Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudnék szélesebb...

Honnan tudnék szélesebb körben tájékozódni az adott iskolákkal kapcsolatban Szegeden illetve Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Jövőre előttem lesz a pályaválasztás,és 4 gimnázium van amit ismerősök ajánlottak,de nem tudom milyen szakok vannak, illetve mennyire éri meg jelen oktatási körülmények között oda menni. Esetleg valami segítséget tudna valaki nyújtani,aki valamilyen téren belelát a következő iskolák "életébe" : Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium,Tömörkény István Gimnázium, Katona József Gimnázium. (Ügyvéd szeretnék lenni.)

2014. ápr. 30. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A Katona nem rossz, a Refi és a Bólyai is jó. Kecsk-en a Bányait nem ajánlanám, a tanárok nem túl jók, vannak kedvencek, azok kitűnők, akinek meg nem orvos, ügyvéd, stb szülei vannak, az meg majd megbukik énekből.

De szerintem Szegeden is vannak jó gimik, oda menj, ahová közelebb laksz.

2014. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a Radnótiba járok, tőlem kérdezhetsz :)
2014. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!