Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz az iskolákkal és a...

Mi lesz az iskolákkal és a kórházakkal?

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom a kérdést, de megdöbbentem, mikor olvastam pár hírt.


Az iskoláknak/óvodáknak már a papírgyűjtést is megtiltják, a gyerekek veszik a krétát az iskolának, uzsonnára meg ezt adják a gyerekeknek:


[link]


A kórházaknál is ugyanez van, ott meg ezeket szervírozták:


[link]


[link]

(ez egy női klinikán készült kép)



Egyszerűen nem hiszem el, hogy az állam milliárdokat költ mindenre, és akkor ez a színvonal. Persze érte, h a kórház nem étterem, és az iskola sem, na de ez azért túlzás nem?

Mi lesz ennek egyszerűen a vége?

Mert sok iskolának és kórháznak már a legalapvetőbb dolgokra sincs pénze.

Mi lesz így? Tömegesen fognak a kórházak, iskolák az egész országban bezárni?

Mi lesz utána?


Nem félelemkeltésnek írtam ki a kértést, csak érdekel.


Mi a véleményetek ezekről az "ételekről" ?



2014. aug. 21. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen amikor az iskolák maguk gondoskodtak a kajáról még volt valami színvonal. Most van egy fidesznél sógorkomajóbarát aki szállítja az alapanyagot és abból kell összehozni valamit de ott grammra pontosan ki van számolva minden és mindent dupla tripla áron adnak mint amennyiért a boltban kapnák. De éljen a fülkeforradalom.
2014. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2014. aug. 21. 13:33
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]



Mi a véleményetek erről az egészről? Mi lesz ennek a vége, mondjuk mi lesz 2018ban?

2014. aug. 21. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Bezárják őket. Orbánisztánban nincs szükség ilyen nyugati csökevényre mint iskola meg kórház. A közmunkás úgysem mehet táppénzre, tanítani meg minek?
2014. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig egy ország jövője az oktatásban rejlik.
2014. aug. 21. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a 90-es években jártam iskolába és akkoriban sem mindig ebédeltem ott, mert sokszor ehetetlen volt a kaja. De hetente legalább 2 napon ehetőt szervíroztak és akkor még repetát is lehetett kérni. El nem tudom képzelni, hogy mi megy az iskolákban... A kórházakat viszont tudom, mert anyám egy hónapja volt bent. Ő tényleg mindenevő, mégis úgy vittünk neki kaját, mert nem bírta megenni azt a szart, amit adtak.


Nagyon egyszerűen meg lehetne ezt is oldani. A látványsport mellett a kórházaknak és iskoláknak a támogatását is adóból leírhatóvá kell tenni. Akkor talán beindulna valami...

2014. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan ország jövője ahol értelmes termelőmunkát lehet végezni, mert vannak gyárak. De ahol elsődleges cél a közmunkás állomány növelése meg idegen cégek behívása ahol segédmunkát végezhet a magyar ott mi szükség oktatásra?
2014. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!