Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti melyik pártra szavaznátok...

Ti melyik pártra szavaznátok 2014 április 6. -án?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
11%
Ha?
2014. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
48%
Jobbik
2014. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
0%
Írj egyet arra szavazok!
2014. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
26%
Fidesz
2014. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
48%
Csak a Jobbik!
2014. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
42%
Még nem döntöttem el, hogy Fidesz, vagy Jobbik.Meg kell mondjam pár hónapra elképzelhetetlennek tartottam, hogy ezen valaha is gondolkodni fogok.De azt kell mondjam a Jobbik rendkívül ügyesen kampányol.Nálam annyira elérték a céljukat, hogy valószínű rájuk adom a voksom.
2014. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim válasza:
67%
Teljesen érthetők az előbbi, jobbikról szóló vélemények, de kérlek benneteket, hogy azért, mert ügyesen kampányol valaki, ami ugyebár egyszerűen csak PR és marketing tevékenység, és csak egy felszín, ne ez alapján döntsünk, hanem, igyekezzünk a valódi tartalmat megtalálni. Ez pedig a Jobbik esetében maradt a gyűlölettel teli, kirekesztő, fasizáló hajtóerő. Nem szabad teret engedni nekik. Hazug dolog ez a kampányosdi. Én is azt gondolom, hogy igazából nem alternatíva sem a Fidesz, sem az Mszp kör, de ebből a szempontból a Jobbik sem tud amúgy jobb megoldást az ország számára. Viszont egy olyan szellemet engednének ki még jobban a palckból, amit a baloldal alig, a fidesz pedig csak kevéssé. Sajnos ez van ma Mo.-on, hogy igazából jó választási lehetőséget nem találni, de a Jobbik mellette még egy nagyon gonosz erőt is hordoz magában. ne tegyétek, kedves embertársaim. És az sem megoldás, hogy nem szavaz az ember, mert az is őket erősíti.
2014. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
36%

Jobbik.

Teljesen érthető az előző hozzászóló félelme. Csak hát amikor egy országban káosz alakul ki a vezetésben, akkor erőre kap a szélsőség.

Mellesleg szerintem sokkal inkább rá van sütve csupán ez a kirekesztő, fasizáló dolog. Szerintem sokkal nagyobb veszélyt jelent Magyarországra és a demokráciára a Fidesz - és azon belül Orbán Viktor személye -, mint egy 25-30%-os vagy esetleg ennél nagyobb arányú Jobbik jelenlét a Parlamentben.

Szóval mivel valóban nincs más alternatíva: győzzön a jobbik. Azaz a Jobbik. :)

2014. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 alfoldi5 válasza:
55%
Sajnos a nemzet nagy többsége meg van vakítva, mert senki nem meri elmondani, hogy a mai rendszerben nincs jó választás, legfeljebb a kevésbé rosszra lehet szavazni. Mert a mai globális világban, nem a nemzeti kormányok gyakorolják a valós hatalmat, lehet hogy a lehetőségekhez képest elmegy a falig a nemzeti érdekek képviseletében, de csak addig míg az nem sérti a nagy globális gazdi érdekkörét. Tehát lehet választani a globális háttérhatalom álltal kijelölt lehetséges bábkormányok közül, s afelől senkinek se legyenek illúziói, hogy a jelenlegi cionista világrend uralma alatt, a nemzeteknek lehet e szabad akarata, mert minden lényeges döntést mások hoznak meg helyettük, s csak az álltaluk kijelölt világszemlélet lehet releváns, s számukra nincs más alternatíva.
2014. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
31%

Én úgy gondolom, hogy jelenleg a Fidesz az egyetlen "jónak" mondható választás (sajnos). Nyilván ők fognak nyerni a választásokon.

MSZP-re nem szavaznék(szerintem nem kell taglalnom, hogy miért).

A Jobbiknak pedig nincs elég szakértelme ahhoz, hogy egy országot elvezessenek + nagyon ki vannak élezve a gyűlölködésre. Ez azért nem jó, mert egy olyan ember, aki mást a származása vagy bőrszíne miatt gyűlöl, az valljuk be, hogy nem túl racionális/intelligens ember. És ha az ilyen emberek egy pártba tömörülnek, abból semmi jó nem lesz. De ezt már a történelem többször is bebizonyította, és bölcs dolog, ha nem megyünk szembe vele.

Persze megértem, hogy az emberek többsége ki akar lábalni a problémákból, és kétségbeesésükben a megoldást a szélsőségekben látják.

Nekem a legnagyobb bánatom az, hogy nincsen több olyan párt, ami rendelkezik megfelelő szakértelemmel. :( Persze van sok olyan, ami nagyon lelkes, és ígérget ezt-azt, de nem fogják tudni betartani. Mert egyszerűen nem látják át, csak azt tudják, hogy munkahelyeket kell teremteni, a mezőgazdaságot fejleszteni, de hogy ezt hogy érik el, az már egy másik dolog. Ilyen például a 4K! is. Jó a programjuk meg minden, de nem tudnák megvalósítani.

2014. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!