Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek szimpatikus közületek...

Kinek szimpatikus közületek Tarlós István?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogy a budapesti lakosok többsége szimpatikusnak tartja. Szerintem egy végtelenül ellenszenves, kulturálatlan, és nem is túl intelligens ember.

https://www.youtube.com/watch?v=H-AJmC7r51E



2014. júl. 28. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A saját feleségének (bár, ki tudja...).
2014. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Budapest többet fejlődött 4 év alatt Tarlóssal,mint Demszkyvel 20 év alatt..

Jelenleg nincs kihívója sem a Fideszen belül se,meg az ellenzék választottjai közül sem.Simán vinni fogja a következő 4 évet is Budapest főpolgármestereként. Nemtudom,a Jobbik kit akar indítani a főpolgármesteri székért,de Pesten tutira nem nyer a Jobbik.

2014. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Tarlósnak is megvannak a maga hibái, de Demszkynél mindenképpen jobb.
2014. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amúgy Tarlós a Fidesszel is simán szembement a 4 év alatt is,szóval tökmindegy,melyik pártba lenne,tutira újra nyerne,még ha függetlenként indulna,akkor is.
2014. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi. Komoly ember, nem ripacskodik, higgadt és akár a saját pártjával is szembemegy.
2014. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is bírom.
2014. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tarlós nagyon nagy arc :D "Ha tejet tartok a számban mindig megalszik" xD
2014. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten nem szimpatikus, de aki buta és korlátolt embernek nevezi annak nincs igaza.

Remek várospolitikus és részben független.

Én úgy látom a városvezetése alatt igen is fejlődött a város. Előtte mindig azt mondták nincs pénz, miután megválasztották rendet rakott. Nem azt mondta veszteséges a BKV ezért a francba emeljük az árat hanem átalakítjuk és átszervezzük, stb.

2014. júl. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem szimpatikus, de nem is antipatikus. Ez pedig már nem is rossz.
2014. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Budapest egy szép hölgy, tarlós meg egy utolsó paraszt.


Ilyen egyszerű a helyzet.

Szerintem sem intelligens, de nagyon ellenszenves számomra az, amikor emberek leragadnak az elmúltakárhány év alatt, és pl elkezdenek demszkizni, gyurcsányozni vagy mittudomén kit szidni, és közben azért marad meg ez a büdösbunkó a helyében, mert mindig van kire mutogatni.

2014. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!