Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Tarlós István...

Mit szóltok Tarlós István főpolgármester baloldali kihívójához?

Figyelt kérdés

A baloldali törpepártök közös jelöltje, Falus Ferenc kihívta Tarlós Istvánt, mit vártok tőle?

Alkalmasnak találjátok a feladatra?

https://www.youtube.com/watch?v=m928bRI9OrQ



2014. aug. 27. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi én annyira nem értek a politikához,de azért írok.A videóról írnék pár sort


Az első képkockánál már elnevettem magam.Hogy néz ki a "főpolgármester jelölt úr"?Ha ÉN videót csinálnék,akkor egy rendes pólót vennék fel(legyen az egy sima fehér vagy akármilyen színű póló.A nadrágja valami olyasmi amibe én kimegyek focizni,füvet nyírni,meg még kitudja mit csinálok benne.Mi a bánatért vesz fel nyáron zoknit?És minek húzza fel annyira?


Helyszín:A helyszínnel szerintem nincs baj,de kár volt odarakni azt a kettő kutyát(ott lehettek volna,de ne vakaróddzanak már egész végig mert zavarja a szemem.)


A kisgyerekre meg igazán vigyázhatott volna valaki,mert ő sem kell a "jeges vödör kihíváshoz"(én valamiért így hívom).Főleg hogy fülest használtam,és k*rvára megb*szta a fülemet a sikítozása(bocs a csúnya szóért)


A nőt meg csak 0:12-nél kellett volna behozni(mármint nem egész végig ott áll,hanem 0:12-kor bejön) 0:15nél hallgassátok a röhögését XD


A végén már én szégyelltem magam,hogy végignéztem ezt a videót.Sokan írták,hogy vicces,de szerintem röhejes.


Én egy ilyen fontosságú embertől valami ilyesmi videót vártam volna el:


https://www.youtube.com/watch?v=XS6ysDFTbLU


vagy legalább fele ilyen jót.


És már meg is jelent az első cikk róla


[link]



És még ők akarják irányítani a fővárost...


Vell dán bráfó gúd dzsáb baloldal.zsép folt kecifejek.


Csak hogy legyen valami értelmes is ebben a kommentben :)

2014. aug. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.És ki hívta őt ki?
2014. aug. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszataszító, hogy a Facebookon már úgy hirdeti magát, hogy ő az új főpolgármester. Pedig csak egy jelölt egyelőre.
2014. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Röhejes.Nem is a póló,inkább a rövid nadrág meg a zokni(OMG..).Sok energiát nem fordítottak a videó elkészítésére.Jó lenne már komolyabb embereket látni a politikában,de elég kilátástalan a helyzet.Röhejes Falus úr,csak úgy mint az összes dilettáns zsideszes,mszp-s,lmp-s stb.,aki ma a parlamentben "dolgozik".Ez az ország a következő 25 évben középkori szintre fog visszaesni.Hűbérurak meg jobbágyok lesznek.Meg az egyház mindenek felett.
2014. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már a Bátor Tábor mellett kampányol, akkor lehetne benne annyi, hogy olyan ruhát vesz fel, ami ezt hirdeti (és ne csak a videó címéből derüljön ki a szándéka).


Egyébként tényleg röhejes; próbálnak "trendik" lenni, hogy megfogják a fiatalabb korosztályt, de szerintem ezt nem a legnagyobb baromsággal kellene, amit mostanában kitaláltak (tudom, eredetileg jó szándékból csinálták, de elbaromságosították (egy új szó :D) ezt a vizesvödrözést).

2014. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dick Esmen ***** válasza:
Borzalmas és esélytelen.
2014. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!