Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ki számít MAGYAR-nak?

Jobbikosok ki számít MAGYAR-nak?

Figyelt kérdés
nem, ez nem provokáció, tényleg érdekel mit gondoltok, mert nyilvánvalóan elég szubjektív szempontok alapján ítélitek meg ezt a kérdést.
2010. jan. 16. 18:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%
Kitől hallottad ezt a hülyeséget, hogy szubjektív szempontok alapján ítélik meg? Aki együtt tud működni a magyarsággal és kulturálisan asszimilálódik az magyarnak számít. Mi ebben az olyan nehezen felfogható?
2010. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%

Megfogalmazhatatlan hogy ki is a magyar, az meg főleg hogy ki a Jó magyar!


Viszont az nem hogy ki nem az, vagy ki a magyarellenes. Hiszen aki bármennyire is de árt a magyar társadalomnak, ami alól az sem mentesít hogy nem jól ítélte meg a helyzetet és szakmailag hibázott. Mert ha nem ért valamihez, ami a magyar emberek sorsát érinti, akkor ne vállalja el, különben vállalja a felelősséget is a rossz döntéseiért!

2010. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%
Aki magyar konzervatív, keresztény erkölcsön (ateista is követheti ezeket a normákat), antikapitalista, jobboldali, büszke magyarságára, és aki, tesz is, hogy megmaradjunk ebben a viklágban, és nem azt mondja "engem speciel nem érdekel, úgyis ki fogok tűnni ebből az országból". Ne vészen tönkre 1000 év gyümölcse.
2010. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
92%

Ki számít magyarnak?Az előbbi válaszok ténylegesen rámutatnak a válaszra de ha még kíváncsibb vagy gondolj az aradi 13 vértanúra vagy akár Bem apóra.Az előbbiek közül sokan még magyarul sem tudtak-mégis magyarként adták az életüket,az utóbbiról meg talán szólnom sem kell.

Szerintem-hirtelen jobbat nem tudtam megfogalmazni-ez jelenti....

2010. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Oké. Próbálom konkretizálni:

Magyar nevem van, nem magyarosított.

Büszke vagyok a kultúránkra, és népszerűsítem is azt. Rengeteg folk zenét hallgatok - bár sokszor cigányok előadásában.

Teszek is az ország imázsáért, útbaigazítom a turistákat,olykor szállást is adok nekik. Ha külföldön járok, elmondom milyen szép ország, milyen különleges nyelv, milyen szép zenéink vannak.

Eszem ágában sincs külföldön élni, vagy maximum rövid ideig, de úgy érzem itt a helyem, nem véletlen, hogy ide születtem, és felelősnek érzem magam az ország ügyei iránt. Úgy gondolom, hogy annak ellenére, hogy sok minden nem tetszik itt, ez a hazám, magyar az anyanyelvem, és magyar szív dobog bennem.

Barátaim között több meleget, romát és zsidót nyilvántartok.

És soha, semmilyen körülmények között nem szavaznék a jobbikra.

Ennek fényében szeretném tudni, magyar vagyok-e szerintetek.

2010. jan. 16. 18:59
 6/37 anonim ***** válasza:
60%

Én ki fogok menni ebből az országból, de azért, hogy olyant tanuljak, amit itt nem lehet, hogy összeszedhessek egy kis kezdő tőkét, mert itt az se lehet, ha nem vagyok rabló, és hogy a kinti tanulmányaim által hazahozzak egy olyan technológiát ami óriásit dobhatna egy bizonyos területen, ezáltal a nagyok közé kerülhetnénk, persze ehhez leendő csapatommal kreatív munkánkra is szükség van, bár az már így is megvan, csak a technológia nincs hazánkban, viszont nem akarom Magyarországra korlátozni, nemzetközileg szeretném kiépíteni, mert a legjobb csapatot szeretném megalkotni, és ehhez a legjobb emberek a világ minden pontján vannak, és van, akiket már közülük ismerek, csak a központot szeretném Magyarországra, mert értelmi szerzőként én itt vagyok.

Akkor én most mi vagyok?

2010. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
40%
Tudod hogy ki? Akire ők azt mondják.
2010. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
85%

Nem tudok más nevében beszélni,de ha valóban így van akkor minden rendben van veled.Az általad felsoroltak közül nem az általad leírt szavakkal-nemzetekkel van a baj-hanem ha ez a haza felneveli akkor tisztelje úgy mint saját szülőjét!

Nekem van egy cigány ismerősöm aki Turul kitűzőt visel azért mert tiszteli a magyar hagyományokat-viszont mikor egy neves képviselővel találkozott azt mondta neki(a képviselő):Aki cigány az cigány aki "paraszt" az "paraszt".

No akkor ki a kirekesztőbb???

2010. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
67%
itt nem arról van szó, hogy ne menj ki külföldre, csak arra, hogy vidd magaddal magyarságodra.
2010. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
48%
19:14 - Azt ne nagyon hangoztasd, hogy valaki úgy tisztelje az országot, mint saját szülőjét, mert mi van azokkal, akit a saját szülője bántalmazott?
2010. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!