Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz valamikor...

Szerintetek lesz valamikor Magyarországon polgárháború a magyarok és a cigányok között?

Figyelt kérdés
Engem nagyon bosszant az hogy én magyar lévén a belemet kidolgozom a megélhetésemért a cigányok meg nemhogy csendben lennének. Inkább rabolnak megfélemlítenek mulatnak stb.Gondolom ezzel nem vagyok egyedül csak azt nem tudom mikor unjuk meg mikor ragadunk fegyvert ha egyáltalán ragadunk.

2014. aug. 31. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Általánosítottál egy jó nagyot. Nagyobb a bűnözési ráta a cigányoknak az igaz. Sajnos nem sikerül nekik beintegrálódni és mély szegénységben élnek és ott nagyobb a bűnözés, de amiről írsz semmi valóság alapja.
2014. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%

Ha okos lennél tudnád, a legnagyobb rosszakaróid a kormány emberei, ők tesznek téged tönkre, amint egy kis hibát vétesz "hitelfelvétel"

70%ban a cigányok közel sem olyan állatok mostanság mint amilyennek beállítják őket, én dolgozok cigányokkal, multinál, de nincs gond velük.


Inkább a cigányokkal kellene közös egyetértésben, a kormány ellen fordulni, és csinálni egy nagy forradalmat.

2014. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Ha fegyvert ragadunk azonnal ránk küldik rendőrséget, talán a NATO-t is mivel ez aféle náci, fasiszta dolog.

Skinhead fórumokat, társaságokat kereshetsz, de itt gyakorin arra nem lehet találni embert, hogy moziba menj, hát még polgárháborút kirobbantani.

Szerintem is igazad van, de elég komplikált dolog.

2014. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

A mély szegénység jelzőt én kicserélném mély igénytelenre.

Mert a cigányok nem mély szegények, hanem mély igénytelenek.


A szegénység nem egyenlő azzal, hogy az ember ott szarik ahova rájön, legyen szó metrómegállóról vagy a konyháról.


Vagy, a hobbiból gyilkolászás sem tartozik a szegények tulajdonságai közé.

Ugyanis a cigányok hobbiból öldösnek, sokszor rendkívül brutálisan.

2014. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
*ahol rájön
2014. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
mondá a gépe elött ücsörgő életképtelen fiatal aki nem hogy sose dolgozot de egy pizzát nem tud megrendelni
2014. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

"A mély szegénység jelzőt én kicserélném mély igénytelenre.

Mert a cigányok nem mély szegények, hanem mély igénytelenek."


Így van.

Mi akadályozza meg a falun élő cigányokat, hogy összeszedjék a szeméthalmazt, mocskot az udvarban, felássák a kertet és zöldséget-gyümölcsöt termesszenek?

Mi akadályozza meg őket abban, hogy a piacon eladják, vagy a leszedett gyümölcsből házilag főzött lekvárt eladják? Ebből is sok pénz áll a házhoz.

Nincs pénzük ásóra, kapára, karóra, kötöző madzagra?


Ha nem is adják el, legalább friss, egészséges házi zöldség-gyümölcs kerül az asztalra, amit nem kell a boltban megvenni.


Erre miért nem képesek a cigányok?

Miért a másét lopják el?

2014. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%
én a cigányok helyében terrortámadásokat követnék el
2014. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem lesz.

Nincs rá igény.

Rengeteg egyéni/helyi összezördülés viszont lesz a két etnikum között.

2014. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Imádom látni a baloldali magyarázkodást:)

Nektek ezért fizetnek?

Egész Európában utálják a cigányokat, mint a szart, nem tudom mit tereltek:P

A mély igénytelenség pedig telitalálat, azok a javából;)

2014. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!