Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Talán jó lesz a témakör. Ti...

Talán jó lesz a témakör. Ti nem fáradtok bele ebbe?

Figyelt kérdés

Én igaz fiatal vagyok még, de régebben nagy magyar voltam, büszke arra hogy magyar vagyok. Aztán ahogy tapasztaltam, (igaz még nem dolgoztam) a magyarok jelentős része ostoba, bunkó, nemtörődöm és itt most jobbikostól-liberálisig. Ezt a népet rég kiherélték. Elfáradt, beleunt. Egy életképtelen nép és meg is érdemli a sorsát. Folyton a rossz oldalhoz altunk, most is ott vagyunk. A nemzetpolitikánk egyenlő egy nagy kupac bűzölgő ló trágyával. A vezetőink úgy csalnak ahogy nem szégyenlik. Szinte már alig maradt valami ami magyar/gyár/termék.


Itt az emberek miért nem akarnak tenni valamit? Miért mindig sírnak? Miért ilyen nagy a tespedés ebben a k. országban? Semmi előre haladás. Megérdemeljük a sorsunkat!!!!



2014. aug. 14. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, pont ezen gondolkodtam én is pár napja.

Fiatalabb koromban én is turbómagyar voltam és hittem benne, hogy "jajj, minket, szegény magyarocskákat hogy elnyom mindenki, a gaz multik kizsákmányolnak, kihasználnak, jajaj, rabszolgák a magyarok és mindig csak szenvedünk, mert bántanak minket, pedig mi kedvesek vagyunk, stb...".


Aztán, ahogy kikerültem az iskolából és elkezdtem melózni, ahogy egyre több embert ismertem meg és szélesedett a látóköröm, úgy jöttem rá, hogy a magyarok úgy nagy általánosságban hihetetlen mocsok emberek és szemrebbenés nélkül belédgyakják a kést, amint hátat fordítasz nekik. És ezt olyan emberektől kaptam meg, akikben 100%-ig megbíztam, volt is depressziós korszakom miatta rendesen. Mára már jobb, megedződtem lelkileg, de egyre inkább azon vagyok, hogy "bazz, hogy voltam én képes ezekért annyira rajongani?"

2014. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ilyen tapasztalataim vannak nekem is! Egyre jobban kiábrándulok.
2014. aug. 14. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg sok az ilyen ember akikről írsz,de azért még lehet találni normális társaságot, akik nem ilyenek.


Úgy gondolom, hogy a magyaroknak teljes szemléletváltozás kellene.

2014. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy az a normális társaság általában a tehetősebbek között vannak.


Most érted, valaki elmegy szalaghoz, aztán keressen magának rendes társaságot....

2014. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
#1 Igazad van.De azért azt ne hidd hogy máshol nem ilyenek az emberek,dolgoztam már Angliában,Németországban és Hollandiában is és ott sem különbek,tudod ott van pénzük az embereknek és jól élnek,de mégis kiba**ná az egeret a lyukból 1 euróért.
2014. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
(Az a baj, hogy az a normális társaság általában a tehetősebbek között vannak. )Hát ekkora marhaságot is régen hallottam , mi köze a pénznek ahhoz hogy valaki bunkó vagy nem. Semmi.
2014. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sün!! ***** válasza:

Erről a kérdésről eszembe jutott, hogy most jönnek az önkormányzati választások. Ott is ha megnézitek vannak akik tényleg tenni akarnak és képesek is rá, viszont egy kisebb területen is aki most fidesz színben indul, az rögtön hatalmas vor-ral indul. A név, a tettek csak ezután jönnek. Persze ezzel annyira még baj sem lenne. Viszont a jelöltek többsége csak saját magát akarja képviselni.


Én úgy vagyok vele, hogy főleg ingyen nem és mert azért mert egyszerűen az emberek nem érdemlik meg, hogy ennél többet tegyek értük nem indulok képviselőnek. Minden településen vannak olyan emberek, akik simán bekerülnének, mert az emberek elismerik a munkájukat, viszont pont ezért nem indulnak. Így viszont az első vonalból diktálnak. 50-60 éves vállalkozók. Ez ma a vezető réteg. Ők gazdagodtak meg a rendszerváltozás előtt és mentették át a mai korra is vagyonukat, mára inkább befolyás tekintetében. Ebből majd egyszer ki fogunk törni. Tehát én most komolyan venném azt, hogy itt 10-20 év múlva tényleg komoly változások lesznek. Bár hogy milyen irányba. Ki tudja. 20 éve se erre számítottunk .

2014. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt írtad: Folyton a rossz oldalhoz áltunk, most is ott vagyunk. Nem értem, az Únió-ban a helyünk ezt sujkolják belénk akkor rossz oldalon vagyunk? Ha meg kelet fele fordulunk akkor meg az a baj mert nem arra kell tartani. Nektek se jó ám semmi és leszoljátok a többi embert. Szerinted hova kellene állni?
2014. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem semlegesnek kéne lennünk semmi nato semmi eu mint Svájc. Mert ez a kettő ((Eu, nato)) úgysem segítenek a határon túli magyaroknak max annyi hogy most szabadon oda mehetünk meg jöhetnek de látod pl zászlót nem tehetnek ki büntetlenül. És ha a nato csapást mér mondjuk az oroszokra, vagy a feltörekvő Iszlám államra akkor nekünk is menni kell. Magyar vér fog hullani megint, mert valakinek valamikor jó volt belépni a natoba ahelyett hogy semlegesek lennénk úgy kb örökre!
2014. aug. 14. 15:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Svájc se jó példa. A múltkor láttam egy dokumentumfilmet ami szépen levezette hogy Svájc a bevándorló munkások nélkül képtelen lenne megtermelni , előállítani azt amilye van. És a gazdaság így nem tudna fenntartható lenni. Tehát valamitől valakiktől már ők is függnek. És ha nincs 985472.5 trillió köbméter olaj és ugyanennyi gáz a föld alatt nem tud egy ország csak úgy önálló lenni.
2014. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!