Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Ó Uram, szégyenítsd meg a...

"Ó Uram, szégyenítsd meg a Jobbikot! "…Skandálta Németh Sándor. Mikor tiltják már be ezt a kártékony Egyházat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 15:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
30%

"Mindig kell valaki vagy valakik aki megtestesítik a Gonoszt."

Igen, ez a Fidesz-KDNP-nek és a Jobbiknak nagyon megy.

Van is mindig ellenségük elég!


A Jobbiknak többek között a hit gyülekezete (nem vagyok a követője) de megértem, hogy Németh Sándor azért imádkozik, hogy szégyenítse meg azt, aki finoman szólva sokkal durvábbat is tenne. Ha megszégyenülne, kevesebb rajongója lenne. Nem a halálukat kívánta, nem átkozta őket, stb. csak azt, hogy szégyenüljenek meg, ne vonzzon másokat is az ő ostobaságuk.

2014. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy is felesleges az egész, a Jobbik megszégyeníti önmagát isteni beavatkozás nélkül is.
2014. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Optipolar ***** válasza:
58%
A Hitgyüli egy butító szekta. Nem ismerek el más "felekezetet" csak a történelmi keresztény egyházainkat.
2014. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
35%

Hm.... Vajon miért kapott ez a válasz 0 %-os értékelést? Aki pontozta, biztos nagyon megfontoltan döntött és semmi köze a jobbikhoz...


"Mindig kell valaki vagy valakik aki megtestesítik a Gonoszt."

Igen, ez a Fidesz-KDNP-nek és a Jobbiknak nagyon megy.

Van is mindig ellenségük elég!


A Jobbiknak többek között a hit gyülekezete (nem vagyok a követője) de megértem, hogy Németh Sándor azért imádkozik, hogy szégyenítse meg azt, aki finoman szólva sokkal durvábbat is tenne. Ha megszégyenülne, kevesebb rajongója lenne. Nem a halálukat kívánta, nem átkozta őket, stb. csak azt, hogy szégyenüljenek meg, ne vonzzon másokat is az ő ostobaságuk.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.

# 21/23 Időpont 08-03 12:42

Szerinted ez a válasz hasznos.

2014. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
9%

Én meg általában a hülye embereket nem ismerem el, de ez még nem jelenti azt, hogy megkérdőjelezném a létjogosultságukat, és bizonyos IQ vagy véleménykülönbség alapján "kihúznám őket az élők névsorából".


Szóval ez a te véleményed, de akár elfogadod, akár nem, tudomásul kell venni, ha nem akarsz struccpolitikát folytatni, hogy másnak meg más a véleménye. Lehet, hogy éppen az, hogy a katolikus egyház áll a legtávolabb Krisztus tanításától.

Amikor történelmi egyházról beszélünk, akkor figyelembe kell venni, hogy a katolikus egyháznak a történelmében olykor eléggé véreskezű elnyomóként és népbutítóként jelent meg, és elég sok vallási érv szól amellett, hogy pont ez az egyház sátáni.

Hangsúlyozom, hogy nem vagyok semmilyen felekezet tagja, és nem akarok senkit megsérteni, csak fontosnak tartom a józanságot, és hogy ha te fenntartod magadnak a jogot, hogy azt az egyházat ismersz el, másnak is éppígy megadatik ez a jog, és lehet, hogy ellentétes a tiéddel.

Egyébként volt egy vatikáni zsinat, ami a pápát Isten földi helytartójává nyilvánította (ha utána nézel a neten, akkor tudod, hogy mikor, és hogy ez latinul hogy hangzik pontosan. Erre csak azért térek ki, mert ha összeadod a (kifejezésnek) névnek a betűit római számokban, akkor 666 jön ki. Erről pedig a jelenések könyve elég egyértelműen nyilatkozik. 13:18.-ban

refomátus Csia Lajos fordítása:

"Ebben áll a bölcsesség próbája. Kinek értelme van, számítsa ki a Fenevad számát! Emberi szám az. A száma: hatszázhatvanhat."


Tájékoztatásul még annyit, hogy régen a V és az U egyenértékű volt római számban is, és írásban is, erre többek között bizonyíték: [link] könyvrészlet 160. oldalán található, így a titulusban - névben található u római számértéke 5.


