Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon sok a bűnöző...

Ezen az oldalon sok a bűnöző védő? Többi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy kerdes , hogy a ciganyok miert nem képesek beilleszkedni 500eve.Na most itt velem együtt többen ugymond ellenuk szoltunk.De voltak rejtelyes lepontozok,

akik ugye nem szolnak hozzá, csak lepontoz tehat en ezt bunozovedesnek nevezem mert ezek csak a tenyek hogy a ciganyok igen jelentos kb.80%-a lop csal, öl, rombol.

1.De miert nem hajlandoak szembenezni az igazsaggal?

2.Ha tudjak hogy ez a valo elet, akkor csak azert vedik oket mert eletukben nem volt semmilyen interakcio koztuk?Meg ugysem hogy esetleg szemtol szembe latott volna rosszarcu ciganyt.



2014. szept. 7. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

"ezek csak a tenyek hogy a ciganyok igen jelentos kb.80%-a lop csal, öl, rombol. "


Hiteles statisztika, ami ezen állításodat alátámasztja? Ha nincs ilyen, akkor egyszerű uszító vagy, semmi több.

2014. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 : okés!:))


#2: Hagyd mar abba a statisztikazast, azok igen csak kivannak kozmetikazva..erre eleve nem hiszem hogy letezik.

Viszont van egy elvileg ami a rabok etnikai osszetetelet mutatja, es bizony a romak vannak tobbsegben..na most akkor eleve ha csinositottak rajta , plusz hozzavesszuk hogy hany eset marad felderitetlenul , illetve bejelentetlenul..ami rengeteg nyilvan.Akkor kovetkeztethetsz hogy valoban olyan 75-80%ban a ciganyok bunozok. es kikerem magamnak ez nem uszitas! Mondtam most en egy szoval hogy agyon kell verni oket? Vagy ilyen jellegu dolgokat.? NEM! En csak a valosagrol beszelek.

de latom most te vagy az ugyeletes bunozovedo........

A bortonos statisztikat keresd meg en most nem talalom mergembe..pfff

2014. szept. 7. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ezen az oldalon majdnem mindenki libsi... Egyetértek.
2014. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Liberálisoktól mit vársz? minden normális ember tudja hogy a cigányok milyen életképtelen tolvajok.És látod ezt teszi a nyugat,ott is egy rendőr lelőtt egy fekete bűnöző fiatalt és erre mi van? Hát persze hogy a rendőr a rasszista! ez szégyen.
2014. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 te mi a joistenrol beszelsz? lehet hogy vannak olyanok akiknek csak azok a buncselekmenyek szamitanak ahol cigany volt az elkoveto, de esetemben szo nincs ilyenrol.

pl.ott van Szita Bence megolese..ha jol tudom magyarok voltak , mindkettot sajat kezemmel akasztanam fel! es kepzeld meg az a csunya jobbik is azt szeretné ha kemenyebb lenne a torvenykezes es borszintol fuggetlen, tehat nemerdekli oket hogy ha hupilila, fekete , feher ,indian, cigany..mondom ezt ugy hogy semelyik parttal nem szimpatizalok! de itt a felhaborito az az hogy van egy igen jelentos kisebbseg akik lassan a nepesseg 10%-a es jelentos reszuk bunozo eletmodot folytat de ti ugy kezelitek folyamat ezt a dolgot mintha semmi gond nem lenne...



#5: A legnagyobb tisztelettel mondom ezt neked: en elegge liberalis vagyok, van amiben annyira de van amiben ultraliberalis..viszont ez elfogadhatatlan hogy pl olyan dolgokat takargatnak mint ciganybunozes lasd oregezes..

a liberalizmus alapelve hogy mindemt lehet amig mas jogait nem serted!!! akkor ki lehet talalni hogy elfogadhato e az oregezes...

en kokememy torvenyeket es egy szlovak tipusu fegyvertartast bevezetnek..mindjart megcsappanna a bunozes! borszintul fuggetlen..meg akkor is ha a buncselekmenyek jelentos reszet ciganyok kovetik el!!!

2014. szept. 7. 12:47
 6/9 A kérdező kommentje:

#6 feljebb emlitem hogy ez nem liberalizmus, ez bunozovedes!:)

egyebkent legalabb az USA ban megtudod magad vedeni de itt?!?!?

2014. szept. 7. 12:49
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező, a liberalizmus maga a "bűnözővédés". Norvégiában pl. nincsenek börtönök, csak pár évig tartó luxusszállodák. Volt pl. egy ember, aki vagy 70 másikat megölt, majd bekerült valami "börtönbe", ahol még egy régi ps2-t is kapott, aztán elkezdett nyavalyogni, hogy PS3 kell neki, és mi lett? KAPOTT! Ha nem hiszed el, nézz utána! (google: ps2 ps3 norvég gyilkos).

Én egy időben itt GYK-n szinte csak a számítástechnika témában voltam, mióta ide is szoktam jönni, válaszokat adni, 80%-os "hasznos válaszok" arányról 65%-os lettem...

2014. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

Hemzsegnek a libbatagyúak!

És minden ballib beütésű oldalon ez megy kb.

2014. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"10%-a" a mai állás szerinte 40% + 16% egyéb a maradék a magyar...

Minden 10 év alatti gyerekből a 2. az általad említett kisebbség tagja, az arány évről évre nő.

2014. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!