Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivándorlással kapcsolatban...

Kivándorlással kapcsolatban néhány kérdés?

Figyelt kérdés

1. Mit gondolsz azokról, akik elhagyják Magyarországot?

2. Te el szeretnél menni?

3. Miért?

4. Hova?

5. Miért oda?

6. Milyen végzettséggel?

7. Szerinted mi lesz ebből az országból 10 év múlva?


Nem provokáció a kérdés meg nem is internetes közvélemény kutatás meg ilyesmik, csak erről beszélgettünk haverral és gondoltam, akkor megkérdezek másokat is :D



2014. szept. 2. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. Azt gondolom hogy akik lepnek, es sikerul is hosszabb tavon megallni a helyuket, azok az atlagnal vallalkozobb kedvuek.

2. 9 eve elunk kulfoldon.

3. Elso korben szakmai karrier miatt. Nem voltak (akkor) anyagi okai. A visszaterest ma mar az anyagiak is korlatoznak, konnyu a joba beleszokni. De nem tervezunk ilyet.

4. Nemetorszag

5. Mert nemetul beszelunk jobban, es itt volt az a szakmai lehetoseg, ami nekem sokat jelentett.

6. Gepeszmernok

7. Lassu lecsuszas varhato, a klientura tovabbi kiepitese, folyamatos "harc" az EUval es kabe mindenkivel, kozben pedig tovabbi (hamis) gyozelmi jelentesek. Engem a hideg kiraz ettol az iranytol, de szerencsere csak kivulrol kell neznem.

2014. szept. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. Mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné, sem pozitív, sem negatív gondolataim nincsenek azokról, akik elmennek Magyarországról.

2. Igen, szeretnék menni.

3. Egy olyan országban szeretnék élni, ahol könnyebben megvalósíthatom a céljaimat.

4. Hollandiába.

5. Tetszik az ország, tetszik a nyelvük, jó az életszínvonal.

6. Közgazdász.

7. Semmi különös, stagnálás, posvány. A társadalomnak nincsen igénye a változásra.

2014. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!