Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon lehetséges...

Magyarországon lehetséges lenne egy hasonló dolog?

Figyelt kérdés

Szlovéniában egy olyan párt nyete kb két hete a parlamenti választásokat,akik a választások előtt 1 hónappal alakultak meg. Egy jogász végzettségú egyénnel a vezetői poszt élén.

Lesz ekkora kiábrándultság a jelenlegi magyar parlamenti trióból? szívem szerint az összeset kidobnám a parlamentből,az LMP kivételével,akiket hiába próbálnak meg taposni,eddig semmilyen botrányba nem tudták őket belekeverni,pedig sokan szívesen látnák őket a parlamenten kívű.

Szóval ha ekkora lesz a kiábrándultság,nálunk is elképzelhető lenne hasonló dolog,hogy megalakul egy párt,és rögtön meg is nyerik a választást? vagy itt még mindig él a Fidesz-MSZP harc a nyugdíjasokkal az élen?


2014. júl. 28. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
*kívűl.
2014. júl. 28. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek ilyesmiben. Szerintem ez az ország megrekedt ott, ahol van. Lassan cserélődhetnek a pártok, de újan alakult nem fog itt nyerni soha, csak ha már bizonyította, hogy nem különb a bent lévőknél.
2014. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szlovéniában azt aki megnyerte most a választásokat nem volt ismeretlen ember, mondhatni közéleti személyiség volt, volt neki ismeretsége.


Tehát nem csak jött, aztán nyert.

2014. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áhh, kizárt dolog. A magyarok akkor is inkább egymásnak estek, amikor épült a Felcsúti Stadion. A fideszesek védték a Zorbánt, a többiek pedig támadták őket. A sok hülye csak azt nem képes felfogni, hogy ők egykutya és amíg ezek váltogatják egymást, a magyarnak soha nem lesz jó.


Azt pedig kizártnak tartom, hogy a magyarok összefogjanak. Volt itt 50 év kommunizmus, az frankón megölte az agysejteket. Aki pedig nem hülye, mint a fiatalok, az inkább elmegy külföldre. Talán ha a homo kádárikuszok kihalnak visszajönnek, bár ezt kétlem.


Aztán lehet engem is lehülyézni, de nem én vagyok az, aki azt hazudom az embereknek, hogy adományokból épült a stadion, amikor marhára nem...

2014. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy itt ha új párt is alakulna, az csak a régi pártokból kilépő emberekből jönne össze és ugyanott lennénk.
2014. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!