Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar demokrácia megbukott...

A Magyar demokrácia megbukott vagy "szétverték"?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Megbukott.
2014. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Is is. Az a baj, hogy a mostani középkorúak meg az öregek még nem demokráciában voltak fiatalok. Ők még nem igazán tudják kihasználni a demokrácia adta lehetőségeket.


Viszont a politikusaink se, és mivel "joguk" van hozzá, hogy kényük kedvük szerint alakítsák az országot, ezért törekednek a szétverésére is.

2014. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

2006-ban keresgélj, amikor kilőtték a tüntetők szemét, valamint a békés tüntetőket is megverték a rohamrendőrök! Attól még, hogy minden áron el akarod hinni, hogy most vége a demokráciának, rohadtul nincs így.

Nem a kedvenc pártod kormányoz? És? Veszíteni is tudni kell!

2014. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as,ha hiszed ,ha nem én magam is Fideszes voltam sőt még rájuk is szavaztam.Szóval a sugallatod ellenére nem vagyok baloldali se karvalyorrú, se Jobbikos:)
2014. szept. 4. 19:07
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha megkérhetnélek, a zsidózást legyél szíves mellőzni!
2014. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Jajj, már megint szegény békés tüntetők, akik csak vasláncokkal verték a rendőröket, székházat raboltak és gyújtogattak, és molotov koktélt dobáltak... Milyen akkor az, ha ezek az emberek nem békések?
2014. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, kedves utolsó! Sikerült általánosítanod. Az a néhány, randalírozó ember képes számodra bemocskolni a többi, tisztességes tüntetőt?
2014. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
"Néhány"? Na ne áltass. A csordaszellem ott is gyönyörűen működött. Nem mindenki, de a nagy többség. És valóban, történt rendőri brutalitás, de tőlünk nyugatra meg keletre is éles lőszerrel lőttek volna. Csak mondom :-)
2014. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

#3, te szellemileg visszamaradott vagy, vagy csak tetteted?

"békés"

"tüntetők"

lol


Kérdező, magyar demokrácia soha nem volt. Az a gondolkodásmód, ami egy demokráciában élőket jellemzi, na az soha nem jellemzett itt túl sok embert. Talán a lakosság 1-2%-át, de ők már rég elhúztak. Szóval se nem bukott, se nem verték szét, hanem még várat magára.

2014. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

"2006-ban keresgélj, amikor kilőtték a tüntetők szemét, "


HÁt amelyik gyújtogatott meg tördelte a kirakatomat annak én is kivertem volna.

2014. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!