Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondjatok Orbán Viktor és az...

Mondjatok Orbán Viktor és az egész FIDESZ kormány ellen/mellett érveket (? )

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy aki mellette tud, ellene tud -e, vagy fordítva, illetve, hogy mit gondoltok róla Ti. Mindenki szidja, de érvet a legkevesebb esetben mondanak el mellette.

2014. aug. 7. 09:22
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
És az RTL-nek meg higgyek? Hát akkor ne haragudj már de inkább az MTV.
2014. aug. 7. 16:42
 22/37 anonim ***** válasza:
48%

Miért, mi bajod az RTL-nek a híradójával? Kérek fogalmazd meg TÉNYEKKEL, hogy miért kevesebb mint az mtv.


Hazudnak? Nem hiszem, hogy mindennap kitudnának találni valami rosszat... mert akkor ennyi erővel a fidesz is kitud az mtv-n a mszp ellen. Tehát ez kilőve. Várom a konkrét tényeket!


Most csakis politikai részére gondoljunk, ne a többi állatkertes stb hülyeségre. Csak politikai részére.

2014. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Az, hogy nincs. Vagyis az egész híradó állatkertgyarapodásról szól, nincs benne politika, csak azon nyávognak, amitől nekik rosszabb lett, például a reklámadó.
2014. aug. 7. 16:59
 24/37 anonim ***** válasza:

"Ééééééértem.....nincs több kérdésem.. Többi válaszod is kb ilyen szintű."


Dehogy érted. Nincs neked annyi eszed hogy megértsed. Ahogy arra sincs eszed, hogy felfogd, nem azért nem válaszolsz mert annyira gáznak tartod a válaszaimat, hanem azért, mert nem tudnál választ adni, és kiderülne hogy a vádaid teljesen alaptalanok. Nem igaz? Kis gyökér. Mert te értesz bármihez is. Akkor gratulálok, hogy az életedet politikával kúrod el bizonyítja, hogy nem lehet túl sok eszed. Gyökér. Azzal hogy megfutamodsz nem engem fogsz lejáratni.

2014. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Ja mert te olyan burokban élsz, hogy nem veszed észre az 50 új adót, az nem az én bajom, nem fogom az időmet rád pocsékolni.


Kérdezőnek:


Kapcsold fel mostantól az rtl-t. Felében politikáról lesz szó. Fenébe már, hogy sose jársz utána mi az igazság, hanem csak az m1-re hallgatsz. Kapcsold fel és nézd meg. Azok nem alaptalanok amik benne mennek. Lesz köztük olyan is ami csak a dk fröcsögése, de azon kívül a többi bizony kemény aljasság a fidesz részéről.


Ha ennyi ember háborog, biztos, hogy nem az a hülye, aki szembe megy az autópályán?


Ne gyere a 2/3-mmal mert az csak 2 millió hozzád hasonló szavazó. A többség utálja a fideszt. És ha ennyien utálják, az nem alaptalan.


Kezdj el légyszíves utánajárni, és nem mindent ami nem m1 meg mno, élből elutasítani, meg megvádolni, hogy mind hazudik. Legyen benned annyi önkritika, hogy NEM MINDIG NEKED VAN IGAZAD.

2014. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
De benned is legyen légyszíves. Ki mondta mégegyszer, hogy fideszes vagyok? Több fideszes dolgot hallok, mint mszp-est, vagy most már inkább baloldalit, de ettől még nem vagyok fideszes.
2014. aug. 7. 17:18
 27/37 anonim ***** válasza:

Ja és még annyival kiegészíteném: 444.hu


Megjegyzem utálom a zsidó imádó, roma hátsónyaló liberális embert, DE


Ha szétnézel az oldalon, ha a fenti liberális hírt nem olvasod el, akkor bizony bizony olyanokat fogsz találni, amit az m1 meg se említ. Olvasd csak el. Nem kell elutasítani mindent.


SZELEKTÁLNI KELL. A sok szemét között bizony ott van az igazság is.

2014. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kéne legyökerezni egymást egy ilyen politikai kérdésnél, amiből elég sok van nap mint nap itt. Azért politika a politika, mindenkinek más véleménye van, ha egyértelmű lenne, hogy mi a jó, akkor nem kéne választani, nem lennének pártok. De mindenkinek más a véleménye, másnak hisz, ettől nem kell őt legyökerezni.
2014. aug. 7. 17:19
 29/37 anonim ***** válasza:
42%

Én elismerem hogy én hibázok. Anno jobbikkal szimpatizáltam, aztán elolvastam hogy mégis mit akarnak a gazdasággal csinálni, majd olvastam még több hírportált is, és hopp...semmivel se különböznek mint a fidesz vagy az mszp.

Hiba volt részemről szimpatizálni velük. Viszont én nem sértődök meg, hogy ha nincs igazam.


Utánajárok, MINDENHONNAN információt gyűjtök, szelektálok, és KÖVETKEZTETEK. Mno-t is olvasok. Bár nem sok értelme van, de hátha...

2014. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges ezzel a fideszbirkával vitatkozni( kérdező) aki még a saját szemének sem hisz.


"ne írjatok, hogy bevezettek 200-250 adót, ha nem hivatkozol rá semmivel."

erre:

Tessék kérdező:

[link]


"És az RTL-nek meg higgyek?"



Komolyan mondom, ilyen emberi butaságra nem találok szavakat sem.

2014. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!