Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor skizofrén?

Orbán Viktor skizofrén?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.

A családomban van több skizofrén is, enyhébbtől a súlyos betegig.

A Tusnádfürdőn elmondott beszéde alapján merült fel bennem ez a gondolat.

A valóságtól elrugaszkodott módon látja világot, nem hisz a más igazában csak a saját igaza létezik és nincs betegségtudata.

Tipikus jellemzők.

Ti mit gondoltok?



2014. júl. 26. 23:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szépen leírtad egy diktátor jellemzőit!
2014. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerinted is lehetséges, hogy elmebeteg? Vagy túlzásba viszem?
2014. júl. 26. 23:51
 3/30 anonim ***** válasza:
55%
Nem elmebeteg. Csak beleesett abba a hibába, mint minden diktátor, hogy olyan emberekkel vette körül magát, akik nem mernek neki ellent mondani és azt mondják amit hallani akar.
2014. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Megőrül, mint Hitler. Csak ő kivételesen korán...
2014. júl. 26. 23:55
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Ja, Hitler, Mussolini, Napóleon.
2014. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

tudtommal van valami pszichiátriai betegsége


van a tickelés, nyelvöltögetés, de hogy mi a baja én nem tudom

2014. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
11%

Én ma véletlenül bekapcsolva hagytam a tévét és pont a HírTV-n volt. Kezdődött ez a tusnádfürdői szabadegyetem éppen és belehallgattam. Nem vagyok Orbán párti és elegem van a Fityesz urambátyám politikájából, viszont amiket elmondott jól hangoztak. Igaza is volt, csak kár, hogy nem gondolta komolyan és nem ilyen irányba megy a politika amit űznek.


Például ilyent mondott, hogy egy nemzetnek a hazai cégeket kéne támogatni, nem a külföldieket... Én azt hittem mondjuk, hogy ez józan paraszti ész... de semmi kivetnivalót nem láttam benne.


Az itteni válaszokból az tűnik nekem ki, hogy csak mocskolódás megy. Írjátok már le nekem, hogy miért skizofrén a Vitya?

2014. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%

"Köszi, de szerinted is lehetséges, hogy elmebeteg?"


Tényleg ezek egy diktátor betegségei. Szép lassan elveszti a valóságot, ugyanis nincs kontroll. Képzeld azt hogy akárhogy fésülöd a hajad, akármit veszel fel, mindig mindenki csak megdicsér. Nem fogod tudni mi áll jól neked. Ő is ebben szenved. Csak (a fújj-fújj-mocskos) Brüsszel próbálja leállítani, aki ellen szélmalomharcot vív, ők az ellenség, itthon pedig mindenben az van amit ő mond. Csak seggnyalók vannak körülötte, akik a lepottyanó morzsákért még véletlenül se mondanak neki rosszat. Aki legközelebb be tud neki szólni, az szinte egy kis hangya a szemében, hiszen bármikor eltiporhatja. Valós ellenfele nincs.

2014. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Hát nálam még véletlenül sem marad a hirtv-n bekapcsolva a TV. Sajnos nem tudom a hazugságaikat 3 másodpercnél tovább elviselni.
2014. júl. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
23%

Én is olvastam valahol ilyen témájú cikkeket.Nem vagyok szakember, de nem gondolnám, hogy skrizofén. A politikusok jellemző tulajdonsága, hogy más közegekben ellentétes dolgokat fogalmaz meg. Politikus esetében ez általában hazugság.

Vannak tények és problémák. A problémákat az emberek a saját világnézetük szerint értelmezik. Orbánnak is van egy mások által is követett nézőpontja, ami nagyon is valós dolgokon is alapulhat.

Konkrét ügy kapcsán az én és a te véleményed különbözik a miniszterelnöktől, de ettöl még lehet vaóságtartalma. Kérdés ez kinek az érdekéhez igazodik?

2014. júl. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!