Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek Suchman Tamásnak,...

Elhiszitek Suchman Tamásnak, hogy a baloldali politikusok több mint egyharmada antiszemita?

Figyelt kérdés

Elhiszitek-e azt amit mond figyelembe véve, hogy 20 évig volt az MSZP parlamenti képviselője, 1995. március 1-jén privatizációért felelős tárca nélküli miniszternek nevezték ki, 1996. szeptember 15-én átvette az ipari, kereskedelmi és idegenforgalmi minisztérium vezetését a Horn-kormányban, 2004. október 18-tól 2006. június 8-ig a Miniszterelnöki Hivatal politikai államtitkáraként dolgozott.

Szóval beleláthatott-e a baloldali politikusok világába, hogy ilyen kemény kijelentést tegyen rájuk?

[link]



2014. szept. 7. 00:51
 1/8 A kérdező kommentje:
A cigánygyűlöletet már észrevettem rajtuk, de ez engem is meglepett.
2014. szept. 7. 00:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni.
2014. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hihető.


Baloldali is lehet antiszemita, csak náluk kevésbé "elfogadott".

2014. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hiányolom a felháborodást.

Hallottunk már szkinhedről az MSZP parlamenti frakciójában, de hogy egy hiteles, és a témában érintett ember ilyet nyilatkozzon, az elég kemény vád.

Mit gondoltok a zéró toleranciáról, hogyan lehetne eltávolítani a baloldalról az antiszemitákat? Földeríteni, hogy adott három baloldali politikusból melyik is az.

2014. szept. 12. 18:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Hallottam ilyet, hogy a nyilas nácik csak akkor maradhattak életben a második vh. után, ha beléptek a kommunista ÁVH-ba, lehet ez a történelmi gyökere a dolognak.
2014. szept. 12. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a hír igaz, csak sok balos nem akarja, hogy rájuk vetüljön az antiszemitizmus árnyéka, mert ugye azt kell mantrázni, hogy antiszemitizmus mindig jobboldali. Bár ha Sztálin elvtársat nézem, akkor ő sem maradt el antiszemitizmusban Hitler mögött, sem pedig a mai magyar baloldal.
2014. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A zsidók a legnagyobb kapitalisták, tehát lehet ebben valami.
2014. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a felvetést. Hogy lehetnének 33%-ban antiszemiták, ha 99%-ban "szemiták".
2014. nov. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!