Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz megmondja az igazat...

Bob76xd kérdése:

A Fidesz megmondja az igazat mindenkinek?

Figyelt kérdés
[link] Ezt végig elolvastam és tetszett nekem ez a cikk. Mi a véleményetek erről ?

2014. szept. 18. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 4 éve játszódó folyamat része. Az állam begyűjt mindent ami érték, pénz, média, érdekszférák, emberek, gondolatok, és majd a hatalmon levők mondják meg hogy ki kaphat pénzt, ki és mit beszélhet a médiában, ki hova tartozzon, hol lehet kontroll alá vonni, mindent és mindenkit, ki mit mondhat, gondolhat. Senki emberfia nem kaphat szabadon pénzt, hogy azt tegyen amit kar vele, pláne nem politikai célzattal. Teljes hatalomátvétel.
2014. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lopni senkinek sem szabad, ez a fidesz monopóliuma!

Csak a mi civiljeink a jó civilek! CÖF

Állami irányítást minden civilnek!


*abban sajnos igaza van, az ellenzék egy szerencsétlen balf_sz,

így aztán semmi kilátás, az országnak annyi :(

2014. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne lopj!

A kormány nem tűri a konkurenciát!!

.

Az ő igazát...

2014. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:D

Bocs de akkora röhögőgörcsöt kaptam, hogy a címnél nem jutottam tovább :D

A fidesz.hu-n "Lopni senkinek sem szabad" XD

Hát ez fenomenális :D


Kérdésre:

Ahogy Orbán sem hazudott soha az életében, mint minden átlagos "nemzetikeresztényjobboldali", ezért ebből természetesen adódik, hogy a Fidesz is igazmondó.

Amúgy is, hogy jut eszedbe, hogy egy politikus hazudik?

A Fidesz is azért kap mindig 2/3-ot mert megmondja a népnek, hogy szarban van az ország. Az igazmondásukról híresek.

2014. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Állat Hétparancsolat:


1. Aki két lábon jár, az ellenség.

2. Aki négy lábon jár, vagy szárnyai vannak, az barát.

3. Állat nem visel ruhát.

4. Állat nem alszik ágyban.

5. Állat nem iszik alkoholt.

6. Állat nem öl meg más állatot.

7. Minden állat egyenlő.

2014. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Elvtársak! - kiáltotta Süvi. - Remélem, nem képzelitek, hogy mi, disznók, ezt önzésből csináljuk, vagy előjogokat akarunk biztosítani magunknak? Sokan közülünk egyenesen utálják a tejet meg az almát. Én sem szeretem. Egyedüli célunk az, hogy megóvjuk egészségünket. A tej és az alma (ezt bizonyítja a Tudomány, elvtársak) olyan anyagokat tartalmaznak, amelyek nélkülözhetetlenek a disznók egészséges táplálkozásához. Mi, disznók, szellemi munkások vagyunk. Ennek a tanyának az egész vezetése és szervezése a mi vállunkon nyugszik. Éjjel-nappal a ti jóléteteken őrködünk. A ti kedvetekért és érdeketekért isszuk a tejet és esszük meg az almát."


Süvi- Állatfarm

2014. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkepeszto, hogy sorozatos, milliardos hutlen kezelesek es kitomott alcivil COF utan kepesek ezzel megvadolni masokat. Nonszensz, ez az egesz onmaga karikaturaja.
2014. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!