Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért nem...

A balliberálisok miért nem tájékozódnak mielőtt leírnak itt valamit?

Figyelt kérdés
Például a gyöngyöspatai eseményeket is úgy állítják be, mintha néhány náci a teljesen békés faluba lement volna, és ott mindenkit (!) terrorizált volna. Gondolom ott lakó magyarokkal nem beszéltek, csak hát beindult náluk az "ajvékolás", hogy "jajj szegény romákat terrorizálják a rasszista magyarok". Miközben ők a biztonságos belvárosi lakónegyedekben nem is igen látnak cigányt.

2014. szept. 28. 12:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
61%
Mert buták.
2014. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
34%
Én azt mondom, hogy mindenki a saját háza táján sepregessen. Ha gondok vannak a faluban, azt a hatóságoknak kell megoldani, nem idegeneknek, akik korábban Gyöngyöspata közelében sem jártak.
2014. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Rendben. Tegyük fel, hogy az a helyzet áll fenn - ugyanis ez állt fenn ott gyöngyöspatán pl -, hogy komoly problémák vannak a faluban, a hatóság NEM TESZ SEMMIT, TEHETETLEN, a SZJPE pedig lejön, és megvéd. Rohadtul nem fogja érdekelni az ott lakó embereket, hogy ki védi meg, csak valaki tegye már! És ha megnézed, mi lett az eredménye? Nagy médiahiszti, rasszizmus, szegény romák stb. de mégis a jobbikos Juhász Oszkárt választották polgármesternek. Szerintem ennél jobb mérő nem kell.
2014. szept. 28. 12:39
 4/41 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező ugye Jobbikos vagy? Bocs ha tévedek. A romák is magyarok, csak roma származású magyar állampolgárok.


Való igaz, h a cigányok sok bajt csinálnak, és megfélemlítik a nem cigányokat, de nem szabad általánosítani.

2014. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
47%

Tudják a "balliberálisok", hogy mi történt/történik valójában, csak most a PC az, ami menő és jól jövedelmez. Majd ha nem így lesz, akkor meggondolják magukat és elkezdik azt a szereket tolni.


Pont mint anno a nyilas/ávh-s átmenet.

2014. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
55%

A 12:26-os válasz helytálló. A baj csak az, hogy a hatóságok nem állnak helyt.


Cigány család falunkba költözése előtt nem zártuk a kapukat, garázst, pincét, tárolókat. (Amúgy, nem ritkán, vendégeik miatt, megszámlálhatatlanra nő a létszámuk.) Az első lopások után elkezdtük a zárást. De ez sem volt akadály, sőt, így a zár-, lakat- és ajtórongálások miatt több lett a kár.

Amikor néhány éve, egyik vasárnapra virradó éjjel, a mellettük levő 8 ingatlanról eltűnt 5 motoros fűkasza és 2 motoros láncfűrész, a rendőrség ki sem jött. Aki akarta, beutazhatott a megyeszékhelyre megtenni a feljelentést. Azóta megkaptuk a határozatot a nyomozás(?) eredménytelenségéről és az ügy, elévülés miatti, lezárásáról.


És bármi van, e rendőrség nem nagyon hajlandó kijönni; illetve ha többen, erélyesen követeljük, akkor kijönnek elmagyarázni, hogy nem tehetnek semmit.


A jegyző, a polgárőrség, az önkormányzat (bár ez utóbbi többnyire nem hatóság az előforduló ügyekben) semmit sem tesz, sőt nyilvánvaló, rendszeres dolgokat sem látnak, hallanak.


Próbálkozásink csak megerősítik őket abban, hogy bármit nyugodtan tehetnek, hiszen, mivel a hatóságok egy esetben sem léptek fel ellenük, bizonyítottnak látják, hogy mi alaptalanul "kötekedünk".


Most megint készül valami, mert 3 hete, a környékükön 6 kutya pusztult el, 2-7 évesek, egészségesek. 3 egyetlen éjjel, a többi az orvosi kezelések miatt csak 1-2 hét múlva. A mérgezést nem bizonyítottuk, mert az ennek vizsgálatát végző regionális hatóság székhelye, laborja más megyében, igen távol van.


Nem hiszem - persze ez álnaívság, hiszen tudom -, hogy nem csak Gyöngyöspatán és nálunk van .


Ha lenne még Gárda, mi is meghívnánk. Dúskálhatnának a finom ételekben, italokban, és nem kéne sátorban lakniuk.

2014. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
50%

12:26 vagyok.


Szerintem az, hogy 30-40 verőlegény lemegy Gyöngyöspatára nem oldja meg a dolgokat, sőt. Csak gondoljatok bele: lemennek, felvonulnak hogy megfélemlítsék az ottani cigányokat, mert azért mentek "rendet tenni". Oké, nyilván amíg ott vannak nincsenek lopások, de miután eljöttek, mi van? Vajon ez megoldás a problémára? Ez egy egyszeri alkalom volt, értelme csak annyi volt, hogy elmérgesítették a helyzetet a cigányok és a magyarok között. Akik szerint az megoldás, hogy pártucat sutyerák időnként ellátogat kis falvakba, az sürgősen adja vissza az érettségijét, mert ez nem megoldás, legfeljebb 1 hétvégét lerendeztek oszt jónapot. Megoldást csak a hatóságok megfelelő fellépése jelenthet hosszú távon, mert ez így csak olaj a tűzre.


Aki meg nem zárja a kapuját az magára vessen. Én éltem olyan helyen is ahol sok cigány volt, olyan helyen is ahol egysem, és a kapu mindig zárva volt, ha vendég jön az legyen szíves használni a csengőt.

2014. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%

61% te mikor fogod fel végre, hogy a Rendőrség teljesen impotens?

Erről beszéltem, h te egy álomvilágban élsz, ahol majd jönnek szépen a rendőrök és lesz dádá.

De sajnos nem jönnek és nem lesz semmi.

Aztán mikor az ember még próbálná megoldani saját maga akkor a sok hülye, mint te okoskodik.

2014. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem inkább csendőrség kellene ilyen gárdák meg polgárőrök helyett.


A csendőrök lehetnének egyben a honvédség tartalékosai is.


A kiképzésük különleges lenne, direkt erősen bűnfertőzött településekhez.Természetesen lenne lőfegyverük is.

2014. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

"Kérdező ugye Jobbikos vagy? Bocs ha tévedek. A romák is magyarok, csak roma származású magyar állampolgárok."


Igen, jobbikos vagyok. A "romák" (értsd: cigányok) nem magyarok, hanem cigányok. Magyar állampolgárságuk van ugyan, de nem magyarok.

2014. szept. 28. 18:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!