Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nem hivatalos adatok szerint...

A nem hivatalos adatok szerint mennyi roma él Magyarország területén?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy a számuk már a 2 milliót is meghaladta.
2014. aug. 29. 17:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kérdező csak a bűnözőket kéne. Ha magyar, ha cigány, egy bűnöző mindenképpen a saját népe ellen van, a saját társait károsítja meg és járatja le azzal, hogy rontja a róluk alkotott képet. Szerintem a megfelelő megoldás az lenne, ha a komolyabb bűnözőket örökre száműznék Magyarországról, és egy külföldi, az itteninél szigorúbb börtönbe kerülnének. Így egy idő után teljesen visszaszorulna ez a beteg helyzet, ahol azok a menők, akik bűnöznek és szemétkednek a másikkal, és tönkre teszik a normális emberek életét.


"Én úgy tudom, hogy a számuk már a 2 milliót is meghaladta."


Nos, nem mindegy hogy származásilag, vagy érzelmileg. Biztosíthatlak, hogy az a roma, akinek van annyi esze, hogy felmérje a társai viselkedését, és elgondolkodjon rajta, az nem fogja annak érezni/vallani magát, és nem is fog úgy viselkedni. Minden romának meg kénem mondani, hogy ha más nép országában él (a miénkben), és még így is bűnöz, akkor ki lesz rakva innen. És ha tovább folytatja, akkor viszlát. Ez lenne a megoldás, hidd el, így még ki tudnánk szűrni azokat, akik rendesek (maradna normális munkaerő) és semmi közük a bűnözéshez. Ugyan ezt kéne csinálni a fehér bűnözőkkel. Mert egyszerűen szégyen, hogy egy fehér ember, aki civilizált körülmények között nőtt fel, így viselkedjen. Szánalmas, hogy saját népével így bánik, ahogy az is, aki fehér létére szétveri a felesége fejét, vagy lelövi a szüleit. Ezért őket is száműzni kéne. A maradék pedig mindegy hogy magyar, roma, német, horvát, szlovák, biztos hogy normálisan bánna a másikkal, és egy idő után megszűnne a származásból adódó ellentét, mert már nem azt figyelnék, hogy ki melyik népcsoportba tartozik, hanem azt, hogy hogy tanul, hogy viselkedik, stb. Mint ahogy egy normális társadalomban kell. És nem lenne szégyen magyarnak lenni, és a roma, horvát, német, szlovák szívesen vallaná magát utána magyarnak.


Bocs hogy így elkalandoztam.

2014. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Egy cigányország kéne. Oda mehetnek - kötelező jelleggel - innen, Bulgáriából, Romániából, Szlovákiából, Szerbiából, stb. Mindenhol gyűlölik őket. Teljesen jogosan.
2014. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Katonailag megtudnánk oldani a kitelepítést? Mert itt olyan zavargások lennének...
2014. aug. 29. 18:23
 14/19 A kérdező kommentje:
Látjátok nem nyertük meg a háborút a németek oldalán... Most teljesen más lenne a helyzet.
2014. aug. 29. 18:25
 15/19 anonim ***** válasza:
20%

A kért adatokat megtalálja a kérdező pl itt:


[link]


Egyébként azt gondolom, a kedves édesanyja p.csájának nyit meg egy olyan kérdést, amiben utána elkezd cigányozni.

Mérhetetlenül megvetem az ilyen jobber köcsögöket.

2014. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
Katonailag mit oldasz meg? Nem érted meg, hogy születéstől fogva magyar állampolgárokat, akaratuk ellenére sehova nem vihetsz! Ha valaki megpróbálná, mehetne a Hágai Nemzetközi Bíróságra! Megérdemelné! Magyar állampolgárokat nem foszthatsz meg jogoktól, köztük nem szelektálhatsz! Kik jönnek később? A szemüvegesek? Barna hajúak? Stb. Mindig bűnbakot fogtok keresni! Ez a baj veletek, jobberekkel.
2014. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Reális, megalapozott becslések szerint a cigányok száma Magyarországon 700 ezer körüli, az újszülöttek körében az arányuk 20% országosan.

2050-re a számuk 1,2 millióra nő és az újszülötteknek harmada lesz roma.

2014. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%

A 15. és a 16-os versenyző a szájalás helyett költözne a kedvencei közé!


Ugyanúgy megvetjük az ilyen messziről pofázó baller "k..ögöket" (idézve a mélyműveltliberós" klasszikust).

2014. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%

Borsod vagy Heves megye.

Valamelyiket ki kell üríteni a számukra.


Sajnos áldozatot kell hoznunk:

vagy ma egy megye, vagy húsz év múlva az egész ország.

2014. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!