Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet Magyaroszágon...

Miért nem lehet Magyaroszágon úgy beszélni valamiről, hogy az egyik oldal ne zsidózzon vagy nácizzon le? (több lent)

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni ebből az egészből, mindenki marja a másikat. Komolyan ez az egész társadalom fel fogja magát zabálni. Emberek, ebben mi a jó? Én már nem tudom mit csináljak. Elkezdek beszélni egy témáról és már mindenki fröcsög. Undorító. Nem úgy akarok Magyarországon dolgozni egy 20 éves lányként, hogy folyton osztják egymást az emberek, hogy "fuu mekkora zsidó" vagy "fuu mekkora jobboldai fszkalap". Komolyan inkább leszek "hazaáruló" és elmegyek külföldre és inkább odaadózom mint ide, h folyton csak szrt kapjak az arcomba.(most lehet jönni, hogy takarodjak akkor meg hasonlók, de pont emiatt írtam ki a kérdésemet, és nyugi, el fogok innen takarodni)

2014. szept. 5. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is borzasztó, és nagyon elszomorító, hogy ilyenek egymással az emberek. Viszont én csak ezen az oldalon hallok (olvasok) ilyesmiket, úgy máshol az utcán nem igen. Főleg a középiskolások ilyenek, akik azt hiszik, hogy felnőttek és igazuk van. Felnőtt ember nem igazán beszél ilyeneket, vagy ha mégis, az elég szomorú. De azért azt megjegyezném, hogy ettől függetlenül tényleg nagyon megosztottak az emberek, és ahány nép van, annyian akadályozzák egymást a valóságban is. Szomorú, hogy így elfajultak a dolgok, és hogy egyik félnek sincs annyi esze hogy felfogja, mind emberek vagyunk, csak a rokonaink máshogy beszéltek. Ha mindig összefognánk már sokkal előrébb tartanánk.
2014. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 viktorvarga ***** válasza:
66%
kimenni és normális életet élni nemrosz ötlet.fél ország ezt csinálja.itt még akkor sem jó élni ha valaki miliomos..
2014. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi a normális hozzászólásokat! ismerősöm apja rohadt sokat keres, cégük is van és ők is el fognak menni... mert nem bírják ezt az egészet. :c na mindegy, hál"istennek vannak külföldi ismerőseim és nagyon kedvesek ^^
2014. szept. 5. 14:00
 4/26 anonim ***** válasza:
19%

Köszönjük a biztatást, mostmár biztosan kimegyek az ellenségeimhez, akik élhetetlenné tették az országot, és saját embereiket tették az ország vezetőivé. Nem is csoda hogy gazdag ismerősei vannak a kérdezőnek, és az sem csoda hogy kimegy innen. A kettő összefüggésben van. Tudod kérdező, az igazság az, hogy a szemét rokonaid miatt tart itt 8 millió ember, azért, mert ti közben azt sem tudjátok mit csináljatok a pénzetekkel, de inkább bőrrákot kapsz egy sziklás tengerparton, mint hogy segíts egy becsületes magyar embernek, egy olyan országban, amit szétkurtak a rokonaid. Gratulálok neked. Ne félj, a társaid akik még itt vannak követni fognak vissza a hazájukba a te biztatásod nélkül is, akik meg magyarok, azok itt maradnak.


"Nem úgy akarok Magyarországon dolgozni egy 20 éves lányként, hogy folyton osztják egymást az emberek"


Itt egyedül te osztasz minket. Sok a hülye, de mi magyarok nem érdemeljük azt meg, amit ti tesztek velünk.

2014. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%

Negyedik válasz durva volt, de lehet hogy rátapintott a lényegre. Én csak annyit írtam volna, hogy talán a te megnyilvánulásaid váltják ki a környezetedből a negatív reakciókat. Ha ezen változtatni tudnál, neked is jobb lenne.

Szóval több tolerancia kell. És empátia.

2014. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
A negyedik válasz milyen lényegre tapintott rá? Hogy megint a magyar szent és sérthetetlen és tökéletes és csúcsszuper, csak az a gonosz nyugat mi? Mert azt nehéz kimondani, hogy irgalmatlan sok szar magyar ember él itt (bár még nem az összes), aki ugyanúgy a tönk szélére visz. Mert az aztán nem lehet, hogy viki, gabi vagy feri (ahogy tetszik) ugyanakkora tajparaszt és csak a vagyona érdekli mi? ÁÁÁÁÁ nem, akkor ők már nem magyarok, meg biztos a külföld küldte ide őket, hogy szent, sérthetetlen és tökéletes magyarokat kiirtsák...
2014. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Máshol is ez megy lásd az USA.Megöltek egy fekete fiút és erre egyből ráfogták hogy rasszista a rendőr és elkezdtek tüntetni a feketék.És ott van Németország zsinagógára dobáltak molotov koktélt,úgyhogy ehez képest magyarország még semmi.
2014. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A zsidók miatt nem lehet.
2014. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Erről beszéltem. Most rávilágítottak a dolgokra. Javítanálak benneteket: a rokonaim SAJÁT pénzükből, ÖNKÉNT és dalolva renováltak egy óvodát. :) menjetek ti a fenébe! Ilyenek vagytok ti! Mit szólna Ady meg a többi Nyugatos költő hozzátok? Olyan embereket szidtok, akiket nem ismertek (itt most az ismerőseimet!). De tudod mit? Jobb is, hogy kimennek, ennek a hálátlan országnak nem fogunk pénzt adni! Köszönöm, hogy igazoltátok magatokat. Köszönöm... ROhadtul el vagyok az olyanok miatt keseredve mint ti (tiszt kiv.)
2014. szept. 5. 17:39
 10/26 A kérdező kommentje:
egyébként örülök, hogy a kérdésre válaszoltatok. remélem értitek a cinizmust. tökre független kérdés volt és ez lett belőle. ez vagy te magyar. föl földobott kő? ugyan már.
2014. szept. 5. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!