Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem a Fidesz, akkor mi?

Ha nem a Fidesz, akkor mi?

Figyelt kérdés

Mi legyen a Fidesz helyett? Mi változzon meg? A MSZP juttatta hatalomra a Fideszt, gondolom a Fidesz is hatalomra tudja juttatni az MSZP-t. De hol fogunk kitörni ebből a végtelen körforgásból? Már mindkét nagy tábor kapott lehetőséget, és nehéz eldönteni, hogy melyik szerencsétlenkedett többet.


Szóval mi a kiút?



2014. aug. 11. 07:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Kivandorlas. Udv Vancouverbol.
2014. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Vannak más pártok is, a saját helyzetedet pedig kivándorlással megoldhatod, ahogy az első válaszoló nagyon helyesen írta.
2014. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Az MSZP-nek már befellegzett, sőt az egész bal oldali összefogásnak is. Legalábbis a jelenlegi formájában biztos. Az MSZP-nek volt az a stratégiája, hogy jó nagyokat ígért, de már hiába teszik, senki nem hisz nekik. A Fidesz nem ígér semmit, mégis fölényesen nyeri a választásokat.
2014. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Várhatóan megjelennek majd új politikai formációk és kiszorítják az Fidesz-MSZP és társai alakulatokat.

A Jobbik és az LMP is már a változás kezdete, legutóbb már a szavazók negyede őket választotta.

2014. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Sok még a birka, ezért én is az emigrációt javallom. Ha mindenképp itthon akarsz maradni akkor, csak a Jobbik a járható út.


üdv Salzburgból.

2014. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Higgyétek el nekem nagyon sokan akkor is rájuk szavaznának ha sorba lövetnék az embereket a Dunába...
2014. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

"Sok még a birka, ezért én is az emigrációt javallom. Ha mindenképp itthon akarsz maradni akkor, csak a Jobbik a járható út.


üdv Salzburgból."


Ezt most nem értem. Ha jobbikos vagy, akkor mit keresel ausztriába? Irány ki oroszországba, végül is ti is azt akarjátok ide hozzánk, ami ott van. Ha az a példakép, akkor miért vagy/vagytok ott azoknál, akik "elbutítják" az embert?


Ha kimentél, akkor meg ne te mondjad meg hogy ki legyen kormányon ITT nálunk, majd szavaznak azok, akik benn maradtak. Ha te kiállsz a játszmából, akkor maradj csöndbe, és ne okoskodj.


"Szóval mi a kiút?"


Szokj le a dohányzásról, az alkoholról, a kávéról, add el a kocsid és járjál busszal, ne havonta vegyél okostelefont, hanem csak 5 évente, ne járjál hetente moziba, hanem nézz dvd-t, ne konditerembe eddz hanem otthon, magadra főzzél és ne étterembe járj, ugyan ez a helyzet a gyors kajával. Ja és kihagytam, hogy ne a legdrágább ruhákat vedd, csak mert az divatos, mert attól még nem biztos hogy jó minőségűek is.


Tessék néhány alap dolog, ami megkönnyíti az életed, sajnos az országban mégis több millióan nem hajlandóak ezeket megtenni. Ha képes vagy ezekről leszokni, akkor képes vagy arra is, hogy meggazdagodj.

2014. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
7-es Majd ha a Jobbik lesz kormányon visszajövök, de addig minek? Azért nem Oroszországba mentem mert nem tudok oroszul :))
2014. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki hülye aki nem megy ki, Magyarország a legfosabb. Üdv Észak-Koreából.
2014. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Be kéne vezetni, hogy, minden szavazni akaró ember köteles legyen megtekinteni több, egymástól független, az aktuális választásokról szóló hírportált, köteles legyen tájékozódni annak a pártnak a programjáról részletesen, akire szavazni akar. Ha nagyon radikális akarok lenni, akkor érettségihez kéne kötni a szavazati jogot. A kormány hozzon létre egy olyan alapot, amiből különböző pártok tájékoztató rendezvényeket szervezhetnek, ahol a párt képviselői nagy tömegek előtt ismertethetik a céljaikat, programjaikat. Egy listát kellene létrehozni, ahová azoknak a neve lesz felvéve, akik igazoltan részt vettek az egyik tájékoztató rendezvényen, a választás napján pedig csak ők léphetnének be a fülkékbe, Továbbá csak bejelentett, magyarországi lakcímmel rendelkező emberek szavazhassanak, a határon túliaknak semmi közük a mi dolgainkhoz. Én bajor származású vagyok, mégsem ugatok bele a németek dolgaiba. Végül pedig elvenni az olyan emberek szavazati jogát, akik zsinórban 12 év alatt, tehát 3 alkalommal egyszer sem mentek el se országgyűlési képviselő, illetve helyi, önkormányzatii szavazásra se. A mostani szavazójog olyasvalami, amiért évszázadokon keresztül küzdöttek, amit azért illene azzal honorálni, hogy 4 évente elvonszoljuk a seggünket és ikszelünk egyet egy papírra. Aki ezt képtelen értékelni, attól vegyék el ezt a jogot, úgy sincs rá szüksége.
2014. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!