Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom, hogy az MSZP-ér...

Csak én látom, hogy az MSZP-éra alatt folyamatosan hőbörögtek a fideszesek, hogy a kormány tönkreteszi az országot, most pedig a Fidesz alatt mindenki oldja meg magának a gondjait?

Figyelt kérdés

Amíg MSZP volt, addig ment a "Gyúrcsányizás" és az "Elqrózás", a kormány tönkreteszi Magyarországot és a magyar embereket, a kormány lop-csal-hazudik, a kormány így rossz, a kormány úgy rossz, de amióta 2010-ben megválasztották a Fideszt, a sok hívő hirtelen vett egy 180 fokos fordulatot és azóta már az a lemeze megy, hogy aki nem gazdag és nem él jólétben, az szégyellje magát. Begyepesedett, komcsi gondolkodása van, hogy mindenért az államot és a kormányt hibáztatja, amikor az nem is tehet semmiről, mert hát hogy is tehetne, amikor mindenki a saját sorsáért felelős és akinek nincsen semmije, az annyit is ér.


Érdekes, hogy 2002-2010 között a kormány tehetett a szegénységről, de 2010 óta már nem a kormány tehet róla, hanem maguk a nyomorék szegények, akiket ugye a legjobb lenne elaltatni és felakasztani, vagy legalábbis jól megrugdosni.


Ez a Fityesz logika?


2014. aug. 14. 08:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem logika, hanem propaganda. A cél csak a hatalom és a vele járó pénz megszerzése volt.
2014. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze?
2014. aug. 14. 08:43
 3/21 anonim ***** válasza:
Ennyit tudok hozzáfűzni: [link]
2014. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Akik 2010 előtt a hőbölgéseket vezették, mind megkapta a jutalmát, azóta sztrájkot se hirdetnek, zökkenőmentesen közlekednek a vonatok és a BKV. Még az autó és tévészékház gyújtogatók is megkapták a jutalmukat, épültek sorban a futballstadionok.

Ezek után minek hőbörögjenek? Még a tenyérazonosítás miatt sem verték szét az új Fradi-stadiont, vagy gyújtottak volna föl kukákat.

2014. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Üdv a politkában fiatal barátom...
2014. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Én annyival egészíteném ki, hogy 2010 előtt minden a kormány hibája volt. Ezek a gondok azóta az EU, USA, Izrael, stb miatt vannak.
2014. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

A politika azért nagyszerű dolog, mert nem kell igazán érteni semmihez, hogy beleszóljál...


Az MSZP kialakította a drága és mindenkit szívató szociális rendszerét. Megpróbálták az egészségügyet és a felsőoktatás finanszírozását is privatizálni.

2014. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Én annyival egészíteném ki, hogy 2010 előtt minden a kormány hibája volt. Ezek a gondok azóta az EU, USA, Izrael, stb miatt vannak."


Én úgy tudom, hogy 2010 előtt is ők voltak a hibásak, az MSZP az ő bábjuk volt, de amióta Fidesz van, azóta hahh, de nagy már a jólét és szembeszállunk a gaz gyarmatosítókkal. :)

2014. aug. 14. 09:03
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
ők legalább próbálnak tenni valamit
2014. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%
Most az mszp-sek hőbörögnek és orbánviktoroznak, schmittpáloznak, vagy éppen ki az aktuális kiskedvenc. Az országban meg semmi lényeges nem változott, csak most másképp szar.
2014. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!