Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik mind a két nagy pártot...

Akik mind a két nagy pártot (Fidesz, MSZP) csalók, rablók gyülevész hadának tartják, azok többsége miért maradt otthon április 6. -án a Jobbikra vagy LMP-re való szavazás helyett?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik pártnak van hibája rengeteg és ez itt a baj. Mondják, hogy a két rossz közül a kisebbiket kell választani(az én szememben ez a Jobbik, de vannak nekik is idióta dolgaik amivel elrontják az egészet), de én ki kérem magamnak, hogy mindenféleképpen a rosszat kelljen választanom. Szívesen indulnék választáson egy párttal csak nincs lehetőségem ezt megszervezni.
2014. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Jobbikra? Fidesz 2 orosz mániával meg gyűlöletkampánnyal na meg középkori gondolkozással.


Kösz nem.


LMP meg lapít.


Én a MOMA-ra szavaztam volna, de érdekes módon ő "nem teljesítette a minimum aláírásokat"


Bezzeg a cigópárt igen.

2014. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni, de micsoda az a "középkori gondolkozás" ?
2014. aug. 14. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert a Jobbikot fideszesek meg szdszesek alapították tehát ugyanaz a banda az LMP meg tele van identitászavaros füvesekkel akik azt se tudják merre állnak arccal előre.
2014. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert a Jobbik sem jobb, az LMP-t meg nem lehet kiismerni, ezért tartanak sokan tőle.
2014. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Mert az emberek ösztönösen a meglévő rosszat választják az ismeretlen helyett mindig. Ez ilyen pszichológiai dolog. Csak az megy el másra szavazni, aki el is gondolkodik a kérdésen. Ez az országban láthatólag 60%-nak az 5%-a (LMP)+a Jobbik egy kis része. Szóval úgy összességében a 60% 10%-a, úgy kb félmillió ember. Ez felfogható haladásnak is.
2014. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nem akarok kötekedni, de micsoda az a "középkori gondolkozás" ?"


Ajánlok neked megtekintésre pár Orosz Mihály Zoltán videót.

Lényegében agyonverni, felakasztani, kizsigerelni, terrorban tartani, máglyára vetni mindenkit, aki akár csak egy kicsit is nem tetszik. Ez a középkori gondolkodás.


https://www.youtube.com/watch?v=oU7kBoQav00


Tessék. Lényegében az egész hangfelvétel arról szól, hogy egy újságíró odamegy Érpatakra és miközben nézelődik, a polgármester rendesen nekitámad, pedig még azt sem tudja, hogy kicsoda, micsoda és mit akar, de fél órán keresztül nyomatja a berögzült, ostoba, üldözési mániás szövegét, hogy az embernek már a feje is elkezd tőle fájni.


Ez az ember maga a Jobbik esszenciája.

2014. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Jobbikhoz köthető nyíltan rasszista kopasz neonácik (ismerek én is személyesen párat), Novák Előd, ifj. Hegedűs Lóránt vagy Gyöngyösi Márton nehezen védhető kijelentései, a parlamenti tiszaeszlározás és a többi eltántorított a Jobbiktól.


Egyértelműen Paks II. és általánosságban atomenergia-párti vagyok, leendő villamosmérnök, energetika szakiránnyal szerintem nem veheti komolyan Széll Bernadett "energetikai szakvéleményét" (baromságait).


Behúztam Thürmer apánk Munkáspártját.

2014. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mivel ugyanúgy nem tetszenek.


csak jobb liberálisra fogok szavazni ha lesz.

2014. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!