Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most a Jobbiknak igazat kell...

Bob76xd kérdése:

Most a Jobbiknak igazat kell adni ebben?

Figyelt kérdés
Itt van a cikk [link] Bár én Fideszes vagyok, és nem vagyok Jobbikos, csak ez az egyben tudok igazat adni a Jobbiknak, mert tényleg sok az erőszak az iskolákban! Ti is igazat adtok a Jobbiknak ebben ?

2014. szept. 17. 15:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

Idézet a cikkből:


"Hozzátette, a Jobbik mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy garantálja az iskolák biztonságát."


Semmi konkrét javaslat csak szokásos szájalás.

2014. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Első...de okos vagy...érdekes minden FIDESZES csak ezzel jön...könyörgöm,majd 4 év múlva cselekszünk is,te idióta,ha hatalomra kerülünk!!!!
2014. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Miért, mi az amiben nincs igazuk?
2014. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A közterület felügyelet és a rendőrség!
2014. szept. 17. 15:48
 5/27 A kérdező kommentje:
A másik meg az, hogy nincs cigánybűnözés!
2014. szept. 17. 15:49
 6/27 anonim ***** válasza:
41%

Úgy van ahogy az első mondja és nem kell ahhoz hatalmon lenni hogy ötleteket addjon az ember de a Jobbiknak erre nem tellik ami nem csoda mert az iskolai erőszak tünete sok, komplikált problémának. A legtöbb politikai formáció (de a Jobbik különösen) nem arról híres hogy komplex problémákra átfogó megoldásokat kínálna...


Azt is megjegyezném hogy 1988-ban, hetedikes koromban egy osztálytársam vállon harapott (! tizenhárom évesen) tehát a probléma nem éppen új keletű...

2014. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%

#3:

„az iszlám az emberiség utolsó reménye” pl

2014. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem az Iszlám hanem a többpólusú világ. Például nem hagyni hogy mert nem térdelnek le ezért a hátsójukba durrantsanak rakétával. A több pólusú világ a biztosítéka annak hogy ha nem tetszik a rendszer akkor el lehet menni. Viszont ha mindent bekebeleznek adóssággal és fegyverrel akkor hova lehet menni?
2014. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
nincs cigánybűnözés???-hát akkor lehet,hogy velem van a baj, de én sajnos ezt napi szinten látom,tapasztalom tömegközlekedésen,a boltban az utcán bárhol...lassan mi magyarok nem merünk rájuk se néznimert már az is kötekedésnek minősül náluk...na de nem baj-én ennek csak örülök, hogy én látom rosszul a helyzetet :O
2014. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%

A jobbikos dühroham ellenére sem látom, hogy miféle javaslattal akarja megoldani az iskolai erőszakot a jobbik. Ígérgetésből már az 50 évem alatt elég sokat hallottam.


Ez a tag nem akar semmit se megoldani, csak az olyan sík hülyék szavazatait begyűjteni aki idiótáznak csak azért mert a jobbiktól kérdez valamit az ember.

2014. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!