Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sztrájkoló BKV alkalmazottak...

A sztrájkoló BKV alkalmazottak kapnak fizetést a karbatett kézzel töltött napok után is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Nem kapnak egy petákot sem.

Ezért van az, hogy a sztrájk minden egyes napjával a BKV 50.000.000 Ft-t spórol. Bár ebből valószínűleg kártérítést is kell fizetniük a bérlettel rendelkező utasoknak, akik így nem tudják ugyebár felhasználni a bérletüket.


L

2010. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én azt olvastam, hogy nem.
2010. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a szakszervezetnek van egy bizonyos sztrájkalapja, és ebből kifizetik a sztrájkolók alapbérét (juttatásokat, ilyesmit nem, de a semmittevésért, meg a kaszinózásért ez sem kevés).
2010. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Ja. De ezt a szakszervezet fizeti nekik és nem az állam (a BKV-n keresztül). A kérdező pedig gondolom erre volt kíváncsi.


L

2010. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizetést nem, csak a sztrájkalapból. Szerintem ha a köv. fizetésnapig nem hagyják abba, amikor kézhez kapják a pénzüket, ezerrel fognak a volán mögé ugrani, szakszervezet ide vagy oda. Könnyen ugatnak a szaksz. vezetők a maguk több százezres fizetésével......, nyilván több tartalékuk van, mint a nyomorult sofőröknek.
2010. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olvastátok, hogy pont a szakszervezet nem engedi a buszokat elindulni.
2010. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapnak semmilyen sztrájk alapbért sem,sem semmit!És nem csak azokat nem kapták meg amiket felsorolt a tv meg egyéb szar búlvár meg a hazug csaló bkv vezetőség!Sok sok dolgot elvettek töllük pár év alatt!Ne hogy azt higgyétek hogy a pulykapénzért meg a kajajegyért sztrájkolnak!!!Ezek ugy használják ki a dolgozóikat ahogy lehet!

Egy BKV-s családtagja

2010. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam egy BKV dolgozótól, napi 5000 forintot kapnak a sztrájkalapból, de akkor is folytatnák, ha nem kapnának.
2010. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

BKV-s családtag!

Én is az vagyok, apám ott dolgozik, trolit vezet. Borzalom, amit művelnek velük! Ezt egy "kívülálló" nem tudhatja, mert hazudnak a TV-ben, meg mindenhol. 170 ezres fizu, jah persze...

2010. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok meddig bírják, nem tudom majd ha a gyereknek nem tud enni adni akkor lesz-e kedve sztrájkolni még 2-3 hét múlva is.
2010. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!