
1 2
 1/13 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%
"Hogy mi lesz a vége, nem tudom. Meghalok egy züllött hajnalon. Amikor a kis falumban nyugovóra térnek; Anyám mondj el értem egy imát."
2014. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

És miért aggódsz ha szabad érdeklődnöm?

Amiatt a pár pénz jancsi miatt, akik itthon kerestek szalagmunkával 80-at, megelégelték és inkább kimentek mosogatni?

Vagy a pár valóban jó eszű ember miatt, akik meg itthon nem tekintik kihívásnak a munkájukat?


Én nem tudom de nekem jó itthon, ha bemegyek orvosi ellátásra tudom hogy mit fog csinálni miben egyezhetünk meg, ez szól a fogorvosra is, ismerősöm kint Londonban ment tömésre, úgy el lett szúrva a foga hogy húzni kellett, itthon csináltatott csapos fogat.



Ne a kivándorlás izgasson meg a jó szakemberek, hisz épp elég van itthon is, legalábbis én az utolsó magnó szerelőtől a háziorvosig nem tapasztaltam hátrányt.


Politikával meg épelméjű ember nem foglalkozik, csak azok akik magukra veszik a TV-ben látható dolgokat.



Szerbia, Románia, is hogy megmenekült az elszegényedéstől ráadásul milyen jól élnek azért, sőt már jobban mint Mi, figyeld meg Ukrajna is észhez fog térni, nem ez a háború fogja őket meg csömörlötté tenni.


Itthon pedig már érnie kellene egy háborúnak ahol embereknek kéne meghalnia hogy ez az elmebeteg kormány meggondolja az eddigi tetteit.

2014. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem a cigánykérdés aggaszt leginkább. Ha ilyen ütemben szaporodnak végünk van.
2014. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

El fog balkanizálódni.

Nézd meg Szerbiát, Bulgáriát, Romániát.

Na, kb. ilyen lesz idővel.

2014. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Egy valamiben biztos vagyok, polgárháború biztos, hogy nem lesz a cigányokkal, mert ahhoz messze nem elég szervezett a cigányság, de még a magyarok sem.


Én a lassú rothadás híve vagyok, szerintem az esélyesebb, vagyis szépen fokozatosan olyan lesz az ország, mint BAZ megye.

2014. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#2


Pár pénz jancsi?Az a szerinted pár ember az év végére el fogja érni az 1 millió főt is.

2014. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

+1 a lassú lecsúszásnak. Az ország azt csinálja, amit már ~100 éve csinál. Elmarja itthonról az eszét, akik meg maradnak, azok közönyösen várják, hogy valamerre elinduljanak a dolgok, de aktív szerepvállalás nélkül ez a valamerre a lefelé lesz a Balkán felé. Magyarországnak meg fog romlani a kapcsolata a nyugati országokkal és kelet felől vesz példát. Megerősödik a keleti típusú autokrata kormányzat, növekedni fog a különbség a gazdagabb és szegényebb rétegek között. Folyamatosan ellenségképnek nyomják az EU-t és a nyugatot, míg végül tényleg eljuthatunk oda, hogy az ország kilép vagy kizárják.


Furcsa, mennyit változott 10 év alatt az ország jövőképe.

2014. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én azt is látom, hogy egyre több a primitív ember és általában ezek potyogtatják sorra, felelőtlenül a gyereket, a kulturáltak viszont ódzkodnak tőle, mert nem akarják, hogy ilyen világban éljen az utódjuk, ezért igyekeznek nem vállalni. És itt most nem kimondottan cigányokról és magyarokról van szó, bár nyilvánvaló, hogy a cigányoknál sokkal nagyobb a számbeli és minőségi aránya is a primitívségnek, mint a magyaroknál.


Szóval elég szomorú vége lesz ennek szerintem.

2014. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Én 3 dolgot tudok elképzelni.

1: amit Te is írtál, összeomlik az ország és feldarabolódik. Valószínűleg a környező országok fognak minket felosztani. Amit valószínűnek tartok: Románia - Kelet-Alföld, Ausztria - Dunántúl, Szlovákia - Észak-Mo.

2: egy háború során ( nem feltétlen konkrét háború, hanem mint Ukrajnában van az oroszok és az ukránok között ) a keletiek "foglalnak el".

3: az Eu. megun minket ( bár ehhez nagyon közeli helyzet kell az 1-eshez, azaz a gazdasági összeomláshoz ) és szimplán "beolvaszt" / megtámad.

2014. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Látom 9-es, te még mindig 100-150 évvel ezelőtt élsz.
2014. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!