Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyaroknak miért KELL...

A magyaroknak miért KELL támogatni a cigány önkormányzatot? , miért a mi pénzünkből adnak súlyos milliárdokat, miközben azt bizonyíthatóan elsikkasztják kolompár és cimborái!

Figyelt kérdés
És semmit nem tesznek ami a dolguk lenne a cigányság integrálása, tanítása a bűnözőik közleményben való elítélése.Az öcö nem segíti a cigányok érdekeit,felzárkóztatását és mégis állami pénzen \azaz az adónkból\ működik,miközben pl az egészségügy haldoklik a pénzhiánytól\édesanyám kórházban volt és nekünk kellet megvenni a gyógyszereket,fecskendőt mert nem volt nekik :O\Ha a cigányoknak kell az öco akkor támogassák ők a fent maradását! van elég gazdag vállalkozó akinek lenne rá pénze ha van igényük rá!
2010. jan. 16. 14:14
 1/8 anonim válasza:
75%
Ez van ma magyarországon! Korrupció, sikkasztás és miegymás. A fő ok a támogatásra a szavazatuk. Én támogatlak téged, te emg rám szavazol alpon megy,
2010. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok egy nagy cigányvédő, de pont azt felhozni, hogy a cigányönkormányzatok lenyúlják a pénzt és nem arra használják, amire kéne, eléggé furcsa, lévén, hogy az ÖSSZES önkormányzat Magyarországon ezt csinálja, a magyar önkormányzatok is. Ezen nem kéne meglepődni, ez nem jó, de szerintem a korrupció és a sikkasztás pont olyan bűncselekmények, amiket jellemzően inkább magyarok követnek el.
2010. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
A kérdezőnek: egyszer nézd már meg, mennyi az a "rengeteg pénz" amit elköltöttünk rájuk. Meg aztán, a többi kisebbségi önkormányzattal miért nincs bajod?
2010. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16:49:

szerintem k.iba.szottul mindegy kire jellemző,a sikkasztás és csalás ha ilyen nyíltan megy és ráadásul már bírósági ügy van belőle akkor nem kéne ugyanúgy utalgatni mintha minden rendben menne.és a mindenki ez csinálja elég túlzás így ebben a formában.ez nem mentség.


17:00


évente több milliárd forint válik füsté,aminek a célja a falun vagy városon lévő cigányok támogatása lenne,hogy ne lopjanak fát,ne az erdőt tarolják le azzal a kifogással,hogy megfagyunk,ne az önkormányzatot terheljék az ingyenes étkeztetéssel,tankönyvekkel,segélyekkel,ösztöndíjjakkal,tanítani kéne a cigányságot az együttélés szabályaira,akik állatok módjára viselkednek azokhoz kijárni és meggyőzni a helyes viselkedésről,a gyereknevelésről felvilágosítani őket etc SEMMIT nem csinálnak csak a pénzt húzzák le és rasszistáznak miközben,hogy mi lenne a cigányság kötelessége a társadalom felé nemhogy tanítanák,elmagyaráznák meg sem említik csak a jogaikat fújják.13 kisebbségi önkormányzat van abból 12 kisebbséggel semmi baj nincs

2010. jan. 16. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Szét kellene választani az etnikumokat amit magyar fizet be magyarokat támogatna amit cigány abból cigányokat,akinek nem tetszik az elmehet Svédországba mert ott a segély is több.
2010. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem szétválogatni kell csak a helyére tenni a pénzeket,mert duplán van fizetve szinte minden segély egyszer az önkormányzatoknak akik ba.sznak odaadni a rászorulóknak akik persze nem a cigány önkormányzathoz mennek balhézni hanem a rendeshez akiknek így muszáj ismét kifizetni amit már egyszer átutaltak a c.onkormányzatnak.
2010. jan. 16. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
A bkv minek kap állami támogatást mikor egy 4 tagú család minden hónapban több mint 27000 Ft náluk hagy. A lakbér nincs ennyi.
2010. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ateista vagyok. Miért támogatja az állam a befizetett adómból az egyházakat? Közöm nincs egyikhez sem. Éljenek meg a hívek adományaiból!
2010. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!