Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert szeretik a magyarok a...

Miert szeretik a magyarok a törököket es forditva?

Figyelt kérdés

Föleg a jobbikosokon latom ezt a török szeretet es nem ertem, hogy miert. Par szaz evvel ezelött elvittek a magyar gyerekeket es irtottak a magyarokat.

Valaki felvilagositana erröl a kapcsolatrol ? Mi vagyunk az egyetlenek Europaban akik ennyire szeretik a muzulmanokat..


2014. szept. 16. 07:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudtam eddig, hogy a törököket jobban szeretném mint mondjuk a bolgárokat.
2014. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert a törökök édestestvéreink.
2014. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 compactegon ***** válasza:
a közös gyökerek miatt. vagy mostanában még mindig a finnugor hazugságokat tanítják a oskolában?
2014. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy Európa többsége lenéz minket. Ennyi gyűlölködő tudatlant egy rakáson...

A kereszténységen és muzulmánokon kívül még több száz vallás van - ha csak a nagyokat számítjuk, abból is két számjegyű.

Azon vitatkozni, hogy kit kell jobban utálni, törököt bolgárt vagy mást - hát mit mondjak.

A szabatos válasz fentebb olvasható a kérdésre. Egyébként én is szeretek jó néhány török ételt. Persze olaszt, franciát, arabot, spanyolt is. Meg még egy csomó mást is.

2014. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Nem csoda, hogy Európa többsége lenéz minket."


Kicsodát?

2014. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a magyarok mindenkit gyülölnek. gyűlölik a románokat, az amcsikat, a cigányokat, a zsidókat, a jobboldaliakat, a baloldaliakat a szomszédot stb,stb.

mindenki gyűlöl magyar. hiába, ilyen népek vagyunk.

2014. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!