Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg kúl volt Falus Ferenc...

Tényleg kúl volt Falus Ferenc jeges vödrös videója?

Figyelt kérdés

Szerintem egyértelműen egy nevetséges, szánalmas, amatőr próbálkozás volt. Ehhez képest meglepett, hogy a baloldalon sokan úgy vélték, hogy ettől nőtt Falus népszerűsége (a Klubrádió sms-ezőinek 53 %-a pl így gondolta).


Ma Falus is nyilatkozott erről (az ATV Híradóban volt), és azt mondta, hogy a 35 éven aluliak szerint kúl volt a videója, és rendkívül hasznos is, mert a szóban forgó réteghez csak így tudott eljutni.


Én már jócskán elmúltam 35, de el se tudom képzelni, hogy ez a baromság "kúl" lenne. (Nem is használom ezt a szót.) Vagy csak nagyon megöregedtem? Ezért kérdezném elsősorban a 35. éven aluliakat, hogy ők kúlnak találták-e ezt a jelenetet.


https://www.youtube.com/watch?v=m928bRI9OrQ



2014. aug. 28. 19:10
1 2 3
 1/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Eléggé bénán csinálta, de legalább megcsinálta. Igazából nem az a lényeg, hogy cool vagy sem (itt Magyarországon ugye már jóval a coolság előtt népszokás volt a vödrös locsolás), hanem a mögöttes cél a lényeg. De ha valaki szerint szar volt, annak hajrá, a lehetőség adott, repülhet a lóvé, borulhat a vödör. Csak jelzem, hogy én még sem más magyar politikustól, sem a jelzett médiák műsorvezetőitől nem láttam produkciót.
2014. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem hát, mert a fidesz középkor megtestesítői, számítógépet még nem láttak. Orbán még dicsekedett is vele anno, hogy ő nem használ ilyeneket.


Tehát, hajrá, van még mit behozni....valahol 80-as években tartunk :D

2014. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én minden válaszra hasznosat nyomok, de látom az első értékelésekből és válaszokból, hogy ez akkor tényleg nem ennyire egyértelmű...
2014. aug. 28. 19:35
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szegény" Falust egy ilyen videóra is rávették!

Minek ez az erőlködés?

Csak visszafele sül el!

Legyen önmaga!

Nem bukna akkorát!

2014. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ja, csak zárójelben, hogy Falus nem fideszes, de ettől még igaz lehet rá, hogy nincs a topon ebben a műfajban.
2014. aug. 28. 19:36
 6/21 anonim ***** válasza:
Magát a jeges vödrös dolgot nem érted vagy azt, hogy Falus miért csinálta?
2014. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én elsősorban azt nem értem, hogy ha már csinálta, miért ilyen bénán csinálta. Ez tényleg csak nekem tűnik fel?
2014. aug. 28. 21:34
 8/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%

Így sikerült... De vannak ennél sokkal rosszabbak is :)

https://www.youtube.com/watch?v=WQlvW0aFnKo

2014. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer épkézláb javaslatokkal nem tud kampányolni akkor marad a bohóckodás.
2014. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem tartom "kúlnak".
2014. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!