Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy kiderült a...

Mit szóltok, hogy kiderült a nyilvánvaló a trafikügyekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 7. 16:19
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Most olvastam a Népszabadságban, hát nagyot röhögtem.
2014. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ezek után tényleg nem értem a fidesz szavazókat...
2014. aug. 7. 16:22
 3/37 anonim ***** válasza:

Náluk az a dolog, hogy ilyesmit anno másik politikus is csinált, felmenti orbánt a bűnei alól.


Ezzel az IQ szinttel nem lehet mit kezdeni.

2014. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a nyomorult dohányosokon kik keresnek. A fidesz legalább hozott néhány jó dohánymentes intézkedést.
2014. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Dohánymentes?! Ammegmá mijaza nyócvanasíkú?
2014. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Nem nagyobb bűn mint garantált profittal átjátszani külföldieknek a közműszolgáltatókat mint Horn Gyula tette. A 3-as itt íq- szintekről hadovál . Az inkább halgasson aki másokat hülyézik meg birkázik itt is folyamatosan mint ő is , minden fidesz szavazót. Senki nem rohadt komonistázik itt le másokat mert a baloldalra szavazott, többek között én se pedig nálam jobban kevesen útálják a baloldalt. Ez talán a saját íq- szintjéről tanúskodik. Egyébként meg tényleg nem érdekel a lopás, most a Fidesz lop előtte az Mszp-Szdsz lopott, ha legközelebb a Jobbik nyer akkor meg ők lopnak. Ez így megy az egész világon nem Magyar sajátosság. Én se lennék különb ha a tűz közelébe kerülnék. Rég nem ez dönt kire szavazok.
2014. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

"Péter három városba pályázott trafikra, Budapestre, Egerbe és Gyöngyösre."


Talán pont ezért kapott három különböző pontszámot. Mert a három város közül nyilván valamelyikben nagyobb eséllyel kell indulnia, mint a másik kettőben. Több szempontot néztek, függ hogy az adott városban hányan pályáztak, függ, hogy a "versenytársak" milyen pályázati tervet adtak be, függ, hogy TE milyen messze laksz az adott városól. Ennyi erővel Londonból is pályázhatna valaki, aztán csodálkozik ha nem kapja meg. Figyelj, nem értem, ezen mi lenne a bizonyíték. Lehet én vagyok a kis hülye, aki nem látja as szomorú valóságot, de ebben nem kell összeesküvéseket keresni. Ez, amit itt írnak nem bizonyíték, még ha kiharapod saját ütőered, akkor sem lesz az.


"Ezek után tényleg nem értem a fidesz szavazókat..."


Én sem értem őket. De ugyanúgy nem értem az mszp-re szavazókat sem. Talán ha nem ezzel foglalkoznál, és nem azt próbálnád bebizonyítani, hogy milyen a fidesz (ami mindenkinek nyilvánvaló, akinek meg nem az, annak továbbra sem lesz az), akkor talán te is jobb helyzetbe kerülnél. Nem értem, aki csak a gép előtt ül, és szidja a hatalmon lévő kormányt, az mit vár az élettől? Mert ezzel a hozzáállással, meg önsajnálattal bárki is lesz kormányon, neked ugyanúgy szar lesz. Magadon változtass, és akkor bekerülhetsz azon kevesek közé, akik képesek elhelyezkedni, talpon maradni, és sikeresek lenni akkor is, ha az esélyeik kilátástalanok.

2014. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

"Talán pont ezért kapott három különböző pontszámot."


Egy pályázati rendszernek objektívnek kell lennie, és egyenlő feltételeket kell biztosítania. Ez azt jelenti, hogyha ugyan olyan két pályázat, akkor ugyan azt a pontszámot kell kapnia. Ezen nincs mit túlbonyolítani, vagy túlmagyarázni.


"Én sem értem őket. De ugyanúgy nem értem az mszp-re szavazókat sem. Talán ha nem ezzel foglalkoznál, és nem azt próbálnád bebizonyítani, hogy milyen a fidesz (ami mindenkinek nyilvánvaló, akinek meg nem az, annak továbbra sem lesz az), akkor talán te is jobb helyzetbe kerülnél. Nem értem, aki csak a gép előtt ül, és szidja a hatalmon lévő kormányt, az mit vár az élettől? Mert ezzel a hozzáállással, meg önsajnálattal bárki is lesz kormányon, neked ugyanúgy szar lesz. Magadon változtass, és akkor bekerülhetsz azon kevesek közé, akik képesek elhelyezkedni, talpon maradni, és sikeresek lenni akkor is, ha az esélyeik kilátástalanok."


Foglalkozom azzal, hogy az a párt, amely kormány alakított, milyen feltételeket biztosít az ország számára. Szerintem minden felelős állampolgárnak így kellene tennie.


Szerintem fogalmad sincs, hogy én milyen helyzetben vagyok, vagy mit teszek meg a boldogulásomért, így erről normális esetben nem lehetne véleményed sem.


Nem ismersz engem, így nem tudod, hogy szükség van-e arra, hogy változtassak magamon, vagy sem.


Az a baj, hogy a kevesek egyre kevesebben lesznek. Egyébként pedig had legyen már jogom foglalkozni a politikával, kinyilvánítani a véleményemet, és adott esetben felháborodni. Nehogy már te akard megmondani, hogy mit kéne tennem, és hogyan...

2014. aug. 7. 16:58
 9/37 anonim ***** válasza:
Meg jött az ügyeletes birkázó a 8-as személyében. Üdvözöllek köreinkben . A sértegetésen kívül tudsz írni értelmes dolgot is?
2014. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
66%

Hát de nincs igaza? Iszonyatos nagymértékű és pofátlan kettősmércét alkalmaz a fidesz és ti "birkák" is.


Ha ezt a trafikos dolgot masterházi csinálta volna meg, már lángolna fél pest....

2014. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!