Jézus mondta: „Senki sem mehet az Atyához, csakis énáltalam.”


Na de nem megyek további hitvitákba, pedig van rengeteg dolog, ami megingatná a katolikus egyház alapjait. Vonja le mindenki a maga következtetését!

2014. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Minden egyház a sátánt szolgálja!
2014. aug. 6. 12:31
 27/32 anonim ***** válasza:
75%

" Ha megszégyenülne, kevesebb rajongója lenne."


Akkor lenne kevesebb "rajongója" ha a rángatózás, átkozódás helyett a problémák megoldásán dolgoznátok annyit amelyek miatt szavaznak rájuk.


De hát az ilyen az szektásoknak ezt már túl nagy falat megérteni.

2014. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
41%

Szövegértésből és bölcsességből, egyes, leülhetsz.

A tőlem idézett hozzászólásban is említettem, hogy nem vagyok a hit gyülekezet, (ezennel kiegészítem: sem más felekezet) tagja.

Ezután engem a Hit gyülekezetének tagjai, vagy más egyéb "ilyen szektások" közé sorolni, továbbá "rángatózók" stb. táborába tenni. Aljas rágalom, hazugság, de jó indulattal is csak hülyeség.


De ha már rám gondoltál, hogy túl nagy falat lenne megérteni azt, hogy akkor lenne kevesebb rajongója a Jobbiknak, ha a problémák megoldásán dolgoznának.


Azt hiszem, hogy neked túl nagy falat megérteni azt, hogy a Hit gyülekezete, és más egyéb szekta nem parlamenti párt, így túl sokat nem tudnak tenni, pláne, hogy sok támogatást nem is kapnak az államtól az általad említett problémákra. Amúgy meg tudtommal ők is, mint ahogy más általad bizonyára szektának tartottak (köztük a Krisnások is) sokat foglakoznak különböző társadalmi problémákkal, és nem csak rángatózás szinten.

De ilyen erővel, én is mondhatom, hogy a Jobbik csak trappolás és fenyegetés és fenyítés továbbá bűnbak állítás szintjén foglalkozik a témával.

Ők is csak addig jutnak el, hogy skandálják egy problémának egy téves következtetését, gyakran uszítanak, ha túl lépik az összes határt, és ez ellen mások is szót emelnek, akkor ahelyett, hogy vállalnák a felelősséget, azzal jönnek, hogy mindenki ellenük van, kiforgatják a szavaikat, stb.

Egyetlen egyszer volt olyan, hogy Dúró Dóra elhatárolódott a Hősök terén lévő tüntetés eseményén egy pórázon visszafogott rendőrkutyát pofán rúgó "lénytől", de ez is csak második nekifutásra sikerült, mert elsőben élből kiállt mellette, de amikor országszerte nyilvánosságra került egy videó, amiben egyértelműen látható volt hogy ki támadt, és nagy volt a felháborodás, kénytelen volt álláspontot váltani.

Persze az MTV székház szétrablása is hazafias cselekedet volt.

Na de nem is megyek tovább. Te csak az ilyesmire hallgatsz:

[link]


Mivel nem tartalak méltó vitapartnernek, nem is fordítok energiát rád a továbbiakban.

A h

2014. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
51%

"Hit gyülekezete, és más egyéb szekta nem parlamenti párt, így túl sokat nem tudnak tenni, pláne, hogy sok támogatást nem is kapnak az államtól az általad említett problémákra. Amúgy meg tudtommal ők is, mint ahogy más általad bizonyára szektának tartottak (köztük a Krisnások is) sokat foglakoznak különböző társadalmi problémákkal, és nem csak rángatózás szinten. "


Akkor miért politizálnak?


"Mivel nem tartalak méltó vitapartnernek, nem is fordítok energiát rád a továbbiakban."


Az úr békéje legyen veled mindenkor, én sem tartom annak az ilyen szektásokat. :)

2014. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Az embereknek egységben és békében élni a bolygón - Ez nekünk nem megy..

Az emberek nagyon változatosak - a vallások is... - A politika is... A virágok és az állatok is...

Valami szabály még is elkülöníti a gazt a virágtól.. A vadállatot a házi állattól... A gyilkost, a békében élőtől...

2014. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!