Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják a liberálisok...

Miért mondják a liberálisok hogy a Jobbik középkori stílusú?

Figyelt kérdés
Annyi erővel az Európai országok és az USA pedig Ókori stílusúak hiszen az Ókori Görögországban is demokrácia volt.

2014. szept. 28. 16:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát , kedves utolsó, a multikulti, mint liberális találmány, sok jót nem hozott, csak hanyatlást.
2014. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Mert a libernyákoknak minden "középkori" ami nem a magyarellenes, bűnözőajnározó, satöbbi hülyeségük.
2014. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

10: Némi tévedést mertem felfedezni a szavaid között. Konkrétan a középkor során amit sokszor sötét-középkornak is hívnak, bizony a legtöbb tudományos fejlődést az egyháznak köszönhettük és a papi tudósoknak.


Sőt, valójában a "sötét középkor" nem is volt annyira sötét, mint azt sokan gondolják. A lapos föld dolog meg már az ókorban sem állta meg igazán a helyét.


Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok már Jobbikos, 2010 óta, mert kiábrándultam belőlük.

2014. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%
most láttam este 2 részeg zsidózó náci katonát, ott ordibáltak a villamosmegálóba ránk is, ezeknél rosszabb cigánnyal még nem is találkoztam
2014. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

14: A különbség a nácik és az idióta emberek között:

[link]

2014. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%
Azért tartom középkori gondolkodásúnak őket,mert a programnjuk megvalósíthatatlan. Azt hiszi a Jobbik,hogy Magyarország a világ közepe,mi majd jól megleszünk külföldi cégek nélkül,és majd mi megváltjuk a világot. Épp elég volt egyszer megnézni egy Jobbik felvonulást az interneten ahol bajszos öregemberek Horthy számokat énekeltek a felvonulás közben,és a rádióból is Horthy számok mentek. Aztán bátorkodtam az interneten megnézni néhány akciójukat,ahol csak az erőszakot láttam,és azt,ahogy gyűlölködnek,és néhány szimpatizáns öltözetén és mozgásán is röhögtem egy nagyot. Például néhány magyar gárda tagon... Nem a Jobbik frakció tagjaival van gond,hanem a szavazórétegével. A fiatalok azt se tudják,mi a programja a Jobbiknak,csak azt látják,hogy na majd ők rendreteszik a cigókat. Az idősebbek meg visszamaradott maradi gondolkodásúak.
2014. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

Valaki azt írta hogy a liberális országok a gazdagabbak egy-két kivétellel.

Ezt több okból sem tartom igaznak, először is jellemzően az Európai és Amerikai térségek a legfejlettebbek, de viszont én ezt nem a liberalizmusnak könyvelném el, egyszerűen jó helyen vannak és az új korszak eljöttére (technológia), sokkal gyorsabban reagáltak mint mi, és innentől kezdődve már nehéz lett volna azt az életszínvonalt elérni amit ők, amikor nálunk volt liberalizmus akkor még az életet személy szerint rosszabbnak tapasztaltam mint a Fidesz alatt. Itt nem az a helyzet van mint nyugaton, és hasonlóan ahhoz hogy két különböző feladatra más a megoldás itt is azt érzem, ha Magyarország olyan lenne mint Ausztria akkor megérteném hogy a segélyt osztogatják, és az emberi jogok kiegyenlítésével foglalkoznak, de egész egyszerűen mi nem ott tartunk....... Ami megy egy olyan országban ahol 6x akkora a fizetés az szerinted biztos hogy itt is menne?



