Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megírja nekem v@alaki, hogy...

Megírja nekem v@alaki, hogy pontosan ki ez a Budaházy és mit követett el mit csinált, stb?

Figyelt kérdés

Minden mocskolódás nélkül, a szimpla tényeket szeretném tudni, leírva, nem belinkelve mindenféle index meg kuruc-ról.


köszi


2010. jan. 18. 15:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

drága utolsó, gondolhatod, hogy ha szart se tudok erről az emberről akkor terroristának és bűnözőnek nevezem?


olvastam, hogy sitten van, terrorizmus és emberölés vádjával, stb. ennyi.


szeretném tudni, hogy az általam preferált párt egy valódi kemény bűnözőt támogat e, vagy arról van szó, hogy ugyanúgy kicsesznek vele mint a gárdával is tették jogilag.


ennyi, ne szidjatok már, hogy így meg úgy elhordom a figurát, kíváncsi vagyok mindenki véleményére, amiből igyekszem összerakni a képet, meg persze azért kutakodok még.

2010. jan. 18. 16:19
 12/21 anonim ***** válasza:
Te nagyon jol latod a dolgokat:Ugyanugy kicsesznek vele mint a Gardaval jogilag csak nem jogosan.
2010. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

elmondom én neked pajtás mi is az ábra a Budaházyval. egyszerűen kényelmetlen a jelenlegi hatalom számára. az elképzelései nem mindig tiszták, időnként elég zavarosak a tervei és összefügéstelen dolgokat állít ,...de az tagadthatatlan, hogy csak a Haza üdve vezérli. vannak ilyen emberek, akik a mártírságra is képesek az elveikért,és nem csak a neten szájkaratéznak, hanem képesek cselekedni is...Budaházy ilyen ember.

az, hogy a tüntetések egyik fő hangadója volt mindig, és jócskán akadnak követői veszélyessé teszik. képes kemény utcai harcosokat mozgósítani, ha nem is ezerszámra, de párszázas létszámban,tehát a mostani politikai elit számára állandó potenciális veszélyforrás.

nem tudom, hogy valóban az ő terhére róható e tényleg ez a Magyarok Nyilai terrorszervezet,..mindenesetre ha én olyan ismert szélsőségesen ellenzéki ember lennék mint ő, akkor tudnám ,hogy alapos megfigyelés alatt tart az NBH, ezért nem mennék bele egy ilyen illegális szervezkedésbe,tehát ez a vád ellene ,hogy úgymondjam "életszerűtlen".

amúgy meg olyan amatőr kis benzinespalack támadások voltak, hogy néhol az ajtó is alig égett meg,milyen terrorista az ilyen??? na jó, a Csintalant alaposan elverték, de ki tudja mi volt ott is az igazság?focilabdába dugott bomba,...röhej!

sokkal valószínübb, hogy azért ül most börtönben, mert ő volt az aki a sukorói kaszinó ügyet kikaparta a hamuból, kirobbantotta a botrányt, és meghiusított egy többmilliárdos üzletet amiben a jelenlegi vezetés sok emberének érdekeltsége lett volna.

2010. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 bumbi02 ***** válasza:
17%

Es milyen terrorizmus?Az hogy a teren az embereket buzditotta hogy fogjanak ossze es vedjek meg a magyarokat a sajat hazajukban???


teccik ez a nézőpont... megvédeni a saját hazájukban magukat.. védték magukat miután a "rendőri brutalitás" jött... de hogy miér ütöttek a rendőrők? arról nem beszél a kuruc.. azért mert kővel dobbálóztak, gyujtogattak, mint vmi csőcselék, felgyujtották ismeretlenek kocsiját, betörtek kirakatokat, vandálkodtka, még a bbcn is közvetitették h ez magyarország... nah ezt a csöcseléket buzditotta Budaházy... sztem ez sokat elárul...

2010. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Elég hosszú ideje van Budaházy börtönben.

Történt már vádemelés ? Mennyi ideig lehet valakit bezárva tartani anélkül, hogy bíróság elé állítanák ? Ha Budaházy bűnös állítsák bíróság elé, az ügyészek mutassák be a bizonyítékokat a bíró hozzon ítéletet. Ha az ügyészek nem tudnak összekalapálni egy épkézláb vádat, amely megáll a bíróság előtt, akkor engedjék szabadon.

2010. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16:46 Akkor most lesz Surokkón kaszinó vagy nem? Hogy hiúsitotta meg? Ez érdekes:) Mondjátok el nekem!
2010. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A Budaházy annyira komoly bűnöző, hogy a Legfelsőbb Bíróság 30 napi közmunkára ítélte. Az a bíróság, aki élet-halálról szokott dönteni, ejnye-bejnyét ítélt. És közben meg felfegyverzett kommandósok kísérik, különleges őrizetben. Most akkor ítéld meg Te is. Csak tudnám, hogyan fog ilyen őrizetben sepregetni?
2010. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"A Budaházy annyira komoly bűnöző, hogy a Legfelsőbb Bíróság 30 napi közmunkára ítélte."


A Btk 260.§(1) alapján ítélték el, és akár 5 évet is kaphatott volna a tettéért.


De mindössze 30 nap közmunkával megúszta, nyilván nem akartak belőle mártírt csinálni, miközben persze a jobbikosok azt visították, hogy vérbíróság meg koncepciós per. Szánalmas egy társaság a jobbik.

2010. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok zsidó, ezt le kell szögeznem. De amikor belemondta a pasas a kamerába, hogy a kivégzett zsidók nem magyarok voltak, akkor felfordult a gyomrom.

Budaházy egyike azoknak a "nemzeti radikálisoknak" akik szentül hiszik, hogy mindenki más hülye, csak ő helikopter.

2010. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Budaházy az mszp és az szdsz embere. Zsidó származású ember, akit a kormány pénzzel, hogy zsidóellenes gyűlöletet keltsen és ha elkalpja a rendőrség, érdekes módon semmi baja nem esik. :)


A zsidó kormányunk kelti a gyűlöletet az emberekbe, hogy zsidóellenes legyen a hangulat és rasszizmus vádjával bélyegezzék meg a magyarokat!


Ilyen gerinctelen embert tüntetnek fel a szélső jobbon!


Szabó Albert is zsidó származású és az akkori bőrfejűek vezetője volt.

2010. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!