Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kampányolnak ilyen...

Miért kampányolnak ilyen keveset a pártok?

Figyelt kérdés

A Fidesz folyamatosan kampányolt a kormányzása idején is,gyakorlatilag nem álltak le azután,hogy 2010-ben megnyerték a választást.

Nem ezt kéne csinálni a többi pártnak is? Tudom,drága a reklám nagyon,de az internet korában azért nem egy vészes dolog a nevesebb újságoknál havonta egyszer leadni a reklámozásra szánt anyagot,aztán ha többször megcsinálják kedvezményeket is kapnak. Vagy kéthavonta egyszer a televíziós reklámokba is beszúrható egy egy kampányreklám is, 15 mp-ben össze lehet tömöríteni az épp fontos dolgokat,és megvan 2.5 millió forintból.

Egy pártnál ezek nem olyan nagy pénzek szerintem. Pláne,hogy mennyit kapnak a kampányidőszak alatt a reklámozásra az országgyűléstől. Simán lehetne a kampány előtt spórolni,és a félretett pénzt a következő 4 évben felhasználni kitelepülésekre,és reklámokra folyamatosan. Ott van pl a szélsőjobboldali francia nemzeti front. Majdnem kéthetente járják afrancia kisvárosokat,Párizsban rendszeresen kampányolnak attól fügetlenül,hogy épp kampányidőszak van e vagy nincs. Itthon meg a választások előtt mindegyik kidugja az orrát az odújából,aztán valamit kampányol,majd a következő választásokig totál eltűnik. Pl itt a Jobbik esete ,akik nyáron gyakorlatilag megszűntek létezni,ha nyár végén nem kezdenek el kampányolni,már el is felejtem,hogy nah ezek is léteznek. De ez igaz a többire is,kivéve a Fideszt,akik folyamatosna kampányolnak választástól fügetlenül. Ez szerintem jó példa lenne a többiek számára is.


2014. szept. 24. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Minek kampányolni? egy kis ingyen kajával az összes birkát meg tudják venni.
2014. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és hozzáteszem: normális válaszokat.
2014. szept. 24. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem feladták. Viszont még mindig posztolnak a forgalmasabb helyeken.
2014. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessék normális válasz:

A lakosság döntő többsége még mindig úgy néz az internetre mint valami gonosz szerkezetre, ami megakarja őket támadni.


Nem vicc. Ahol kell, ott használják, mert muszáj, elviselik, de hogy maguktól elkezdjenek tájékozódni rajta.... Inkább nézik az m1-et, meg az rtl-t.

2014. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként igazad van 3. A múltkor készült egy felmérés. A magyar emberek 70%-a az RTL híradóban hallott elősször Mészáros Lőrinc nevéről. Azért ez 2014-ben elég gáz. Nem?
2014. szept. 24. 21:12
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsánat,a 4. válaszadónak ment :)
2014. szept. 24. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy rájött az ellenzék, hogy a Fidesszel szemben hiába is kampányolnak. A választási törvény nekik kedvez csak.
2014. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk Borsod egyik cigányfalujában már volt Jolly és Suzy meg Nótár Mary koncert. A Fideszes polgármester jelölt úr intézte :)
2014. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!