Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek ide futballstadion...

Minek ide futballstadion amikor még az utánpótlás se ér egy lyukas 5 Ft-ost se?

Figyelt kérdés
Tegnap láthattuk ahogy az osztrák sógorok gyakorlatilag lefocizták ezeket a buzeráns U-19-es hajas baba gyerekeket. Rettenetesen csúnya a fejük idióta hajjal. Borzasztó. Ez Magyarország?
2014. júl. 20. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Mert Orbán elvakult foci-őrült. Nem veszi, vagy nem akarja észrevenni, hogy csak feleslegesen megy el erre a pénz.

Ott a vízilabda, kajak-kenu, kézilabda, amibe jók vagyunk, mi Magyarok, de le se sz.arja.

2014. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyit beleölt már ez az idióta és még most se jön rá, hogy itt már sohasem lesz futball...
2014. júl. 20. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha Viktor fejedelmünk megbukik 20-30 év múlva, akkor már a miniszterelnöksége alatt megalapozza a futball-menedzseri karrierjét. Ha nem ér a csapata ,, egy lyukas 5Ft-ost se ", akkor is dől a pénz.

Én ezt még a halálos ágyamon infúziókkal, de meg fogom élni.


Üdv

2014. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a stadion a lényeg. x éve megjelent egy hír: a pontos számokra már nem emlékszem Demszky alatt felújították a vásárcsarnokot. Kiszámoltam a négyzetméterár 10x volt mint a legdágább budai új építésű ingatlan. Telek nélkül festés, mázolás, csempézés. Esetleg olvahatsz a mostani kémia tantermekről ahol 99%-os a nyilvánvaló lenyúlás. Esetleg hallotál a 40 centiméteres x100 milliós beruházásból épült kilátóról. Esetleg a magánnyugdíj pénzek ellopásáról. Nyugdíjjárulák visszatérítésre nem kötelező adóvá történő átnevezéséről. Nem tűnt fel, hogy 20 éve gátlástalan maffiózók ülnek a fejünkön. Volt KISZ titkár úr. Dödrögi Úr. Esetleg hogy köteles bajszos a Feri MSZMP-s vezetőtársa közvetlen kollégája volt?
2014. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
meglátjátok, ebben az egész stadionosdiban az lesz majd a legszebb, hogy a frissen átadott és felavatott Fradi stadiont hogy szét fogják barmolni az első UTE-FTC meccsen
2014. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó! sajnos én is ettől félek...
2014. júl. 20. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
A tehetségeink(max 16 éves korig) még mindig a világ elitjébe tartoznak csak még más bajnokságokban 14-16 éves korban már profi szerződést kapnak addig Magyarországon örülhet, ha 18-20 évesen megkapja. Az edzők talán a legnagyobb hibásak. Ennyi és ilyen minőségű stadion felesleges kivéve, ha tömegsport miatt építették, de erről nem tudok.
2014. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan játékosokat láttam a két szememmel egy edző miatt elveszni, hogy Messi fénykorában leszopta volna magát és ezek a srácok nem nagyon voltak idősebbek 16 éves kornál. Egyik spanomat az Ajax hívta például, de az edzője eltitkolta és olyan mocskos ügyvédet szerzett aki elintézte, hogy az edző ne kapjon büntetést. Most az előbbi játékos a német nem tudom hányadik osztályának az utánpótlásában rohad ahol rajta kívül nincs fehér a csapatban és mondta, hogy fehérekkel nem nagyon szokott találkozni meccseken. Nem vagyok rasszista csak például Svájcnak és Angliának ebből van elege.
2014. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!