Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne olyan keményvonalas...

Ha lenne olyan keményvonalas bal oldali párt Magyarországon mint a csehszlovák kommunista párt volt mennyien szavaznának rá?

Figyelt kérdés
Híres volt a német, roma, magyar ellenességéről.
2014. aug. 24. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Tehát még mindig abban látod az ország jövőjét, hogy utálni kell valakit(ket)?
2014. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok. Biztos lenne érdeklődő a párt iránt.
2014. aug. 24. 13:20
 3/15 anonim ***** válasza:
elenyésző mennyiségű támogatójuk lenne. A magyarok csalódtak a kommunizmusban. Szerintem a szocik közül se pártolnának át sokan.
2014. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem osztályharcos lenne az ideológia, illetve nem tervgazdálkodásban gondolkodnak, akkor igen, lenne támogatottsága.
2014. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4# Ebben van valami...
2014. aug. 24. 13:24
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem sok.

Viszont ha lenne egy hiteles baloldali párt, amelyik kapitalizmust akar erős szakszervezetekkel és korlátokkal, akkor annak elég sok támogatója lenne.

2014. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
ott a jobbik az totál komcsi párt.
2014. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 galopp001 ***** válasza:
A kommunizmus olyan, mint efy palacsinta. Nagyon finom papíron. De ahogy elkezdik csinálni az emberek, mindenki lop egy kicsit a hozzávalókból, saját célra. Így a végén nem marad más, mint az üres tál. papíron jól néz ki a nemzeti szocializmus is, meg a kommu izmus is. De ezek csal akkor működhetnek, ha egyformák vagyunk, gyarlóságok nélkül. De nem... így újra és újra át kell élnünk az egyik oldalt a másik után. :/
2014. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"papíron jól néz ki a nemzeti szocializmus is, meg a kommu izmus is."


Papíron a demokrácia, a liberalizmus és a kapitalizmus is jól néz ki.

2014. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták egy olyan baloldali pártra aki kapitalista, de szem előtt tartja a munkavállalók jogait és javítani akar rajta, annak jó lenne ha lenne támogatottsága, de nem lesz ugyan úgy jó lenne egy jobb oldali párt, de annak se lesz nagy támogatottsága mert itt magyarhonban csak a populista pártok a nyerők lásd fidesz, mszp, dk, e14, jobbik. Ezek nem jobboldali és nem baloldali pártok hanem csak egy ilyen országot tönkretenni akarók társasága.
2014. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!