Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Árpád népéből jöttem, piros...

Árpád népéből jöttem, piros meg fehér csík legyen mögöttem! Szerinted?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 13:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%
Nem értem miért olyan fontos ez az árpád sáv, csak egy újabb ürügy a lázongásra.
2010. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerintetek szükség van ma magyarországon a radikalizmusra és a keménykezűségre, vagy megfelel az országnak az eddig jól megszokott puhap*csű politika?
2010. jan. 17. 14:02
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

A mostani rendszer nem jó, mert nem tekinti felnőttnek a választókat, érzelmekre alapoz, és a választásokkor nem mondja el egy párt sem, hogy annak, amit akarnak, milyen ára lesz.

Ennél csak egy borzasztóbb lenne: a nemzeti radikalizmus, ahol csak az számít, hogy magyar legyél, sem tehetség, sem műveltség nem szükséges, csak a Himnusz ismerete.

Megkérném a kérdezőt, fejtse ki, mit takar a "kemény kéz" politikája. Elszámoltatjuk, aki az szdsz-re szavazott?

2010. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

És papírod van róla? Le tudod vezetni a családfád?


Nem ezen az alapon kellene újraszervezni az országot.

2010. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

Mi a kérdés?

Túl sok fankát hallagatsz?

2010. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Józan észre lenne szükség, nem kannásboros szagú melldöngetésre.
2010. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Igazából, ha megvizsgálnánk a jelen magyarok DNSét, illetve az Árpádkoriakét, nem sok egyezés lenne.


De ettől függetlenül a Jobbik programja nagyon tetszik :)

2010. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem azokat kell elszámoltatni akik rá szavaztak, hanem akire szavaztak! Mert csalnak, lopnak, hazudnak! És az a szörnyű, hogy ez nyitott könyv, tény.. stb. Nem is tudom, hogy mondjam. "Teljesen nyilvánvaló, hogy végighazudtuk az elmúlt másfél, két évet" Még ő maguk is ezt mondják. Akkor innentől kezdve nem értem, hogy miért nem lehet (ha eddig nem is) de legalább mostantól sarkon fordulni és még véletlenül sem rájuk adni az X-et.


Nagyon is szükség van a radikalizmusra. Az a baj, hogy sokan nincsenek tisztába pusztán a szó jelentésével sem hanem egyből az MSZP / SZDSZ és msotmár FIDESZ által skandált fajgyűlölet, neonácizmus meg mittudomén micsoda jut az eszükbe... pedig egyáltalán nem erről van szó és soha nem is volt.


Sokan még azt sem tudják, hogy a Jobbik nem szélsőjobboldali párt hanem "csak" radikális. Ugyanis hiába hangzik a radikális szó radikálisnak :D (ez jó volt :P ), a szélsőjobb oldal még jobbra helyezkedik el.


A Jobbik a nemzeti értékeket helyezi az előtérbe. Emlékezzetek csak rá "A haza minden előtt "Nem tudom, hogy az iskolapadból dereng e ez valakinek. :)


A szlovákok pontosan ezért hagynak le minket már lassan minden értelemben. Náluk msot a nemzeti öntudat kezdett erősödni. Nem azt mondom, hogy nekünk meg szlovákokat kell verni, úgy ahogy ők magyarokat), de fel kéne ismernünk, hogy ez az ország Magyarország az egyetlen igaz és szent hazátok. Nincs másik belőle.


Engem a szüleim mindig is a hazaszeretetre neveltek és nekem komolyan könnybe lábad a szemem ha meghallom a Himnuszt. Egyszerűen ez egy leírhatatlan tisztelet és megbecsülés az ősök, a magyar föld iránt. Sokan vannak akik sajnos leszarják az egészet... Ezen kéne változtatni mert aki


"Nem képes küzdeni az országáért, az nem érdemel országot!"



Szebb Jövőt!

2010. jan. 17. 15:02
 9/24 A kérdező kommentje:
jaja. Fanka az adja :DD
2010. jan. 17. 15:03
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarok szlovák lenni. Nem akarom, hogy állami szintre emelkedjen a kisebbségek gyűlölete. Nem akarom, hogy nyelvtörvényt hozzunk. Nem akarok Jan Slotákat. Nem akarom, hogy az oktatásügyi miniszter áldását adja egy baromságokkal teli történelemkönyvre, mert az hazafiasságra nevel. Nem akarom, hogy a miniszterelnök hazafiatlannak nevezze azokat az újságírókat, akik megjegyzik, hogy nem minden úgy van, ahogy ő gondolja.

Mégegyszer: nem akarom, hogy Szlovákia legyünk.

2010. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!