Másrészt a liberális országokban jelenleg mi van? Tudod mi van? Kemény kisebbség probléma, Angliába a bevándorlókat próbálják korlátozni, de Amerikában is a négerek lesznek lassan többségben, már több 1. négert jegyeztek be mint fehéret. Mondjuk ez ott még nem olyan nagy gond mert ott azért a négerek nagyobb része normális, de ez a mi cigányainkról nem mondható el.... Lehet engem rasszistának titulálni, de nem szeretném a 100. adik szülinapomat egy cigány függetlenségi polgárháborúban megélni, érne nekünk annyit ez a liberalizmus hogy őseink hibáját még egyszer elkövessük és minden nomádot engedjünk terjeszkedni a hazánkban? Ha ti azt mondjátok hogy ne sírjunk Nagy-Magyarországon, az a múlt akkor miért kell a múlt hibáját megint elkövetni? Miért kell ugyan azt a kártyát megint eljátszani? Lehet ezt a szőnyeg alá seperni, aki emlegeti lehet rasszistázni, de tény hogy a cigányok többségbe kerülnek, és akkor a ti elveitek szerint, ahogy érvelitek hogy Erdélybe a románok élnek, ezért semmi közünk hozzá de akkor ezt fogjátok mondani nekünk amikor megalakul a cigány hungariai állam? Hogy akarod ugyan úgy vezetni azt a két országot ahol az egyikben egy orvos keres 200.000 ft-t, másikban átszámolva 5 millió ft-t? Van olyan aki azt hiszi hogy bárkinek is az a célja hogy Magyarországot tegye nyugativá? Francokat, ennyire nem szabad naiv lenni.....


És ha belenézel a Jobbikba, csak semleges szemlélőként, pár elfuttatott kifogásolható kijelentésen kívül hol van bennük a rasszizmus? Csak nem azért a rasszisták mert van pár rossz kijelentés, ami nem szerepel a programjukba se, és állítani merem hogy ha a parlamentbe meg kellene a Jobbik szavazza hogy tényleg akarják-é pl. a zsidókat számontartani hogy hány vesz részt a politikai életben akkor LESZAVAZNÁK.... És onnantól kezdve ez nem a párt véleménye, hanem egy heves felszólalás, nem helyes a párttal azonosítani (mellesleg a Jobbikban elég heves emberek vannak, az elveikből kiindulva, ez az embertípus ilyen. Lehet hogy jó szakemberek, de emelet Magyar érzelműek nagyon, és nyilván sok gyűlölet van bennük amikor a ,,nemzetünket gyalázzák'', nem lehetne úgy kiválogatni egy ilyen nemzeti pártot hogy egy indulatos megjegyzés se szülessen..... Egy olyan ember se legyen benne...., ez van, a nemzeti érzelmű emberek hevesek, de ez mellett lehet hogy jó munkát végeznének).

De a lényeg hogy 1-2 kicsúszott szón kívül, amivel ugye a Jobbik sem értene egyet, egy olyan javaslatuk nem volt ahol zsidóknak vagy cigányoknak bármi baja esne nemzetiségük miatt, akkor miért van a zsidóság kiakadva hogy a jobbik miatt veszélyeztetve érezik magukat?? Ez számomra felháborító, és amikor Amerika vagy Izrael beszélne arról hogy ilyen vagy olyan a Magyar Politika én Még GYURCSÁNY FERENCTŐL IS elvárnám hogy megmondja hogy Magyarországon NINCS antiszemitizmus, és FOGJÁK BE A SZÁJUKAT, meg akkor is ha a Jobbik az ellenség, még akkor sem kellene hagyni hogy egy idegen alaptalanul rágalmazza a magyar politikát, és ha belföldön nem is állnak ki egymás mellett, de ilyen helyzetben megtehetnék..... Várom a véleményeket :)

2014. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2014. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%

"Európai és Amerikai térségek a legfejlettebbek, de viszont én ezt nem a liberalizmusnak könyvelném el, egyszerűen jó helyen vannak és az új korszak eljöttére (technológia), sokkal gyorsabban reagáltak mint mi"

Ott a pont. Amit ezután írtál igazándiból irreleváns, de azért elolvastam. Tehát az, hogy az ÚJ dolgokra jól reagáltak az (mind1 minek nevezed liberalizmus/szabadelvűség) a konzervativizmus ellentétéjének köszönhető, mint ahogy leírtam, hogy ha az nép belátja, hogy pl. az, hogy egy ember géppel végez egy munkát sokkal jobb mintha 10 ember saját kezével csinálná ugyanazt. Vagy pl. ha egy 1000 éves hagyománnyal szembe állítunk vmit az nem ördögtől való.

2014. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!