Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a kampány előrehal...

Szerintetek a kampány előrehaladtával milyen nevetséges dolgot fognak kitalálni a Jobbik ellen? A múltkor kitalálták, hogy Kovács Béla kém, most mi lesz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

A Fidesz és a Jobbik máshogy viszonyul egymáshoz, mint a Fidesz az MSZP-hez , Jobbik az MSZP-hez.


A Jobbik meg is mondta, hogy számukra az MSZP az ellenség, a Fidesz az ellenzék.


Valószínűleg a Fidesz is így gondolja, hogy az igazi ellenség az MSZP, a Jobbik meg csak vetélytárs.

2014. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A fidesznek mindenki ellenség aki él és mozog.
2014. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Kovács Bélát még a párton belül is KGBélának gúnyolták és nem értették, hogy miért vette őt be Vona, az pedig már végképp nem volt világos a jobbikosoknak, hogy miért emelkedett Bélánk olyan gyorsan olyan magasra.


Szóval megnyugodhatsz, valószínűleg tényleg ő az egyik összekötője a Jobbiknak az oroszokkal, erről már többen beszéltek a párton belül is, szóval nem légből kapott a téma.


Amúgy mondj már nekem egy másik ismert politikust, aki rendszeresen szaladgál ki Moszkvába a haverjaihoz. Csak mert Kovács úr rendszeresen jár...

2014. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

00:05


És erről tudsz is valamit linkelni vagy csak te szeretsz ebben a hitben lenni?

2014. szept. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

"Amúgy mondj már nekem egy másik ismert politikust, aki rendszeresen szaladgál ki Moszkvába a haverjaihoz."


Inkább mutatok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mindent bevetnek majd...
2014. szept. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

,,Kovács Bélát még a párton belül is KGBélának gúnyolták ''


Az hogy a párton belül is annak szólították az egy rohadt ATV-s pletyka, amire Vona megmondta hogy NEM igaz. De tegyük fel hogy mégis annak szólították, komolyan mondod hogy ez az egyik legnagyobb bizonyíték? Rajtad csak röhögni lehet.



és nem értették, hogy miért vette őt be Vona, az pedig már végképp nem volt világos a jobbikosoknak, hogy miért emelkedett Bélánk olyan gyorsan olyan magasra.


A párt 2006-ban jött létre, mondhatjuk, akkor került be a parlamentbe, ehhez képest 2010-re megduplázódott, amikor is új emberekre volt szükség, nyilvn vettek fel új tagokat, még magasabb pozícióba is, az egész párt gyorsan robbant be a magyar politikába, 8 év az nem olyan hosszú idő, és ennek a 8 éves ciklusnak a felénél ha felvesznek valakit, nem értem hogy miért nem lehet az a valaki 2014 re magas posztban, 2010 hez képest ismét 2x annyi politikusra van most szükség, egyenként meg akarnál te vádolni minden egyes új tagot a pártban?? Ez az év megint egy hatalmas nagy hülyeség, a párt korához képest nem került be túl későn és nyilván voltak emberek akik a ,,semmiről'' magas posztra kerültek, mert kellettek az emberek, bár az a semmi se semmi, ha képes lennél elolvasni béla önéletrajzát.


Szóval megnyugodhatsz, valószínűleg tényleg ő az egyik összekötője a Jobbiknak az oroszokkal, erről már többen beszéltek a párton belül is, szóval nem légből kapott a téma.


Nem légből kapott? Mondj nekem 3 normális tárgyi bizonyítékot, ha ezek azok akkor én is feljelentem a főnökömet hogy 4 év alatt hogy lett a főnököm, és őt is xy nak hívják ezért ő is ilyen kém biiiztos. Szánalmas vagy. Rá kellene jönni, a média nem szent írás.


Amúgy mondj már nekem egy másik ismert politikust, aki rendszeresen szaladgál ki Moszkvába a haverjaihoz. Csak mert Kovács úr rendszeresen jár... ''


Kovács Bélának a párton belül az orosz-magyar kapcsolat és az orosz-uniós kapcsolat volt a munkája, nyilván ment ki így Oroszországba........

2014. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
De egyénként feleslegesek ezek a lejárató kampányok. Aki elolvasta a programjukat az biztos nem fog rájuk szavazni.
2014. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Én végigolvastam és rengeteg dologgal egyet értek, sőtt apummal rengeteget szoktunk beszélgetni politikai dolgokról és sokszor azokat a programokat említi meg megoldásként amit a Jobbik is (de tegyem hozzá hogy ő NEM ismeri a programjukat). És azért apum is egy nagyobbacska cégnél igazgatóként dolgozik, szóaval nem lehet azt mondani hogy buta, és nekem is rengeteg jó tanulmányi eredményen volt. Szóval ha neked nem tetszik Tartsd meg magadnak, de attól másnak hagyd meg a döntést kedves utolsó, mert az a program jó, és ezt az is mutatja hogy a Fidesz előszeretettel szedegeti az 5 leteiket. Erre is rengeteg példát lehetne mondani.
2014. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
@Active: Csak halkan jegyzem meg, az, hogy az ember hol dolgozik és milyen tanulmányi eredményei vannak még egyáltalán nem garantálja az intelligenciát és a gazdasági ismereteket.
2014. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!