Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem összetart...

A magyarok miért nem összetartóbbak?

Figyelt kérdés

Ha látja valaki, hogy valami baj van, pl. megtámadnak valakit a rejtett erőforrások, miért nem fognak össze és mennek oda segíteni, hisz többen vagyunk!


Itt egy másik példa, ma történt (alig volt valaki, aki segített volna a kalauznak, pedig felszáll két hapsi elkapják két oldalról és leviszik a vonatról és ez nem testi sértés, mert tényleg csak leteszik)


[link]



2014. szept. 30. 17:50
1 2 3
 1/21 csabika1971 ***** válasza:
60%
Még ha nem jöttél volna rá mi magyarok nem vagyunk össze tartó nemzet (sajnos).
2014. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%
A magyarok rendkívül összetartóak.
2014. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki a saját életét félti, teljes joggal. Nem fogok nekiállni egy vagy több cigánnyal verekedni, csakhogy valakit megmentsek. Egy életem van, ki akarom használni. Azóta nem érdekelnek mások, mióta a legjobb barátomat leszúrták, mert segíteni akart valakinek, cserébe ő kapta a szúrást. Ennyit arról hogy megéri segíteni. Itt a gép előtt kemény vagy, de a való életben úgy menekülnél, ahogy tudnál, hidd el.
2014. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy az osztrákok, németek vagy a hollandok összetartóbbak ilyen téren.


Egyedül a szláv népeknél van ilyesféle összetartás, lengyeleknél, szerbeknél, oroszoknál, horvátoknál.

2014. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Ajánlom a t kérdezőnek, olvasson némi szociálpszichológiát.

Ne a magyarságában keresse azt, ami nincs is ott.

A magyarságból önmagában csak egy pirosfehérzöld maszlqag vezethető le.

A tudást az iskolában - és a könyvtárakban - adják.

2014. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3-as, nem vagyok kemény se a gép előtt, se az életben. Egyedül én se mernék beavatkozni, mert abból tényleg nagy bajom lehet. Viszont ha olyan lenne, hogy látjuk, hogy valakit kirabolnak és aki arra jár, az mind jönne segíteni, pl 20-an, akkor mennék. Ahogy a 4-es írta, pl a lengyelek ezt csinálják.
2014. szept. 30. 18:07
 7/21 A kérdező kommentje:
"Egyedül én se mernék beavatkozni, mert abból tényleg nagy bajom lehet" azt úgy értem, hogy én gumilövedékes fegyverrel járok és azzal oda mernék menni segíteni, csak még engem dugnak börtönbe önbíráskodás miatt
2014. szept. 30. 18:09
 8/21 anonim ***** válasza:
A magyarnál összetartóbb nép nincsen.
2014. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 gebasz1 ***** válasza:

Ismered a viccet: a pokolban a nemzeteket külön külön üstben főzik mindegyiknek van valami furmányos akadály hogy ne tudjanak kiszökni , csak a magyarnál nincs.És mért csak ott nincs mert ha valamelyik szökni próbál mindig van kettő aki vissza húzza.

Tudod dögöljön meg a szomszéd tehene is.Ha nekem nem jó másnak se legyen.

Az emberek nagy része közönyös érdektelen,mindenki a maga gondjával van elfoglalva.

2014. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mert a magyarok nem egy osszetarto nep, es sajnos nem is valami Eros a nemzeti identitasuk...ezt tapasztalatbol Rom kulfoldon vagyok Most es a magyarok par ev utan szinte beleolvadnak a tobbsegi tarsadalomba ellentetben nehany masik nemzettel...Pl a magyarok akik itt szulnek gyereket a gyerekuknek Mar nemet nevet adnak, nalunk ez elkepzelhetetlen lenne.....
2014. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!