Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Magyar Gárdának Szűz...

Ha a Magyar Gárdának Szűz Máriás zászlói lennének, és piros-fehér formaruhái, akkor fasisztának hívnák őket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Így is annak hívják őket a nagyokosok. Nem értem a kérdést...
2010. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Uncsiiiiiiii

Amúgy kevesen vannak akik megeszik ezt a fasiszta dumát.

2010. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

Nem vágom, én így is fasisztának hívom. :)


Egy kérdés a gárda-fanokhoz:

Minek az egyenruha és miért kell masírozni? Mert amúgy nem lenne semmi gáz... Vezényszavak, menetelés és egyenruha nélkül nem lehet kertet gondozni, gátat építeni, rendezvényt biztosítani, meg úgy általában "közhasznúan tevékenykedni"?


Mert akkor csak átlagos jóérzésű magyar emberek lennének, akiket kedvel az egész ország.

2010. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mert félkatonai, olyasmi akart lenni eredetileg mint az Amerikai Nemzeti Gárda mely 464 300 főt számlál. És ott mégsem hisztiznek az emberek.
2010. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

" Nem vágom, én így is fasisztának hívom. :) "


mi meg téged hülyének na 1-1 :)

2010. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Már nem menő a fasisztázós duma...
2010. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bántottak téged? nem mindegy milyen a burkolat? Ha van egy adag étel amiről tudod hogy finom, de nem néz ki túl jól, akkor nem eszed meg? A gárdának ilyen a kinézete... egységbe fogja az embereket, és igenis szép az egyenruhájuk szerintem, jelzi hogy tartoznak egy szervezethez, és mindannyian segítenek egymásnak, és azoknak akikhez hívják őket. Én nagyon sok gárdistával beszélgettem, a legtöbbjük értelmes hétköznapi ember, egy egyenruhába bújva. Ne azt lásd bennük hogy masíroznak, hanem azt hogy segítenek ahol tudnak. Ne az egyenruhájukat lásd, hanem annak szépségét, hogy a magyar népviseletre emlékeztet. Rengeteg országban van saját gárda, ugyanígy egyenruhában, ugyanilyen tevékenységi körrel, annyi különbséggel, hogy ott az állam hozta létre őket, és támogatja. Nem tudom mitől lenne fasiszta a gárda. Én ezt nem értem.
2010. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy fasiszta, hanem arra vagyok kíváncsi, hogyha más lenne a megjelenésük, akkor egyesek mibe kötnének ismét bele!
2010. márc. 26. 13:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A liberálisoknak mindig megvannak a sablondumáik, még akkor is ha mellébeszélés, mindig tudnak válaszolni minden kérdésre mindig az övék az utolsó szó. Szóval csinálhat a gárda bármit, védhet meg idős bácsit, segíthet idős néniken, oszthat fát, ruhát, ételt, adhat vért nem számít egyes elvakult vadállatok szemében úgyis csak "csúnya nácik maradnak". Szerencse, hogy egyre több ember jön rá, hogy a média hazudozik, s egyre több ember tudja meg, hogy miről is szól a Magyar Gárda. Ők Magyarország becsülete az én szememben.
2010. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Neked Mózes volt a jeled az oviban?

Ha a kék-fehéret választották volna, akkor most nem lenne semmi baj, és Maszadnak hívnánk őket.

2010. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!