Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hallottam, hogy l.2...

Azt hallottam, hogy l.2 millió magyar akar Angliában szavazni októberben. Akkor ez azt jelenti, hogy ennyien hagyták el az országot? és ez csak Anglia.

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Magyarország lakossága a 2014-es számlálás szerint 9 879 000 fő.


Tehát kizárt, hogy 1,2 millió magyar állampolgár lakjon Nagy Britanniában.

2014. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Ez hülyeség, el ne hidd. Még a 12 ezret is sokallom.
2014. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Elképesztően sokan hagyták el az utóbbi években az országot, és még többen tervezik.


Az ismerőseim nagy része jelenleg vagy Angliában vagy Németországban, esetleg Ausztriában él.

Általában a családból először egyvalaki megy ki, majd, mikor már megvetette a lábát, mennek utána a többiek. Nemcsak szűk család (gyerekekkel a szülők), hanem a nagyszülők és testvérek is.

2014. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is az ismerőseim már kint vannak, teljesen egyedül érzem magam.... Tehát nem alacsony a számuk biztos.
2014. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

" Elképesztően sokan hagyták el az utóbbi években az országot, és még többen tervezik.

Az ismerőseim nagy része jelenleg vagy Angliában vagy Németországban, esetleg Ausztriában él."


Rossz következtetésre jutottál. Amit leírtál abból csak az látszik, hogy elképesztően sokan mentek ki az ismerőseid közül.


A teljes lakosságon belül azért még mindig nem olyan vészes az arány. És annyira nem lehet rossz itt élni ha van aki kifejezetten ide jön betelepülni. Miért ne? Más meg máshol szeretne. Nincs ezzel semmi baj.

2014. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Keletről jönnek ide, mi megyünk nyugatra.

Ahol rosszabb, onnan nyilván szívesen jönnek ide.

2014. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetro ***** válasza:
69%
Nagyon sokan mentek, de az 1.2 millió nagyon eltúlzott számnak hangzik. Honnan származik az adat? Csak azért mert múltkor épp hallgattam a rádióban erről egy riportot a statisztikai hivatal egyik emberével, és ő beszélt róla, hogy igazából nem tudják hogyan mérni. Hiszen az union belül elég szabadon lehet mozogni...
2014. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
ez már ki lett vesézve. 1,2 millió magyarnak van angliában helyi TB száma, de ezek közül nagyon sok már nem aktív, azaz már nem itt élnek. 300.000 magyar lehet itt, Londonban és közvetlen környékén cca. 200 ezer, többi pedig elosztva több vidéken 100 ezer.
2014. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, ez teljesen így van, ahogy hallottad. Ha hiszed ha nem magyarország lakossága bőven 8 millió alatt van. Ne higgy azoknak, akik itt linkelgetenk, hogy 2014-ig 600 ezren hagyták el az országot. Sokkal többen annál. Hisz gondolj csak bele, akinek 2 gyereke van, az egyik biztos kint dolgozik külföldön, és bazi sok család is hagyta el már az országot. Egyik 2012-es középiskolás tankönyvben láttam még régebben, hogy 20 ezer magyart írtak. Na azóta hiszem el, hogy nem minden gaz, amit a tankönyvekben írnak. Asszem töri vagy földrajz tankönyv volt.
2014. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem lettem okosabb! Igazából ugyanannyi a pro, mint a kontra. De azért köszönöm. A legközelebb a TB számos volt, mert az infót egy orvostól hallottam.
2014. aug. 28. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!