Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt nem értem, hogy a magyarok...

Bob76xd kérdése:

Azt nem értem, hogy a magyarok miért felejtették el, hogy mi volt nyolc évig és mi volt az Őszödi beszédben, amit Gyurcsány mindent bevallott?

Figyelt kérdés
Az MSZP nyolc évig volt kormányon, Gyurcsány mindent bevallott, azt mondta hogy "Hazudtunk éjjel és nappal. Loptunk, csaltunk és hazudtunk. Elkúrtok! Nem kicsit, nagyon!" Aztán meg volt a tüntetés és a tiltakozások. Most meg Orbán Viktort akarják lemondatni, de hiába! Orbán Viktor nem megy el a Gyurcsányékkal a fenébe! Én ezért lettem független és nem vagyok szimpatizáns egyik pártnak sem! Az egész magyarnak elege lett ebből és emiatt mentek külföldre! Nincs igazság a földön, nincs igazság az országokban és nincs igazság a politikában! Én feladom az egészet, nem fogok szavazni egyik pártra sem! Ti is egyet értetek ezzel ?

2014. szept. 23. 07:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves munkáspárti. Ezt a sok süket szöveget te be is nyalod? D Alapjövedelem? Ingyen Szociális lakást építenek? Miből? A bűnözés megszüntetése? Hogyan? A jómódúaktól majd elveszed, és odaadod a szegényeknek? A jómódú lehet többet tett azért hogy jobbmódú legyen, míg a szegény pedig lehet évek óta otthon ücsörög, kocsmázik. Szerinted ugyanazt érdemlik?
2014. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előzővel. Az persze nem lenne rossz ha azokról akik akaratuk ellenére sem tudnak megélni gondoskodna akár az állam is, de nehogy már mindenki hasonló mértékű fizetést kapjon. Ha valaki tisztességesen él havi 2 millióból akkor csak azért mert más nem tudott ennyit elérni, neki is lecsökkentenék a fizetését. Nem jó az se ami most van, de ez a fajta rendszer lenne a rémálmom és nem azért, mert én milliomos vagyok. Egyelőre a közelében sem vagyok, de én ezt igazságtalannak tartom.
2014. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert rövidtávú a memóriájuk némelyeknek.
2014. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Jól mondtad kedves #6-os. A "követelései". És kitől követeli? Nem talán neki kéne megtennie, ha hatalomra jutna? Látod, így árulja el egy párt öntudatlanul, miért nem szabad rá szavazni."


Nem kell komolyan venni a munkáspártos agitprop trollt! (Azt nem értem mi a fenéért nem bannolják már.)


Mindenhová ontja a hülyeségeit, reklámozásait, de szinte biztos, hogy semmi nem valósulna meg a kis "programokból" ha hatalomra kerülnének ami nem fog bekövetkezni szerencsére, pláne, hogy 40 évig volt komenizmus nálunk (vagy legyen szocializmus) és a végén összeomlott magától.

2014. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!