Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán viktor kimutatta foga...

Orbán viktor kimutatta foga fehérjét? Kinek képzeli magát hogy csak úgy eltörli majd a demokráciát és magyar diktatúrát hoz létre?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Mi a konkrét kérdés, amit meg szeretnél tudni?
2014. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy nektek mi a véleményetek,szerintem felháborító.
2014. júl. 28. 18:55
 3/14 A kérdező kommentje:
És hogy megteheti e elsősorban.
2014. júl. 28. 18:55
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Ezt általában obstrukcióval, felhatalmazási államcsínnyel, katonai puccsal, vagy külföldi beavatkozással szokták elérni.


A demokrácia eltörlése azt jelenti, hogy az Orbán-kormány megváltoztatja az alkotmányt, és nem ír ki új választást. Már erről van szó valóban?

2014. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

# 4

Az Alkotmányt már ötször megváltoztatták és átnevezték nehogy már valamit ne úgy hívjanak ahogy ők akarják.


És igen, 4 egész éve immár ez megy. De az átlagember ezt nem veszi észre.

2014. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Még azért a demokrácia látszata megvan, bár nagyon a határát feszegetik. Én konkrétan onnantól fogom ezt diktatúrának nevezni, amikortól fogva bármikor bevihetnek a rendőrök és agyonverhetnek; illetve nem hagyhatom el az országot akkor, amikor csak akarom...
2014. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Diktatúra lenne? ha az lenne,ez a kérdés már nem lenne itt az oldalon,jó pár órája törölték volna,rögtön a kiirása után.Az illető,aki meg kiírta a kérdést,már nem élne... :D

na ez lenne kb egyenlő a diktatúrával.. ameddig ilyesmi nincs,addig nem kell ijesztgetni a népet. Mondom ezt úgy,hogy abszolút Orbán-kormány ellenes vagyok.

2014. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
orbán egy erőszakos elmebeteg
2014. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sokkal jobban fáj az h ennek ellenére 2 millió ember tapsikol neki....
2014. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Mögötte áll az egész birkamenet, majd a hozzád hasonlókat kérdező átnevelő táborokba küldi, ahol kimossák az agyatokat!
2014. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!