Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem van az h...

Csak szerintem van az h minden párt csak a saját hangját hallja és ha valamiben nem értesz velük egyet akkor már mehetsz is melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

Ahogy én látom 3 részre van szakadva az ország a Bal Liberálisok a Fidesz és a Jobbik táborára. Ami önmagában még nem lenne gond de se ők se a szimpatizánsaik soha nem hallgatják meg a másikat.

Mert ha véletlenül egyetértesz valamivel ami az ő kereteikbe már nem fér bele akkor anyázva küldenek el a fenébe, és vége a nagy haverságnak.


Példának okáért ha te pl DK-s vagy de valamiben egyetértesz a Jobbikkal akkor már is repülsz mert "Náci vagy" dettó ez van ha Jobbikos vagy de pl az MSZP-vel értenél v miben egyet. Na akkor meg te vagy a "Hazaáruló".

A Fidesz meg röhög a markába mert még egy jó darabig meglesznek. De őket se kell ám félteni mert ők is a csak a Fidesz szlogennel nyomulnak.

Minden oldalról mindig csak a másik szidása megy 0-24-be és véletlenül se haljatok meg egymást.


Én meg már eljutottam oda hogy egyik kutya másik eb én nem fogok leállni senkivel vitázni ilyentől mert már ott tartunk hogy az emberi kapcsolatokat is az határozza meg h "Mond te kinek a pártján állsz ?"

És a válaszodtól függ h te vagy a nagy haverjuk vagy épp egy Náci/Hazaáruló, Neo Liberális, Pedofil... stb.

Én meg senkivel nem fogok ezért összebalhézni.

Minek ?


Úgy is mindegyik csak a saját monológját hallja elég beleolvasni példának okáért a Barikádba vagy a 168 Órába. ATV, Hír TV, Echo TV dettó.


Am meg minden pártnak van takargatni valója bőven.

Egyik se szentebb a másiknál.



2014. szept. 26. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Na ez még hagyján.. Van egy nagyon jó barátom. És ugye most az általános,és középiskolások körében a legnagyobb trend a Jobbik. Ugye ez ilyen főként fiatalokra építő divatpárt,és nagyrészt fiatalokból álló rétegpárt lett. Ez a barátom az osztályban egy olyan 6 fős baráti társaságba csapódott be,ahol a Jobbik a "menő",de mivel nem értett mindennel egyet,ami a Jobbikban történik,és ami a Jobbik programja,emiatt ez a 6 fős "baráti" társaság kiközösítette. Persze rögtön csalódott volt,meg próbáltam vigasztalni,és rájött,hogy nem érdemes politikai irányvonalon barátokat szerezni,mert azok csak a saját érdekeiket nézik. Azóta letojja a politikát,és egyre jobban undorodik ettől a magyar gondolkodástól,középiskola után külföld felé veszi az irányt valósszínűleg. Ennyit a nagy "összetartásról".
2014. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is érzem amikor bemegyek egyemre, na de direkt nem megyek bele.

Van olyan gyerek aki meg akar tétetini DK-snak.

A másik Jobbikos...


Őszintén örülök h már nem vagyok középiskolás szerintem idegileg nem bírnám.

Illetve így belegondolva vissza sírnám azt a kort amikor még a pia, buli, szex trió volt a toppon.

Az mégis csak elviselhetőbb.

2014. szept. 26. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Brutális...amikor én jártam középbe (4 évvel ezelőtt), még szó sem volt politikáról...ja de, már akkor nagyon magas volt az euró, és így szóba került a fidesz néhányszor.


Akkor azóta meg már beleivódott teljesen?


Mondtam én, hogy a fidesz generálja legjobban az ellentéteket, mert ha jól menne minden, akkor az emberek nem foglalkoznának a politikával.


Ez mindig is így volt. Hol fordítanak nagyobb figyelmet rá? Ahol szegénység van.

2014. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3


Én 2008-2012 között jártam. De nálunk sem volt még annyira téma a politika,egy két megjegyzést ejtettek a tanárok,hogy itt tökmindegy ki van kormányon,az ő fizetésüket nem emelik. Kb ennyiben kimerült a politizálás. "Elvileg" iskolában nem is lehetne politizálni. Mégis rengetegen teszik,főleg most,hogy ekkora társadalmi megosztottság lett a pártokra szavazók között.

2014. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes, én tanulni járok egyetemre és nem politizálni...
2014. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg, nem a párt küld el melegebb éghajlatra, hanem azoknak a csökkent értelmiségű "rajongói".


És ez a baj, hogy nem észérvek alapján szavaznak az emberek, hanem olyan mint a focidrukkerek, hogy én ennek szurkolok mert csak. Ilyen alapon, ha már valaki "jobbikos" "fideszes" "mszp-s"-nek vallja magát, az már régen rossz.


Meg valahol az is vicc, hogy olyanok vannak egy párt mellett vagy ellen, akik még annak a programját se olvasták el soha...

2014. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a rendszerváltás idején jártam gimibe. Akkor is ment a nagy veszekedés, hogy MDF, SZDSZ, Fidesz, KDNP, MSZP, FKGP... vicces volt így visszagondolni, hisz mindegyik valahol tök amatőr párt volt - akkor tanulták a demokráciát, de mégis sokaknak mennyire erős volt a víziójuk (vagy inkább illúziójuk) a pártjukkal kapcsolatban.
2014. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem sokat változott 7-es.


Kösz a válaszokat.

Szerintem ti se foglalkozzatok politikával higgyétek el sokkal boldogabbak lesztek.

Én már az vagyok.

2014. szept. 30. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!