Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért szónokolna...

A liberálisok miért szónokolnak szólásszabadságról, amikor próbálják ellehetetleníteni a más véleményűeket?

Figyelt kérdés

Konkrétan a liberálisok a legintoleránsabb népség a földön, szerintem. Ha nem értesz velük egyet valamiben kiközösítenek, rágalomhadjáratot indítanak ellened és ellehetetlenítenek. Interneten meg korlátozzák a szabad véleménynyilvánítást. Nekik maga a sátán, gonosz vörös szemű anakonda az, aki nem támogatja, sőt ellenzi a "haladó szellemiségű, felsőbbrendű, grandiózus," elképzeléseiket, mint pl.


- a melegházasságot,

- a melegmeneteket,

- a szexuális magatartászavarok (pedofília, vérfertőzés) elfogadását

- a nemsemleges (genderista) oktatást, nevelést

- a multikultit

- a pozitív diszkriminációt

- a vallástalanságot, ezalól mentesülnek a zsidók és az arabok

- az internacionalizmust, ezalól mentesülnek bizonyos kisebbségek

- a bűnözők mentegetését, felelősségre nem vonását és az áldozat hibásnak beállítását

- "az állam rossz, mindent privatizálni kell és kivonni a közellenőrzés alól" elvet



Nem a politikusra gondoltam a "liberálisok" alatt, hanem a szavazóikra. Nem az eredeti liberalizmust bírálom a kérdésemben, hanem az SZDSZ és a "balos" pártok által nyomott változatát. Az LMP-t nem sorolom a fentebb bírált liberálisokhoz.


2014. szept. 30. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
A gyűlöletbeszédet próbálják ellehetetleníteni. Amikor egy jobber zsidózik az nem "más vélemény", hanem diszkrimináció.
2014. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Pontosan ahogy az előző állítja.
2014. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
És mikor a libeó nácizik,antiszemitázik az nem diszkrimináció? A liberalizmus a legundorítóbb dolog a világon.
2014. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Sokkal undorítóbb a rasszizmus!
2014. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Most hogy jön ide a zsidózás meg a rasszizmus ? Maradjunk a felsorolt dolgok ellenzésénél !
2014. szept. 30. 21:54
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

"És mikor a libeó nácizik,antiszemitázik az nem diszkrimináció?"


Nem, mert azt a viselkedést amivel ezt kiérdemled, azt te választod. Pl ha zsidózol, akkor joggal vagy lenácizva vagy le antiszemitázva. De ez a Te döntésed, hogy hogyan viselkedsz. Az, hogy cigánynak vagy zsidónak születsz viszont nem rajtad múlik.

2014. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Mert csak az tetszik a libbancsoknak ha az lehet amit ők akarnak. Ellenkező esetben jönnek a szokásos nótákkal. Pl. diktatúra, fasizmus, satöbbi.
2014. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Azt hiszem liberálisnak tarthatom magam, a következő állításokról kérnék valami forrást:

"- a bűnözők mentegetését, felelősségre nem vonását és az áldozat hibásnak beállítását

- a szexuális magatartászavarok (pedofília, vérfertőzés) elfogadását "


Ugyanitt érdekelne, hogy mi a probléma a többivel. Hiszen:

-a meleg is olyan ember, mint te, én, vagy más

-zavar a többi kultúra? (az hogy lopnak nem érv, nem a kultúra lop hanem az egyén.)

-Jobb ez a "magyar" típusú oktatás, hogy a lányok rosszabbak matekból (lásd új irodalomkönyv)

-A pozitív diszkrimináció akkor is zavar ha téged érint?

-Internacionalizmussal mi a baj? Jobb hogy inkompetens emberek viszik az adófizetők pénzét?

-Az állam csak önti rosszul kitalált és szervezett cégekbe a pénzt. A közellenőrzésről szintén érdekelne forrás.

2014. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Én liberális vagyok, de ez nem igaz a liberalizmusra amit te írtál, mert a liberalizmus azt jelenti, hogy bármit meg lehet tenni, amivel MÁSNAK SEM KÖZVETVE, SEM KÖZVETLENÜL NEM ÁRTASZ. Szóval:


a melegházasságot - engem nem érint, amíg nem kötelező hagy házasodjon aki akar, csak ha meleg akkor azt ne templomba tegye, ezzel ugyanis a vallásosokat megsérti (én vallásos vagyok)


a melegmeneteket - ezt nem fogadom el azért, mert szerintem a gyerekek egészséges fejlődését zavarja. Legfeljebb akkor engedném, ha csendben, normális ruhában vonulnának, jelenlegi formájában csak árt


-a szexuális magatartászavarok (pedofília, vérfertőzés) elfogadását - ez egyszerűen nem is igaz, már a liberalizmus definíciójának is önmagában ellentmond


-a nemsemleges (genderista) oktatást, nevelést - tudtommal ez Mo-n nem is terjedt el, szóval nem értem mi ez a hiszti rajta, a svéd állam ügyeibe meg ne szóljunk már bele


- a multikultit - ezt sosem értettem miért probléma, mindenki olyan kultúrát/szubkultúrát választ magának, amelyik tetszik neki, amíg ezzel persze nem árt másnak


- a pozitív diszkriminációt - ez így túl általános, néha jogos, néha nem


- a vallástalanságot, ezalól mentesülnek a zsidók és az arabok - megint csak azt mondom: a vallás mindenki magánügye, én vallásos vagyok, de mi jogom lenne rákényszeríteni ezt másra? Aki ezt nem érti, igazán korlátolt elme...


- az internacionalizmust, ezalól mentesülnek bizonyos kisebbségek - ezt megint nem tudom hova tenni (van egy olyan érzésem, hogy az olyan latin eredetű szavakkal nagyon jól lehet hergelni a kérdezőt, mint gender, internacionalizmus, ateizmus, multikulturális)


- a bűnözők mentegetését, felelősségre nem vonását és az áldozat hibásnak beállítását - ha bűnös akkor el kell ítélni, de amíg nem addig megilleti az ártatlanság vélelme. És igen, van amikor az áldozat IS hibás.


- "az állam rossz, mindent privatizálni kell és kivonni a közellenőrzés alól" elvet - pedig ez biza így van, ugyanis ha az állam kezel valamit, akkor nincsenek felelősök, és bizony így bárki bármit elcseszhet, büntetlenül... nézd meg milyen állapotban van a MÁV

2014. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Akiknek bajuk van a liberalizmussal, azoknak csak azt kívánom, hogy éljenek egy Észak-Korea szintű országban. Olyan helyen ahol nincs emberi jog, nincs szólásszabadság, nincs semmi és bármikor a rendszer ellenségeként főbe lőhetnek. Akkor kíváncsi vagyok mi lenne a véleményük...


Az meg, hogy nem érted, nem tudod mi a liberalizmus, csak a szádba adták a szokásos baromságokat, már a te bajod.

2014. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!