Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a sztrájkhoz?...

Mit szóltok a sztrájkhoz? Miért jó nekik? , hogy az emberekkel kitolnak és akinek dolgozni kellene menni valszinleg nem tud.

Figyelt kérdés
Ha a cég nem enged miért az emberekkel tolnak ki? Ez lenne a megoldás? Ezt már többször csinálták és semmit nem értek el csak kárt okoztak! Ők meg vitatkoznak a Gaskó például vigyorogva nyilatkozott kár hogy ekkora hatalmat kapott!
2010. jan. 11. 22:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a választ te magad is tudod, csak elkeseredésedben írtál.

Valóban sok emberrel kiszúr a BKV, de én támogatom őket, minden kényelmetlenség ellenére.

Azért kénytelenek sztrájkolni, mert máskülönben szarba veszik őket.

Sokaknak példát kéne venni róluk és szintén sztrájkolni - külföldön ennek sokkal nagyobb keletje van, csak nálunk szokatlan még. No meg a magyar mentalítás mindig is az volt, hogy egymással helyezkedjünk szembe, ahelyett, hogy egy emberként állnánk ki a politikai vezetés ellen.

2010. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek az elsővel, még azt hozzáteszem, hogy nem konkrétan a dolgozókkal tolnak ki, hanem az államal-gazdasággal, lévén sok ember aznap nem termel, nem fejleszt, nem állít elő terméket a piacra, tehát állambácsi se lesz boldogabb tőle.
2010. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ez így ebben a formában értelmetlen.ha valóban el akarnak érni valamit akkor mindenkinek be kell szüntetni a munkát.a busz,villamos,metró etc sofőröktől kezdve a jegyárusokon kalauzokon át a szerelőkig mindenkinek.és nem rájuk kell haragudni hanem a vezetőkre akik csak maguknak teremtenek megfelelő bért,munkakörülményeket.
2010. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom megoldani sehogysem, hogy bemenjek vizsgázni az egyetemre... Át kell tennem egy másik időpontra, amikoris még 2 tárgyból írok... Örülök nagyon
2010. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

A BKV, MÁV, Volán, Posta, PDSZSZ, és mindenkinek egyszerre egy hétre kellene beszüntetni,minimum szolgáltatás nélkül a munkát! Úgy hogy akivel tárgyalni lehet az még a telefont is kapcsolja ki, aztán leülni tárgyalni, de már az első percben leszögezni hogy akár holnap is folytathatjuk!


Valszín más lenne az eredmény!

2010. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

23:48!

Az értelem és az érzelem két külöün dolog.

Megértem, hogy nem örülsz a sztrájknak - ez a dolog érzelmi része.

Azonban talán te is belátod ennek szükségességét - ez az értelmi rész.

2010. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Akkor lenne hatásos, ha napokig nem vennék fel a munkát, egyöntetűen senki.
2010. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%

23:53-as !

Lehet, hogy senkik de ők viszik el a szaros segged hogy ne kelljen gyalog menned.

2010. jan. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Szerintem kormányváltásig lesz több ilyen,és nem érnek el semmit.

Talán a Fidesz majd tesz valamit?

2010. jan. 12. 07:27
 10/30 anonim ***** válasza:

Politikai célokra használják. Visszaélnek vele. Gazemberek.


A Gaskó a legsemmirekellőbb, legkártékonyabb szereplő a közéletben. Figyeljétek meg, hogy az Orbán-kormány alatt kussolni fog, mert e Fidesz embere. Ez nyílt titok.


A MÁV-ról egyébként szakmai berkekben és az egyetemeken az az egybehangzó vélemény, hogy egy pénznyelőgép. Vízfejű cég, rengeteg túlfizetett, adminisztratív munkakörben "dolgozó" naplopóval. Ráférne már egy kiadós racionalizálás, mert ez a buli közpénzből megy, amit nekünk kell megfizetni. (mire fel hirdet sztrájkot a VDSZSZ?!)


A BKV-ról nem szeretnék nyilatkozni, mert túl keveset tudok róla.

2010. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!