Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, körülbelül...

Mit gondoltok, körülbelül hány százalékkal fog nyerni idén Tarlós István? Tartani tudja a 2010-es eredményt (53%)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tök mindegy komám!

Tarlós úgy fog nyerni, mint a FIDESZ az MSZP-ellen!

2014. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

ZHŰ

ŰHAHAHAHa!

Szép kis kampáűny!

HAHAHAHAaaa! vicc!

Fidesz NYEREGBEN!

2014. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tarlós 99.9 !

Mint ez a másik...!

2014. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nyerni fog? Mégis miért? Mit tett le az elmúlt négy évben az asztalra azon kívül, hogy le van rohadva a 4-6-os villamos, meg a több olyan járat, amelyik nem első ajtós?! Nem tudom, rajtam kívül más is megfigyelte-e, de mostanában nem látni ellenőröket egyik járaton sem! Erre büszke a tarlós?...
2014. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tarlós Úr ÓRIÁSI!!!!
2014. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bocs!..TEHÁT ESÉLYLEL INDUL!...
2014. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy lenne ellenfele!

Bármi sárkány is jöjjön elő ma alulrúől!

2014. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Szegény mszp, nem tud annyit lopni mint hajdanán, pedig Ó, be jó is lenne, ha újból szétlopkodhatnák az országot! Bárcsak újra ők lennének kormányon, és tennék tovább tönkre az emberek életét...! De persze, az mszp véletlenül sem saját magát járatta le, áá nem, a fidesznek volt jó kampánya. Így van, véletlenül sem járatták le magukat úgy ahogy tudták, egyáltalán nem mászkáltak cigány vagyok feliratú ruhákban, egyáltalán nem a magyaroktól vették el a pénzt, és adták oda külföldieknek támogatás gyanánt.


Mondjuk ez a szöveg nem tudom hogy jön ide, csak valahogy reagálni szerettem volna a 35%-os értelmetlen zagyva válaszára.


A kérdésre:

Én mind a jobbikosoktól, mind mszp-sektől jót hallottam tarlósról, azt mondták hogy BP lehető legjobb polgármestere, ezért igen, valószínűleg 50% fölött fog teljesíteni.

2014. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Olyan bugyutának érzem azokat a kérdéseket, amelybe a kérdező belefogalmazza a saját vágyait.

Ugyanis azt gondolom, igen jelentős akarat áll amellett a budapesti polgárok részéről, hogy tarlós ne nyerjen.


Ilyen körülmények közt beleszőni a kérdésbe azt, hogy szerintetek hány százalékkal fog nyerni, kifejezetten otrombaság.

2014. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én gyakorlatilag nem találkozom olyan emberrel a városban, akinek ne lenne szimpatikus Tarlós.
2014. aug. 25. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!