Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy + 2 kérdés: A főkérdés:...

Egy + 2 kérdés: A főkérdés: Meddig maradhat még hatalmon a — nyilvánvaló nagyzási hóbortja és leplezetlen önkényuralmi törekvései folytán immáron már a társadalomra is veszélyes — magyar miniszterelnök: Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Az al-kérdések: 1. Meg lehet-e még állítani Orbán Viktort alkotmányosan legitim (értsd: „alaptörvényileg” behatárolt) módon, mielőtt egy napon arra ébredünk: már TOTÁLIS DIKTATÚRÁBAN élünk?! 2. Aki nem látja veszélyesnek Orbán Viktort a magyar társadalomra, miért gondolja ezt? Tehát?

#téma #Meddig maradhat még hatalmon Orbán?
2014. aug. 7. 01:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt már csak fegyverrel lehetne rendet tenni. Pacifista vagyok, ellenzem az erőszak minden formáját, de itt már eljött az a pont, ahol a diktátor kezéből erőszakkal kell kicsavarni a hatalmat.
2014. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Figyelmedbe ajánlom még a következő szegmensben feltett kérdésemet is!:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__596..

2014. aug. 7. 03:13
 3/15 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz, ember? Orbán pár hónapja nyert választást, még mindig toronymagasan vezet a Fidesz, az ellenzék teljesen megsemmisült. Orbánt a töketlen, pancser ellenzék tartja hatalmon. Ha az elmúlt években felépült volna egy erős, elszánt, fiatalos ellenzéki alternatíva, Orbánt már áprilisban is meg lehetett volna szorítani.


Orbánt le lehet váltani. Csak ellenzék kell hozzá. Az meg most nincs.

2014. aug. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ez nem faji kérdés. Valamit nagyon keversz itt.

Orbán egy őrült diktátor aki szépen kivezeti az országot az eu-ból és azt a minimális civilizációs kezdeményt is kiírtja.

Nem a romákkal van a baj, a mély-szegénységgel, a feszültséget szító jobberekkel, a fidesz csókosaival akiknek minden mindegy, hisz ők úgyis megkapják a jussukat.

2014. aug. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Addig lesznek kormányon, amíg nem lehet őket valakire lecserélni.

Van ilyen? Nincs. Akkor addig is kormányon maradnak.

2014. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A magyarok legnagyobb részének Orbánra van igénye. Ameddig ez így van, addig nincs mit tenni, ők a legtámogatottabb párt az országban, tehát demokratikusan is ők vezetnek.


Ja és a rémhírterjesztések ellenére demokráciában élünk. A többség döntötte el, hogy Fidesz legyen, az meg már egy másik kérdés, hogy a többség egy mélykeresztény, übermagyar, zsidózó-szabadkőművesező-Illuminátizó, paranoid réteg, akik leginkább a Fideszre és a Jobbikra hajlandóak szavazni, mert az megmenti őket a gyarmatosító EU-tól és Dicsőséges Drága Putyin úr karjai közé terel minket, aki csupa jót akar nekünk.

2014. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1# vel egyet ertek, masik kerdesedre, jobban kifejtve leirtam u ezt, az elobb kb (% alapjan megtalalsz)

ide csak annyit, ez nekem mar diktatura izunek tunik.

nem tudom, sok ismerosom van es az idosek, 100% ra eszik Viktor szavait! ha vmi botranyos hulyeseget nem csinal, ujra behuzza sajnos! :/

hozza teszem sajat anyam sem tudom meggyozni, pedig a sajat eletem, munkakorulmenyeim, is teljesen ellent mondanak az igereteivel.

2014. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6-osnak igaza van.

A többségnek sajnos erre van igénye :( ezért menthetetlen ez az ország. Az emberek nem is akarnak normális országban élni. A többség ünnepelni fog, amikor kilépünk az EU-ból, amikor felszámolják végleg a szólásszabadságot, amikor zsidó-törvényeket hoznak, amikor embereket börtönöznek be politikai okok miatt.

De attól, hogy ez elfogadott, normálisnak tartott dolog, nem jelenti azt, hogy ez jó is. Csak a többség hülye, ennyit jelent.

2014. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Főkérdés:

Egészen addig hatalmon lesz amíg nem állunk ki közösen ellene. Tehát a különböző társadalmi csoportok akiket egytől egyik megalázott már a rendszer, közösen kell hogy kiálljunk. Persze ez nem lesz könnyű és még sok év kell hozzá, mert jelenleg a Fidesz már összeuszított mindenkit mindenkivel. Öreget a fiatallal, szegényt a középosztálybelivel, szegényt a szegénnyel, nyugdíjast a nyugdíjassal és még sorolhatnám.


Alkérdés: Már elégszer változtatták meg az alkotmányt ahhoz, hogy lehetetlen legyen törvényesen leváltani őket. Itt már csak a forradalom segíthet, de mint mondtam ahhoz el kell még telnie pár keserves diktatórikus évtizednek.

2014. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1-eshez: Van ezzel az: „Itt már csak fegyverrel lehetne rendet tenni.” kijelentéseddel némi gond…

Az egyik, hogy miként tudod azt összeegyeztetni állítólagos „pacifizmusoddal”, vagyis azzal, hogy — amint azt szintén leírtad —: ellenzed az erőszak minden formáját...

A másik problejusz, hogy a zsarnoköléshez (vagy legalábbis hatalomból történő „letételéhez”) ÖSSZEESKÜVŐKRE és ÖSSZEESKÜVÉSRE van szükség! Az ilyesmi pedig manapság IGEN RÁZÓS dolog Magyarországon

2014. aug. 9. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!