Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-Fidesz weboldal, megszámo...

MSZP-Fidesz weboldal, megszámoltam hányszor szerepel a ellenfelük neve rajta. Hát meglepő. Vagy mégsem. Így illik ezt csinálni szerintetek? Ezek ízléses és sokat mondó lapok lennének?

Figyelt kérdés

Mire kell egy weblap? Információjuttatásra.

A Fidesz oldalán kb 15-20x szerepel az MSZP szó, az mszp oldalán csak 10-12x.


Igazából elgondolkodtam, végülis az emberekhez a saját szintjükön kell szólni lehet nem?


De megvallom reggel a metropolban is majd elröhögtem magam amikor egyik oldalon a Fidesz hatalmas mszp-t ócsároló hirdetése jelent meg, a másik oldlaon pedig az mszp-é.


2010. jan. 18. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Jó, hát azt meg kell szokni itthon, hogy nálunk úgy szokás kampányolni, hogy mi a rossz a másik oldalban, nem úgy, hogy mi a jó bennünk.
2010. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Magában már az is vicc, hogy az ország gazdasága és társadalma egy megroppant állapotban van, és sem az MSZP sem a Fidesz nem a válaszokkal vagy a mikéntekkel van elfoglalva hanem azzal hogy ki mit tett tönkre.


Ennek egyenes értelmezése, hogy lesz@rják az országot vagy a társadalmat, és csak a hatalom érdekli őket.


Ismét csak a hazugságok, hiszen nem felhatalmazást kérnek, hanem szavazatokat akarnak összehazudozni maguknak. Én megértem a politikát, de ideje lenne felnőttként kezelni a társadalmat és valóban egy irányt kijelölve haladni. Nem Orbánt vagy Mesterházit hatalomra juttatni, hanem egy programot ami megoldja a helyzetet, ami ellen nincs apelláta ha a többség elfogadja.


Na ezt nem látom, amiből szerintem baj lesz!

2010. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Tudod, mi lenne igazán nagy vicc? Ha egyik se kapna egy szavazatot se.
2010. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az nem vicc lenne, hanem valami csoda. Álmodozni szabad, csak ne csalódj:)
2010. jan. 18. 10:31
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez a baj, ebben az országban, hogy minden politikai csoportosulás, valami ellen határozza meg magát, és nem valami mellett(Szavazz a Fideszre, ha utálod az MSZP-t, szavazz az MSZP-re, ha utálod a Fideszt, szavazz a Jobbikra, ha utálod mindkettőt, és a cigányokat, meg a zsidókat is, szavazz az MDF-re, ha mindenki mást utálsz stb).
2010. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Ez azért nem teljesen igaz!

Nézd meg hogy kinek van programja, ki mond ajánlatot, mutat alternatívát!

Mindenki szidja a másikat, csak van akiket alap nélkül rágalmaznak mert valami rosszat ugye mondani kell, és van akit a teljesítménye alapján.

2010. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos erre van igény. Mi sem fogja ezt jobban bizonyítani annál, hogy a választásokon a fidesz és az mszp összesen legalább a szavazatok 75%-át megkapják.
2010. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos tévedsz, az átlagember nem olvassa el a programot, nem azért fog arra a pártra szavazni, amelyikre te gondolsz, mert milyen jó dolgokat írtak a programban, hanem azért, mert utálják a zsidókat/cigányokat/Mszp-t/Fideszt (megfelelő rész aláhúzandó). Vannak nyilván, akik elolvassák és ez alapján döntenek, de sajnos ők vannak kevesebben. A legtöbb szavazó már a program megjelenése előtt tudta, hogy rájuk fog szavazni(persze közülük is nyilván sokan elolvassák a programot, de róluk nem mondható el, hogy a program győzte meg őket, még ha egyébként jónak találják, akkor se, hiszen ők már előtte is szimpatizánsok voltak, őket is az győzte meg, hogy ez a csoport ki ellenében határozta meg magát).
2010. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"az átlagember nem olvassa el a programot,"


Milyen programot???? Van mostanában egyik pártnak is programja? Pl. 4 évvel ezelőtt egyik pártnak sem volt már konkrét programja :((( ...csak annyi hogy folytatják.

8 évvel ezelőtt még-még voltak programok-pontok, amiket még-még hangoztattak, de sajnos vagy én emlékszem rosszul, vagy tényleg nem volt semmi program meghirdetve (4 évvel ezelőtt) csak egymás pocskondiázása volt a stratégia...vagy talán már félnek, hogy nem tudják majd tartani, ha mondanak valamit? Az hogy egy pártnak az legyen a célja, hogy eltörlik az örökösödési illetéket (pártállástól függetlenül), hááát a 4 évre tényleg nagy teljesítmény.... :((((

2010. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos erre van igény. Az emberek egyébként is mindenhol egymást fúrják. Ha valaki normális egy kicsit, rögtön kiutálják. Nagyban is ez van. A Mónika show, a joshi barat országában.
2010. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!